Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Deskanje na snegu » Nakup novega borda

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 Nakup novega borda « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Jan
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 02, 2008 4:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Nov 2005 19:44
Prispevkov: 187
Kraj: Ljubljana

Za dolga stopala so na voljo širše (ang. "extra" wide) dilce. Glede na to da si med višjimi poglej tudi višje deske. Deske za prosti slog (=akrobacije) - freestyle - niso ne vem kako dolge, recimo nekje do 165 cm.

Za primer: Elan Anwser Wide 162, če pa misliš da ti bo predolga tudi z 158 ne boš dosti zgrešil. Elan deske so mi najbolj domače.
_________________
Sezona 09/10 - 40x: 16x Kranjska Gora; 8x Rogla; 6x Stari vrh; 5x Krvavec; 2x Cerkno, Vogel; 1x Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Benlu8
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 02, 2008 5:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Čet Dec 2007 19:19
Prispevkov: 3


Hvala Jan

Saj elanovi se mi nekak najbol dopadejo. Am malo cudno vprasanje samo vseeno reko si da so ti elanove deske najbol domace je mozno dobit elanoviga arteca wide? Ker je serija 4.3 do dolzine 166. Pa ce bi bla mogoce se wide bi blo super.
Kako je pa potem ce vzames freeride desko(el grande) pa zavijes v park z njo vem da je v trdoti razlika kaj pa je se poleg drugace napram freestayl deskam?

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andrej777
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 02, 2008 7:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 16:35
Prispevkov: 70


No jz sem mel sedaj 2 dni sposojenga Viper-ja z vezmi Extreme in mi kar lepo odgovarja.

Vmes sem za dve fure vzel star bord od brata ki je bil eden cenejših (slabših). Vezi so res zakon in ni primerjave tako da razmišljam da bom poleg dile vzel tudi vezi. Sam imam drugače še dobre Atomic Straight shot a tudi tu ni primerjave. Še en razlog pa je da je za komplet 10% popusta več (samo dila -30% ,...komplet pa -40%) in dobim vezi za nekaj 10 eur. Res lepo primejo nogo in nič te ne tišči čez botse.

Bord ni tolk razlike da bi reku da sem prišel iz fičota v ferrarija a povsod se najde kakšna malenkost ki je boljša. Je trd kar sem ugotovil da mi kar odgovarja. Pelje se super, tut skoki grejo super res pa je da te pri gršem pristaku malo bolj "tepe" po nogah kot mehkejši bord. V park nisem zavijal (še nisem nek profi in mu tudi ne diši tako hudo) tako da tam nevem kako se obnaša.

Lp Andrej
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jan
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 02, 2008 11:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Nov 2005 19:44
Prispevkov: 187
Kraj: Ljubljana

Freestyle bo bolje del tvojim nogam pri nežnejših pristankih, manj zahteven za vožnjo, skratka zabaven. A zabava stane, ko prideš do trše podlage - umetnega snega, tu se pokaže prednost freeride desk.
Pri Artecu kakor jaz vem svoje n.3 deske poimenujejo kot vsestransko. Kako je s širinami pa poglej tabele.
_________________
Sezona 09/10 - 40x: 16x Kranjska Gora; 8x Rogla; 6x Stari vrh; 5x Krvavec; 2x Cerkno, Vogel; 1x Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
UrbanS
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 15, 2008 11:31 pm    Naslov sporočila: IMPULZ - akcija!!!! Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 23:24
Prispevkov: 1


Lep pozdrav!

Nazadnje urejal/a UrbanS Čet Jan 09, 2014 6:55 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
KeeKeeC
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 17, 2009 4:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Dec 2006 15:18
Prispevkov: 32


LP

Imam vprašanje, kako velik bi mi moral biti board(alpine), za mojo višino nekje 170 cm.Znanje pa je tudi kar dobro...

Hvala za odgovore
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
everts72
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 18, 2009 12:05 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Dec 2006 20:53
Prispevkov: 335
Kraj: na robniku

Odvisno kaj hočeš voziti. Če hočeš delati daljše zavoje, potem je lahko bord dolg tudi 170cm, ali še celo več. Seveda pod pogojem da je tvoje znanje kar dobro, kot si napisal. Če pa hočeš delati krajše zavoje potem pa kupi slalomko, ki ima manjši radij. Torej tam okol 160cm. Več vprašanj lahko zastaviš tudi na www.snowboard.si/tabla
_________________
-Artiče Extreme Carving Team: www.facebook.com/CarvingTeam

www.worldofwindsurf.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2 Stran 2 od 2

Kazalo po Smucisca.net forumu » Deskanje na snegu » Nakup novega borda
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB