Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Smucke

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.
 Smucke « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
glegi
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 29, 2005 11:16 am    Naslov sporočila: Smucke Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Čet Dec 2004 19:57
Prispevkov: 5
Kraj: nazarje

Letos si bom kupil nove smucke, odlocil sem se za elan. Zanima me ce mi lahko priporocate katere. Sem namrec rekreativni smucar in s srednjim znanjem smucanja. Kateri elanov model bi najbolj ustrezal za to (prodajalcem ne verjamem ker se mi zdi da me vsi hocejo nateg....)
Hvala za odgovore
lp
g
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 29, 2005 1:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

kaj ko bi malce uporabil iskanje, kaj ko bi pogledal v tej temi par postov, tako bos uvidel odgovor, namrec teme kaj kupiti ze obstajajo, sigurno bos tudi nasel odgovor, imas prav topic elan, ce pa v skrajnem primeru ne dobis odgovora pa vprasaj tam,..

god damn it
_________________
2008/2009=
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
glegi
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 29, 2005 3:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Čet Dec 2004 19:57
Prispevkov: 5
Kraj: nazarje

Gaj je napisal/a:
kaj ko bi malce uporabil iskanje, kaj ko bi pogledal v tej temi par postov, tako bos uvidel odgovor, namrec teme kaj kupiti ze obstajajo, sigurno bos tudi nasel odgovor, imas prav topic elan, ce pa v skrajnem primeru ne dobis odgovora pa vprasaj tam,..

god damn it

Kaj ko bi ti namesto pritoževanja in nekega kur.enja odgovoril na temo. Ja sem pregledal in nisem dobil odgovorov in zato sem odprl temo. Ti pa lahko drugič energijo porabiš za kaj drugega....škoda bandwitha (al kako se že napiše)
lp
g
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dalojee kooš
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 29, 2005 4:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Sep 2005 13:09
Prispevkov: 457


Baje je tale s serija izredno dobra. Tele s 12 so najbolše, k majo še dve lameli titanala, tko da držijo torzijo. Zdej je pa od tebe odvisn, kok si težek, kok si agresiven, kok se ti da delat na smučki. Pa če bi rt kej smuču zunej prog je tut mogoč dobra varianta Megfire.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
glegi
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 29, 2005 4:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Čet Dec 2004 19:57
Prispevkov: 5
Kraj: nazarje

Ja ravno tele s10 sem gledal sam nisem bil siguren....me pa zanima kake so kej reačne cene----t.j. ce se mi splaca v begunje zapeljat al je kul ce jih kar u kakem hervisu kupim.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jakec
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 29, 2005 5:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Nov 2005 19:48
Prispevkov: 115


jas bi reko m666 ali pa tuji od Elana 999
_________________
121 smucarskih dni 71 mb pohorje 30 dachstain in 20 vogel v planu se ledeniki poleti in se kaken krvavec8)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 29, 2005 5:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Vprašaj v Elanovi trgovini. Tam se fantje spoznajo, so tudi sami smučarji. Mi se bomo itak tukaj samo napihovali in hvalili tekmovalne smuči.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Špik
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 29, 2005 5:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec
Snemalec

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 12:14
Prispevkov: 1016


jakec je napisal/a:
jas bi reko m666 ali pa tuji od Elana 999


M999 definitivno niso za nekega rekreativca, ki si želi prijetne smuke po urejenih progah...
_________________
Sezona 2017/18 - 30x : 3x Sölden, Killington, 3x Lake Louise, Sunshine Village, 2x St. Moritz, Španov vrh, 4x Garmisch Partenkirchen, 3x Cortina d'Ampezzo, 2x Crans Montana, 2x Kvitfjell, 2x Åre, 2x KrG, 3x Vogel, Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 29, 2005 6:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

glegi je napisal/a:
Gaj je napisal/a:
kaj ko bi malce uporabil iskanje, kaj ko bi pogledal v tej temi par postov, tako bos uvidel odgovor, namrec teme kaj kupiti ze obstajajo, sigurno bos tudi nasel odgovor, imas prav topic elan, ce pa v skrajnem primeru ne dobis odgovora pa vprasaj tam,..

god damn it

Kaj ko bi ti namesto pritoževanja in nekega kur.enja odgovoril na temo. Ja sem pregledal in nisem dobil odgovorov in zato sem odprl temo. Ti pa lahko drugič energijo porabiš za kaj drugega....škoda bandwitha (al kako se že napiše)
lp
g


ohoho, kam sem ti pa stopil ? za moj bandwidth ni potrebno nic skrbet, ja priznam tudi jaz sem na temu forumu se med bolj zelenimi, samo neke osnove oz FAQ foruma imam pa osvojen, na temu forumu nebos dozivel, samo kje drugje bi bila pa zadeva nemudoma zaklenjena in prejel bi prav gotovo prvo opozorilo, prav nic se ne kurčim (kot pravis), sem ti na dokaj prijeten nacin povedal kje bos dobil odgovor in podvajanja tem nima smisla in vodi k nepreglednosti ce kam vodi.. da pa me nebodo samo besede:

http://www.smucisca.net/forum/viewtopic.php?t=198&start=0
http://www.smucisca.net/forum/viewtopic.php?t=203

o poglej si ga no dve temi ki 100% ustrezata oz sta vsebinsko in naslovljene enako kot tvoja..

seveda je poleg tega se veliko tem v katerih bi lahko uprasal in fantje bi ti sigurno odgovorili, pravis da si pogledal in nisi dobil odgovora, hum, ok razumem, torej napises post v tisti temi in pricakujes odgovor..

lp
_________________
2008/2009=
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Mare
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 29, 2005 7:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 19:47
Prispevkov: 236
Kraj: Mislinja

Se popolnoma strinjam z Gajom! Lahko pa se tudi tukaj zgodi, da temo zaklenemo, ali pa za nekaj časa zamrznemo določenega uporabnika.

Glegi: Predlagam, da si prej prebereš pravila tega foruma. Za takšno blatenje in za grde besede na tem forumu ni prostora.

Lp
_________________
Sezona 2008/2009:
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Smucke
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB