Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarske tekme » prvi veleslalom

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 prvi veleslalom « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
bole
PrispevekObjavljeno: Sob Okt 22, 2005 1:26 pm    Naslov sporočila: prvi veleslalom Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

no kot lahko vidite je tina spet uspela prit na stopničke
BRAVO TINA
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bole
PrispevekObjavljeno: Sob Okt 22, 2005 1:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

pa še prva je!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Atomic
PrispevekObjavljeno: Sob Okt 22, 2005 1:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Obvlada dile
Obvlada dile

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 17:58
Prispevkov: 649


Ja zmagala je bravo. Čestitam in to je še en dokaz da bi se lahko v Sloveniji več gradilo na smučanju saj imamo velik potencial. Na Pohorju in v Kranjski Gori bi moral takoj uredit proge da bi lahko zgodaj tm treniral. Na Pohorju obvezno nova napeljava na Stadionu nova Gondola in 40zmogljivih topov mešane z žirafami. Podobno tud v KRG.
Pa bravo Ana Drev super še en dokaz kako dobre smučarke imamo Robnikovi pa še manjka nekaj izkušen in danes je že malo popravila štartno številko.
_________________
Live your life

21xsmuču v letošnji sezoni vse Avstrija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gk
PrispevekObjavljeno: Sob Okt 22, 2005 5:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Avg 2005 21:00
Prispevkov: 158
Kraj: Prlek!

Vidim, da sem zamudil zanimivo tekmo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
jama
PrispevekObjavljeno: Sob Okt 22, 2005 6:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Feb 2005 20:51
Prispevkov: 80
Kraj: KK

elton je napisal/a:
Vidim, da sem zamudil zanimivo tekmo


Nisi edini, popoldanski spanec je pretehtal
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Sob Okt 22, 2005 11:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


Vsa čast Tini za to zasluženo zmago!




jaz tut na žalost nisem mogu gledat tekme, ko sem smučal; še dobro, da mi je Lux sms poslal


Nazadnje urejal/a smuciscar Sob Okt 22, 2005 11:44 pm; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dalojee kooš
PrispevekObjavljeno: Sob Okt 22, 2005 11:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Sep 2005 13:09
Prispevkov: 457


Ja men je tut žal za to da si nism vzel cajta za tekmo. Bravo! Tina.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Munger
PrispevekObjavljeno: Ned Okt 23, 2005 12:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:24
Prispevkov: 298


Res vsa čast Tini.

MaLi je napisal/a:
jaz tut na žalost nisem mogu gledat tekme, ko sem smučal; še dobro, da mi je Lux sms poslal

Ja, meni je pa MaLi povedal.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Lan__
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 29, 2005 2:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uči se PLUŽIT
Uči se PLUŽIT

Pridružen/-a: Čet Jan 2005 21:48
Prispevkov: 144
Kraj: Maribor

Potenciala mogoče je dovolj, ali pa tudi ne, to vprašanje. Glavni blem naše države je v odnosu do športa. Kdo pa še trenira dandanes?? Tisti ki imajo starše v upravi pa imajo mesečne plače milijon. Drugi pa tako ne, ker si enostavno ne morejo privoščiti. Kaj te država oz. klub da za pomoč takim ljudem, ki imajo veselje, potencial, voljo nimajo pa finančnih sredstev da bi trenirali? Skoraj nič.Rabiš najmanj 2 para smučk za vsako disciplino /trening/tekma), ko prideš malo višje, starejši/kaki mladinci, pa še več na disciplino...o ceni tekmovalne smučke pa tako rajši ne bi:) pa celotni opremi...treningi v tujini/karta...prevozi...milijoner morš bit. Če pa že vse te težave nekako rešiš, pa naletiš na novo težavo, ki se ji reče organizacija in vodstvo...kar je pri nas čist na podnu. Nimamo nobene linije ki bi stremela k tekmovalnemu športu, zdaj so se malo poenotli s to šolo smučanja 2000+, ki so jo tako že 4x spreminjali od dna gor odkar je izšla, to pa tudi vse. Otrok gre v šolo smučanja, čim je na njihovi interni tekmi prvi, ga že pošiljajo nekam trenirat, nima pa nobene podlage pa nič. In potem ga komaj ko začne "trenirat" učijo pravilne tehnike...kam prideš s takim odnosom? Če primerjamo s tujino...avstrija na primer ma od prvega videnja snega pa do A reprezentance, eno samo rdečo nit, po kateri se čisto vsi ravnajo, in imajo zaradi tega tudi večji napredek.
_________________
Me, myself and I.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarske tekme » prvi veleslalom
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB