Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Deskanje na snegu » Zaščitne hlače

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Zaščitne hlače « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Cada5555
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 20, 2009 5:45 pm    Naslov sporočila: Zaščitne hlače Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sob Dec 2009 10:14
Prispevkov: 67


Odločil sem se da si kupim zaščitne hlače za bordanje. Katere priporočate? A je dobro da imajo zaščito za vse(boke,stegna,trtico)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Cada5555
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 22, 2009 12:06 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sob Dec 2009 10:14
Prispevkov: 67


Katere od teh bi izbrali in zakaj? Prooosim za odgovore saj grem jutri najbrž kupit!

http://www.extremevital.com/board/product_info.php/products_id/4338
http://www.extremevital.com/board/product_info.php/products_id/4279
http://www.extremevital.com/board/product_info.php/products_id/4372
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
everts72
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 22, 2009 12:19 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Dec 2006 20:53
Prispevkov: 335
Kraj: na robniku

Če že kopuješ kupi pošteno! Odvisno zakaj jih boš rabil...voziš raile?Skačeš? Si mogoče racer? Vse to je odvisno kakšne boš potreboval. Če ti denar ni problem vzami 3. Seveda pa prej vsake probaj in boš videl v katerih se počutiš najboljše.
_________________
-Artiče Extreme Carving Team: www.facebook.com/CarvingTeam

www.worldofwindsurf.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Cada5555
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 22, 2009 12:30 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sob Dec 2009 10:14
Prispevkov: 67


Ja letos začenjam skakat pa tud po kakšnih railih ko bo priložnost. Za nakup sem se odločil ker sem delal 180 pa sem padel na bok in me še danes malo boli. Torej v tem primeru 3? Zakaj pa so boljše od 2?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Cada5555
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 22, 2009 2:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sob Dec 2009 10:14
Prispevkov: 67


Proosim za odgovor ker bom kmalu šel v Extreme Vital.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
snela
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 22, 2009 3:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Dec 2007 18:32
Prispevkov: 39
Kraj: Ljubljana

Jz mam od dainese eno zadevo podobno tej 3. varianti + zelvo cez celo hrbtenico. Teli so res za to, ko direkt udaris. Men je del zascite za trtico carski za kake hitre sedeznice - na krvavcu sta dve taki paralelno skupi.

Sam to ne pomeni, da te ne bo bolel. Ce se hoces kej naucit, bos moral padit. Ce bos padal bo bolelo ne glede na scitnike.

Ko pades, tele stegenske zascite malo razprsijo udarec tko, da ni tockovno. Najbolj mi pomaga zelva, na boku zaenkrat redko pristanem, ker se poskusam kotalit.

Za bolecino pa priporocam kak elderin al pa naklofen, da ne bos imel pokvarjenga dneva.

Pa upam, da si robnike razostril pa da vadis obracanje najprej na suhem doma, pa trebusnjaki, pa pocepi z rotacijo trupa in utezjo pa to - da mas dobro bazo za snezne vragolije...

Glede na vreme se bomo vsi moral plavat naucit
_________________
LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mungo
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 22, 2009 3:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Dec 2006 16:10
Prispevkov: 163


No, če te mogoče zanima, jst prodajam tole zadevo:

http://www.bolha.com/oglas383620589/zascitne-hlace

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Cada5555
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 22, 2009 5:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sob Dec 2009 10:14
Prispevkov: 67


Snela kupil sem tiste 2 ker 3 niso imeli 1 so bile pa zelo slabe Upam da bodo vredu
Kako to misliš počepe z rotacijo? Počepnem in se odrinem in obrnem ali kako? Še kakšne vaje dobre poznaš?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Cada5555
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 22, 2009 9:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sob Dec 2009 10:14
Prispevkov: 67


Aja zanima me kako odbrusiš robnike oz. kako ugotoviš da niso preveč ostri? Namreč moji robniki se i ne zdijo ravno najbolj ostri.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Matic
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 22, 2009 9:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Admin
Admin

Pridružen/-a: Pet Mar 2005 22:15
Prispevkov: 551


Cada in ostali, predlagam da grete v novo temo glede robnikov, tale je namenjena hlačam. Hvala.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
snela
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 26, 2009 9:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Dec 2007 18:32
Prispevkov: 39
Kraj: Ljubljana

ce so robniki ostri in ne pristanes ravno na plati, bodo zagrabili. robniki te kaznujejo, ko si zacetnik, ker skor nikol ne bos pristal ravno. sploh pa ne ko bos sel na raile, kjer je zelezo na zelezo.

dokler bos delal stvari na snegu, se robnike malo razbrusi na vogalih, ker se z njimi prvo dotaknes snega. kako tocno se to naredi pa tipkaj "detuning snowboard" v google ali youtube - ce si jih hoces sam razbrusit.


za vaje pa nabav osebnega trenerja za kako uro, dve. enako ti priporocam za trike - se splaca. ce pa nimas šuške pa google/youtube.
_________________
LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Cada5555
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 26, 2009 10:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sob Dec 2009 10:14
Prispevkov: 67


A če jih zbrusim se bom lahko normalno peljal po urejenih progah???
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jan
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 27, 2009 3:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Nov 2005 19:44
Prispevkov: 187
Kraj: Ljubljana

Ne! V mehkem snegu (lanska sezona) se do neke mere obvladuje desko. To kar pa imamo letos - zbit umetni sneg, pa samo oddrsuješ.

Če spustiš gume na biciklu, ali se lahko enako hitro, daleč... pripelješ?
_________________
Sezona 09/10 - 40x: 16x Kranjska Gora; 8x Rogla; 6x Stari vrh; 5x Krvavec; 2x Cerkno, Vogel; 1x Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
snela
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 28, 2009 9:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Dec 2007 18:32
Prispevkov: 39
Kraj: Ljubljana

Ce bos razbrusil samo na zacetku in koncu brez problema. Jz tud karvam bp. Vazn je, da mas kot 90 stopinj pa bo slo po urejenih prograh.

Po umetnem, vlaznem snegu in ledu z enim robnikom itaq nimas kej iskat - to se smucarji jedva. Pa se vosek ti takoj pobere. Moja zena voska smuce 3x manj kot jaz board.

Ce bos sel v park, pa po railih si pa nabav se en (manjsi, mehkejsi) board sam za to, pa ga celga obdeli (razbrusit, 89 stopinj). Vclan se v ER borderski klub pa ti bodo fantje vse povedal.

http://www.snowboard.si
_________________
LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Deskanje na snegu » Zaščitne hlače
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB