Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Italija » Trbiž - Višarje

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 38, 39, 40  Naslednja
 Trbiž - Višarje « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
alenka
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 29, 2009 4:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Mar 2008 15:23
Prispevkov: 6


Hvala za odgovore!

A je označena pot do smučišča, kako je najlažje priti do tja.

Do Rateč bi šlo, kako pa potem naprej?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
everts72
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 29, 2009 5:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Dec 2006 20:53
Prispevkov: 335
Kraj: na robniku

Pot sicer ni težka ampak se da tam v mestu hitro kaj zakomplicirati. Vglavnem od meje se voziš kar nekaj časa skos po glavni cesti,ko prideš čez tunel greš samo ravno in potem se spustiš malo pod breg,prideš v križišče zaviješ desno in čez nekaj metrov takoj levo. Tam je kar ozka cesta, tako da če si tam si že blizu. Nato prideš v hecno križišče, na katerem moraš zaviti levo. Zakaj hecno? Zato ker se ti avti vozijo iz hrbta na desni, tako da moraš biti kar previdna. Čez par minunt prideš do rondoja in greš prvi izhod ven, takoj zatem pa spet zaviješ levo in si že tam...

Sicer nisem bil velikrat tam in govorim iz spomina tako da če sem kaj narobe povedal me prosim popravite.
_________________
-Artiče Extreme Carving Team: www.facebook.com/CarvingTeam

www.worldofwindsurf.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bobo
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 29, 2009 8:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Apr 2007 12:22
Prispevkov: 235


Glavna cesta skozi Trbiž pelje pravzaprav mimo smučišča. Če se pelješ čez mesto in ves čas gledaš levo, težko zgrešiš
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
everts72
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 29, 2009 11:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Dec 2006 20:53
Prispevkov: 335
Kraj: na robniku

Jaz pa nekaj kompliciram ne...
_________________
-Artiče Extreme Carving Team: www.facebook.com/CarvingTeam

www.worldofwindsurf.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jazbec
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 12, 2009 10:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Jan 2007 10:18
Prispevkov: 152
Kraj: kobarid

Višarji:
ZAPRTO DO 23.02.2009!!!!!!!!
Zaradi priprav na tekmo svetovnega pokala - ženske!!
_________________
www.jazbec.eu

Ne me sili na smučke, ker sem trmast! Ko bom star vam bom že pokazal kako smo smučali nekoč!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
gore
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 23, 2009 10:37 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sob Jan 2009 7:06
Prispevkov: 91


Ni hudič, da kdo danes ne smuča na Višarjah. Naj sporoči, če je kaj gneče zaradi počitnic.

Hvala vnaprej.
_________________
http://kacnje.blogspot.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
gore
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 24, 2009 5:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sob Jan 2009 7:06
Prispevkov: 91


Danes sem bil na Višarjah. Kaj naj rečem - deloval je le zgornji del smučišča. Spodnji del je bil zaseden z neko tekmo v Super G. Cen niso nič spustili, kar je malo nerodno.
Na smučišču se dobro čuti, da je bil pripravljen za svetovni pokal. Ni kaj posebej mehko in niti prav veliko naravnega snega ni. Je pa tako, da niti ni kakšnih posebnih ploskev. Tisti, ki imajo radi takšno, bi uživali. Jaz pa imam raje mehke proge (jugovino, čofto) in pršič. Za nas pa to ni ravno božansko.

Vseeno je skupno bilo kar solidno, verjetno pa ne bi šel, če bi vedel, da je spodnji del zaprt.
_________________
http://kacnje.blogspot.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
vision
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 06, 2009 3:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pet Mar 2009 15:40
Prispevkov: 3
Kraj: Kranj

Zanima me ob kateri uri se odpre smučišče, oz. začetek obratovanja vlečnic.

Hvala za info.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jama
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 06, 2009 3:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Feb 2005 20:51
Prispevkov: 80
Kraj: KK

Ob 9.00
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mazo
PrispevekObjavljeno: Ned Mar 08, 2009 9:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Feb 2008 22:39
Prispevkov: 58
Kraj: Mislinja

Včeraj sem smučal v Trbižu. Ljudi veliko. Proge so bile slabo pripravljene, saj so se po enajsti uri naredili kupi, tako da je bila smuka bolj muka kot pa užitek . Še nekaj slik













_________________
2014/2015: 12 dni =1x Großeck-Speiereck, 1x Obertauern, 2x Katschberg, 1x Turracher Höhe, 1x Bukovnik, 5x Flachau, 1x Zauchensee
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Age
PrispevekObjavljeno: Ned Mar 08, 2009 10:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2007 11:51
Prispevkov: 695
Kraj: Ljubljana

@mazo, tole kar si pa ti slikal, sem lansko sezono doživel jaz na Višarjah, norišnica, prav zoprno.
Na tem smučišču je za letos konec med takimi lepimi vikendi, samo še med tednom, razen če ne bo spet kakšne ohladitve.
Vse možne podgane so začele zdaj smučat, ko je topleje, danes na Hrušici je bilo največ smučarskih avtomobilov letos.
Gospodarska kriza je pri smučanju na pohodu, malo morgen.

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pj
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 09, 2009 10:09 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 9:43
Prispevkov: 737
Kraj: Malo tu, malo tam

Ali kdo ve kako je ponavadi na nocni? Za celodnevno smucanje mi Visarje nekako ne sedejo, za kaksno nocno bi se pa celo zapeljal gor. Je pa res, da me pogled na te slike odvrne od vsega. Ceprav sem pa presenecen, ker 14dni nazaj, ko je bil svetovni pokal je bila proga hudicevo trda, tako da sem mislil, da bo malo dlje zdrzalo vse skupaj.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mazo
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 09, 2009 12:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Feb 2008 22:39
Prispevkov: 58
Kraj: Mislinja

pj sej odspodaj je trdo. Problem je v novem snegu, ki se ni sprijel s staro podlago.
_________________
2014/2015: 12 dni =1x Großeck-Speiereck, 1x Obertauern, 2x Katschberg, 1x Turracher Höhe, 1x Bukovnik, 5x Flachau, 1x Zauchensee
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 09, 2009 2:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Tole moram pa replicirati. Bil sem tam prvič po nekaj letih. Proge so bile odlično pripravljene, zjutraj totalno speglane in za te pogoje relativno trde. Treba je vedeti, da je v petek padlo pol metra suhega snega, ki se še ni prav posedel, zato so se na ožjih in strmejših delih po enajsti začeli pojavljati kupi. Na položnejših progah nad Trbižom je bilo še ob dveh relativno gladko.

Tudi o kakšni posebni gneči ni bilo govora. Na najlepši sončni dan ob 50%popustu za ženske sem pričakoval precej več ljudi. Po deveti sem parkiral 20 metrov od gondole (primerjaj z istim dnem na Krvavcu). Za karte je bilo kar nekaj vrste, ampak jaz sem jih že imel. Na kabinki sem zjutraj napravil 2 vožnji brez čakanja, nato 10 minut čakanja, ker takrat pride večina smučarjev. Zato smo se preselili na staro kabinko, kjer ni bilo ljudi praktično nič. Po enajsti smo šli pogledat v Trbiž, nikjer nismo čakali več kot par sedežev. Že pred 12. uro so se množično preselili v koče, mnogi pa so nehali smučati, tako da ni bilo treba čakati več nikjer. Proge so bile v senčnih delih ali ob straneh še solidne, lahko si pa tudi užival v narinjenem snegu ob straneh, kjer je bilo kot v celcu. Po drugi je bilo pa res za slabše smučarje preveč razrito, ampak jaz bi užival do konca, če moji ne bi bili že preveč zmatrani in jih nisem hotel pustiti predolgo čakati. Tudi ob koncu sneg še ni bil pretirano južen, razen na sončnih delih. Kljub soncu se sneg še ni niti osul s smrek. Zanimivo, najtrše je bilo spodaj, kjer je očitno padlo nekaj dežja in se je sneg bolje sprijel. Bom dodal jutri še kakšno slikco.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pj
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 09, 2009 3:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 9:43
Prispevkov: 737
Kraj: Malo tu, malo tam

Ok to z novim snegom nisem vedel. Do sobote zvecer sem bil v Ofterschwangu pa sploh nisem vedel kaksno je vreme tu... sploh ker nam je gor cel cas snezilo kot sredi najhujse zime V nedeljo sem bil pa v Ratecah na tekaskih smuceh, kjer ni bilo niti sledu o kaksnem novem snegu, zato sem nekako predvideval, da ga tudi na Visarjah prav veliko ni bilo. Kot kaze pa sem se zmotil
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 38, 39, 40  Naslednja Stran 9 od 40

Kazalo po Smucisca.net forumu » Italija » Trbiž - Višarje
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB