Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Projekti in ostala smučišča » Karta (zemljevid) slovenskih smucisc

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Karta (zemljevid) slovenskih smucisc « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Bench
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 28, 2009 1:44 am    Naslov sporočila: Karta (zemljevid) slovenskih smucisc Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Dec 2009 2:02
Prispevkov: 13


Nekje sem na netu videl karto slovenije z oznacenimi skoraj vsemi vecjimi smucisci, pa je ne najdem vec. Morda kdo pozna tako karto?

LP, hvala


Nazadnje urejal/a Bench Pon Dec 28, 2009 10:19 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Ski_Fanatic
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 28, 2009 8:20 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Dec 2006 23:40
Prispevkov: 247
Kraj: Doma

Mislim, da taka karta za navadne smrtnike ne obstaja. Obstaja pa za trenerje, bivše smučarje, razne smučarske funkcionarje in vaditelje smučanja.

Razen seveda če misliš slovensko tedensko turistično karto, ki pa bi naj veljala res skoraj na vseh smučiščih. Poglej na http://www.activeslo.com/

Update
UPS..... ....si mogoče mislil karto kot zemljevid?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Bench
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 28, 2009 9:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Dec 2009 2:02
Prispevkov: 13


Da, mislil sem karto kot zemljevid:) nic ne de, ampak rad bi jo mel, videl sem jo na internetu, fajn se mi je zdelo ko se odlocas kam bi sel itd., pa ne najdem vec. Karta je pa bila posevni pogled od SV proti JZ, tak, mal cudno na prvi pogled, da so julijci deso na karti, pohorje pa levo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Špik
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 28, 2009 11:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec
Snemalec

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 12:14
Prispevkov: 1022


Nekaj časa je bila taka karta na strani zdruenja žižničarjev... sedaj pa je ni več se mi zdi.

Najdeš pa neko karto na snežnem telefonu

_________________
Sezona 2017/18 - 30x : 3x Sölden, Killington, 3x Lake Louise, Sunshine Village, 2x St. Moritz, Španov vrh, 4x Garmisch Partenkirchen, 3x Cortina d'Ampezzo, 2x Crans Montana, 2x Kvitfjell, 2x Åre, 2x KrG, 3x Vogel, Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Projekti in ostala smučišča » Karta (zemljevid) slovenskih smucisc
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB