Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Deskanje na snegu » Čelada in očala

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Čelada in očala « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Cada5555
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 28, 2009 7:16 pm    Naslov sporočila: Čelada in očala Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sob Dec 2009 10:14
Prispevkov: 67


Kupujem čelado in očala in me zanima kaj naj kupim. Malo sme gledal po netu in bi dal največ 150? za oboje(morda malo več) in me zanima kaj naj kupim? Čelada moa biti bela, očala pa seveda da pašejo zraven, in take da bi bila vidljivost dobra v vsakem vremeunu(bi se dalo z na pogled temno lečo?)
Zahvaljujem se za vsak odgovor.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mitjaz
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 28, 2009 7:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Dec 2008 8:18
Prispevkov: 216


Tema že velikokrat načeta...čelade in očal ne kupuj kot kruh v pekarni: uuu, tistega bi, ker je malo manj zapečen Torej, ciljanje na BELO barvo v naših trgovinah, kjer je toliko (not) izbire je nesmiselno...

Iz lastnih izkušenj: probaj vse čelade v trgovini in presenečen boš, kakšne ogromne razlike so. Če ne najdeš sebi TOP FIT...naprej do naslednje trgovine. Vzami se eno popoldne in v miru izbiraj. Priporočam, da najprej kupiš čelado in nato z njo pojdeš na lov za googli. Vse več znamk se odloča za malce (svojim googlom) prikrojen izrez odprtine na čeladi, zato pazi. Tisti, ki izdelujejo oboje načeloma ni težav: QS, Burton, Alpina, Uvex...
Cenovno boš moral sam presoditi...bi rekel, da še bolj kot pri čeladi, se pozna pri googlih: več ? - več muzike...

Sam sem lani nabavil novo čelado za 90?(Burton), google(Oakley) pa imam že 5 let in se vsako leto potrjuje, da je bil izdatek nad 100? upravičem (imam zatemnjeno šipo za 75% dni in rumeno za slabo vreme/meglo).


BTW: Te je današnje "padanje" spametovalo?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Cada5555
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 28, 2009 8:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sob Dec 2009 10:14
Prispevkov: 67


Hvala! Sej bom šel zdaj med počitnicami enkrat pa da malo sprobam. Me pa zanima ali je cena med čeladami v Intersportu in podobnim, proti cenam v Madnessu in podobnim, samo v ¨FIRMI¨ali so tudi kvalitetnejše?

Hehe kdo pa si ti? Ja dons je blo res malo čudno gor sem padal kot domine hehe
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mitjaz
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 28, 2009 8:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Dec 2008 8:18
Prispevkov: 216


Ne reklamiram ali povzdigujem nobene znamke - to kar imam mi paše v nulo, sprobal sem pa sigurno 20 čelad in 10 googlov, preden sem kupil. Kolega je probal mojo čelado in bil navdušen, naslednji dan je slučajno probal še Alpinino in se odločil zanjo...
Glede kvalitete pa sam presodi...eni so zadovoljni že z Dacio

Glede "padanja" sem videl tvoj post v "KRVAVEC" temi
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Cada5555
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 28, 2009 8:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sob Dec 2009 10:14
Prispevkov: 67


Saj vem samo vprašam

Aja haha:) Ja bi bilo kar dobro da si še glavo zaščitim Špegle imam pa tudi take da je za znoret(rošenje,slaba vidljivost)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mihajlo86
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 28, 2009 10:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Nov 2008 14:50
Prispevkov: 43


jaz sem kupil čelado 14 dni nazaj za mojo velikost glave je bilo zelo malo izbire bil sem pa v treh mednessih obsesnu kupil sem jo v cityparku (Hervis) belo čelado firme RED velikost S za 60eur kjer so imeli še kar dost izbere cene so enake kot v mednessu . pomeri veliko čelad in ne kupi PREVELIKE malo pohiti da jih ne zmanjka.

pa še to BURTON čelade se imenujejo RED
BURTON očala pa ANON
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Cada5555
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 28, 2009 11:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sob Dec 2009 10:14
Prispevkov: 67


Kaj pravite na ta očala in čelado?
http://www.extremevital.com/board/product_info.php/products_id/2943
http://www.extremevital.com/board/product_info.php/products_id/4312
http://www.extremevital.com/board/product_info.php/products_id/4193

Gledal sem tukaj v Extreme Vital ker mi je blizu. Ti dvoje google sta me pritegnile ker naj bi imele dobro vidljivost v vseh pogojih+cena se mi zdi kar ugodna. Kaj vi pravite na to? Bi bila katera izmed njih dobra izbira in katera boljšša? Morda kakšna druga iz te trgovine?

Za čelado mi boste pa gotovo bolj težko povedali. Tale mi je takoj padla v oči ker izgleda dobro. Seveda grem jutri vse pogledat in sprobat da vidim kako je. Bi pa vprašal če ima kdo kakšne izkušnje s to čelado?

Ali se mi splača kupit eno izmed teh 2 googlov in čelado? Ali je cena dobra glede na kakovost?

Hvala za vse odgovore! Upam da dobim kakšnega do jutri
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Cada5555
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 29, 2009 10:31 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sob Dec 2009 10:14
Prispevkov: 67


Res prosim za odgovor ker bom šel kmalu tja in hočem kupiti tapravo zadevo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mitjaz
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 29, 2009 11:23 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Dec 2008 8:18
Prispevkov: 216


najprej pazi, da bo čelada sedla tako kot treba, potem pa še očala poleg...
res poglej prej na FIT kot pa na ceno...obe znamki sta ql...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Cada5555
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 29, 2009 11:33 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sob Dec 2009 10:14
Prispevkov: 67


No saj bom jutri šel tja in sprobal A misliš da so očala v redu?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Deskanje na snegu » Čelada in očala
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB