Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Kope » Kope - aktualne informacije 2008/2009

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Kope - aktualne informacije 2008/2009 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
stubai
PrispevekObjavljeno: Sob Mar 14, 2009 10:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Dec 2005 23:40
Prispevkov: 348


Danes na Kopah/Kaštivniku - ENKRATNO. Ena letošnjih najboljših smučarij. Vse je bilo na nivoju: vreme, temperatura in sneg. Proge pripravljene:brez pripomb. Zjutraj pomrznjeno, trdo, pa vseeno zelo lepo za peljati. Kasneje je malce popustilo, vendar ravno prav, odjužilo je le na dnu ob spodnji postaji. Obe progi, rdeča in črna, lepo pripravljeni. Ljudi zjutraj malo, kasneje okoli desetih nekoliko več, vendar na sedežnici brez čakanja. Proga je držala vsaj do dvanajstih, ko sem zaključil. Odločitev upravljalcev, da začnejo z obratovanjem ob osmih zjutraj, se mi zdi zelo posrečena v teh temperaturnih razmerah . Proge držijo dlje in bolje. Skratka: priporočam, dokler so take razmere.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Ned Mar 15, 2009 9:03 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Sam sem bil prelen, da bi napisal enako....Vse drži kot pribito, najboljša smučarija v celi sezoni. Še posebej mi je pasala črna do lijaka na koncu, kjer pa tudi ni bilo nekih skal. Podobno kot včeraj ali še boljše je bilo v četrtek....Skratka uživancija je bila zgoraj...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
stubai
PrispevekObjavljeno: Ned Mar 15, 2009 9:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Dec 2005 23:40
Prispevkov: 348


Pa še par slikc sobote.






Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mitjaz
PrispevekObjavljeno: Ned Mar 15, 2009 10:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Dec 2008 8:18
Prispevkov: 216


Se strinjam s predhodniki - v soboto je bilo enkratno (za to nadmorsko višino). Ker sem bil v četrtek na Krvavcu, lahko rečem da je bilo tam idealno - tu je pač začelo popusčati malo pred 12h, a je bilo zaradi skoraj-nič-ljudi tudi ob pol dveh še špica.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 16, 2009 8:01 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

stubai je napisal/a:
Pa še par slikc sobote.

Hvala, lepo si me zadel na četrti sliki (rdeča pika na sedežnici)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
stubai
PrispevekObjavljeno: Sob Mar 21, 2009 1:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Dec 2005 23:40
Prispevkov: 348


Danes na Kopah: ZIMA! In to v pravem pomenu besede: mrzlo, vetrovno, občasno megleno. Dostopna cesta zjutraj za zimske gume, od odcepa za Partizanko konkretno zasnežena. Sneg: kakih 3-5 suhca na trdo podlago. Veter je nov sneg ponekod spihal v nanose, tako da si moral biti pripravljen na kakšno presenečenje. Ljudi malo, kar je razumljivo ob vremenskih razmerah. Zjutraj so na rdeči progi ob Kaštivniku tekmovalci trenirali smuk, so se mi kar malo smilili v svojih tankih kombinezonih.
Vremenska napoved kaže, da naj bi bile jutri boljše razmere, predvsem pa naj bi manj pihalo.

Parkirišče ob Partizanki


Kaštivnik






Povezave




Pungart

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SMUČAR (KOPE)
PrispevekObjavljeno: Sob Mar 21, 2009 4:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Jun 2006 11:28
Prispevkov: 385


Waw kakšne lepe fotografije, človek sploh ne bi rekel, da je bilo to slikano v drugi polovici meseca marca, letos se bo pa še res krepko v april smučalo na Kopah, pa tudi na Ribniškem Pohorju
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
BLINKEC
PrispevekObjavljeno: Ned Sep 06, 2009 11:54 am    Naslov sporočila: pungart Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 20:26
Prispevkov: 19
Kraj: Ljubljana

a kdo kei ve a bo zj na pungartu 4seda al nau nč iz tega....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
renato
PrispevekObjavljeno: Tor Sep 08, 2009 4:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Feb 2006 20:46
Prispevkov: 65


Ma čini mi se da je izgradnja gondole na Mariborskom Pohorju prolongirala na duže vrijeme ostale investicije poduzeća koje je vlasnik tih skijališta pa tako i sedečnice na Pungartu:(
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
MORIS
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 11, 2009 12:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2006 19:16
Prispevkov: 653


Na Pungartu so že "špure" od ratraka:

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Stran 8 od 8

Kazalo po Smucisca.net forumu » Kope » Kope - aktualne informacije 2008/2009
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB