Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Splošno o smučanju » Nasveti za smučarja začetnika.

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 Nasveti za smučarja začetnika. « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
damo02
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 19, 2009 12:38 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Ned Feb 2009 17:54
Prispevkov: 77


super link, hvala
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Amater:)
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 19, 2009 12:43 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 22:01
Prispevkov: 487


@topic starter: jaz sem bil v podobni situaciji kot ti - predlani sem po 12 letih spet zacel smucati in sem sel nekajkrat smucat in imel obcutek, da bo kar slo. Letos pa sem en teden prezivel pod strokovnim vodstvom in sem se naucil ogrooomno. Poleg tega, da sem bil opozorjen na napake, ki sem jih delal pri klasicni tehniki, sem dobil veliko napotkov glede karvanja in sedaj lahko recem, da znam solidno karvati na modrih progah. Brez ucitelja bi verjetno porabil vsaj petkrat toliko da bi se sam naucil istih stvari, ki me jih je naucil ucitelj v enem tednu, zato lahko taksen nacin ucenja samo zelo toplo priporocim!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
skifan
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 23, 2009 7:46 pm    Naslov sporočila: 12 korakov Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Sep 2007 16:39
Prispevkov: 6


Mogoče bi koga zanimal ta pristop: http://www.youtube.com/user/MountVacation
12 Steps to Ski Like a Pro!
_________________
Dejan
Ski Vacation, Ski Resorts, Ski hotels
www.mountvacation.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2 Stran 2 od 2

Kazalo po Smucisca.net forumu » Splošno o smučanju » Nasveti za smučarja začetnika.
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB