Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Kope » Kope - aktualne informacije 2009/2010

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja
 Kope - aktualne informacije 2009/2010 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Keksor
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 12, 2009 6:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Dec 2006 20:30
Prispevkov: 4


Sej zasnežujejo
smo bli dans gor
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cviček
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 15, 2009 4:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Okt 2009 15:50
Prispevkov: 137


V časopisu sm prebral,da naj bi se v soboto odprle proge:pungart,sedlo in mala kopa.Ve kdo mogoče kakšno je stanje na partizanki oz kaštivniku? Streljajo kaj na oni strani ali čakajo več snega?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mare
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 15, 2009 4:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 19:47
Prispevkov: 236
Kraj: Mislinja

Pozdrav od mene po dolgem času.

V soboto naj bi se odprl Pungart in Mala Kopa. Za Veliko Kopo nisem ziher. Kaštivnika pa še ne zasnežujejo.

LP
_________________
Sezona 2008/2009:
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Pohorc
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 15, 2009 4:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Čet Okt 2009 23:41
Prispevkov: 73


A bo smuka prvi dan zastojn?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pohorc
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 16, 2009 3:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Čet Okt 2009 23:41
Prispevkov: 73


Piše, da se proge zasnežujejo, ali potemtakem nameravajo mogoče odpreti tudi Kopnik ter Pahernik, pa še to me zanima a bo prvi dan smuke zastojn
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
FoX
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 16, 2009 3:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Apr 2008 13:04
Prispevkov: 45
Kraj: SG

Bo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Iron_Horse
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 17, 2009 6:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Čet Jul 2008 15:38
Prispevkov: 78


Ob kejkih se pa odpre jutri?? 9?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
damo02
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 17, 2009 7:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Ned Feb 2009 17:54
Prispevkov: 77


Na njihovi strani piše tole:

Aktualne informacije
NAPRAVE PRIČNEJO OBRATOVATI 18.12.2009! ENOTNA CENA SMUČARSKIH VOZOVNIC: ODRASLI 19,00 ?, MLADINA 15,00 ?, OTROCI 12,00 ?!

Ob obratovanju: Naprave obratujejo od 09:00 do 16:00
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
wee-a-woo-o-waaah
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 19, 2009 9:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Jan 2008 15:23
Prispevkov: 33


Je bil kdo gor? Jaz sem se zaradi vremena odločil da ostanem doma. Ceste so bile že v dolini katastrofalne in predvideval sem, da je cesta na Kope še slabša.
Je posnel mogoče kdo kakšno sliko?

Lp. WEEEEE
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
alenn
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 04, 2010 4:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Sep 2009 16:36
Prispevkov: 198


uu končno so se na kopah spomnili na tope za malo kope NEMOREM VRJETI !
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
janez
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 04, 2010 6:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Sep 2007 21:12
Prispevkov: 226
Kraj: brežice

zanima me če je na kopah kaj nižja dnevna karta od 26 ojrov , da delujejo samo 2 vlečki pa beby lift''?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pohorc
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 05, 2010 4:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Čet Okt 2009 23:41
Prispevkov: 73


Mene pa zanima, če ima kdo kakšno informacijo, kdaj bodo pognali še ostale naprave?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
wee-a-woo-o-waaah
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 05, 2010 9:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Jan 2008 15:23
Prispevkov: 33


Pohorc je napisal/a:
Mene pa zanima, če ima kdo kakšno informacijo, kdaj bodo pognali še ostale naprave?


Tudi mene to zanima. Zdaj so dobre temperature in tudi sneg je napovedan, tako da mislim, da bi počasi lahko dodatno zasneževali partizanko, nato pa pognali vse skupaj.... Jaz že komaj čakam ta dan Smučke pilim vsak večer, jih rahlo pobožam in nežno prišepnem na avtomat:"saj bo, saj bo. Že sneži"
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pohorc
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 05, 2010 10:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Čet Okt 2009 23:41
Prispevkov: 73


Upam, da se ne bo zopet ponovila podobna zgodba izpred dveh let, mislim, da je to bilo dve ali tri sezone nazaj, ko povezave niso obratovale (vlečnici Kopnik ter Pahernik), takrat je bilo malce sumljivo, ne vem kaj vse so si namišljevali, zakaj ne obratujeta ti dve vlečnici, najprej so rekli, da zaradi okvare, potem, da zaradi pomanjkanja snega, da ga na teh dveh progah veter razpiha, raznorazne štorije so takrat krožle Upam, da letos ne bo potrebno štamfat od Velike Kope do Kaštivnika
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gunter
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 05, 2010 10:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Dec 2007 17:32
Prispevkov: 100


jst sem bil gor pa pravijo, da so jim črpalke zmrznile zadnjič ko je bilo - 20, pa še vode jim primankuje v zajetjih...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja Stran 2 od 9

Kazalo po Smucisca.net forumu » Kope » Kope - aktualne informacije 2009/2010
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB