Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Cerkno » Cerkno - aktualne informacije

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 32, 33, 34  Naslednja
 Cerkno - aktualne informacije « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Verona
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 14, 2009 6:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Mar 2006 23:18
Prispevkov: 199
Kraj: železniki

Tistmu 'frajerju', k mi je donc ukradu palce na Cerknem, sporocam d se take svinjarije ponavad povrnejo...mrbit u kesni drugacni obliki...druge pa naj tole spoune, da bojo fejst pazil na svojo opremo!
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=CfjGaynWrxw
Sezona 08/ 09: 2 x Mölltal, 46 x Cerkno, 1 x Kranjska Gora, 2 x Krvavec
Sezona 09/ 10: 4 x Mölltal, 3? x Cerkno, 1 x KG
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
borutz
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 14, 2009 6:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sob Mar 2008 18:45
Prispevkov: 97


sožalje Meni je lani izginila kapa. Če bo šlo tako naprej bo treba opremo začeti nosit s sabo na kosilo.
_________________
41xCerkno, 3xKrvavec, 1x Pohorje
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Verona
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 14, 2009 6:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Mar 2006 23:18
Prispevkov: 199
Kraj: železniki

Jst bom od zdej naprej vse obesla nase...pa pomojm tud smuce nosila s sabo. Zmeces en kup dnarja za opremo, nekateri pa pridejo in si naberejo! Banda!!!
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=CfjGaynWrxw
Sezona 08/ 09: 2 x Mölltal, 46 x Cerkno, 1 x Kranjska Gora, 2 x Krvavec
Sezona 09/ 10: 4 x Mölltal, 3? x Cerkno, 1 x KG
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mitjaz
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 14, 2009 7:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Dec 2008 8:18
Prispevkov: 216


Ker si od nekdaj kupujem vso opremo z ? iz lastnega žepa primerno temu tudi pazim nanjo. Le moji previdnosti se gre zahvaliti, da sem tatu 1x zalotil pri dejanju (2 sezoni nazaj).
Krvavec, plaža...malica...pride mulo in si ogleduje mojo dilo, (ker sem sedel 3 metre vstran sem ga imel na očeh) jo prime in hopa gre z njo...
EEEEJJJ!!!!!!!!!!!!!
Prvi korak je naredil, naslednjega pa ne več - sem ga zbil na tla kot psa (pse imam rad, da ne bo pomote). Koliko kletvic mislite da sem izrekel, pomnožite z 10.
Začel je jecljat da ni videl, da je mislil, da je bil njegov, bla bla bla...mulo 1,5m bo men bučke prodajal, da ima bord dolžine 166cm dolg. Sem rekel naj me takoj pelje do njegove dile, pa bomo videli podobnost. Samo nasmejal sem se lahko.

Vse kar lahko rečem: pazite na svojo (in spoštujete tujo) opremo!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Verona
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 14, 2009 7:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Mar 2006 23:18
Prispevkov: 199
Kraj: železniki

O verjem, da tud temule ne bi blo prijetn, ce bi ga zalotla.
Sej pravm...to sem napisala bl v opomin drugim, d se drzte svoje opreme skoz in skoz!
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=CfjGaynWrxw
Sezona 08/ 09: 2 x Mölltal, 46 x Cerkno, 1 x Kranjska Gora, 2 x Krvavec
Sezona 09/ 10: 4 x Mölltal, 3? x Cerkno, 1 x KG
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MacGyver
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 15, 2009 7:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pet Jan 2009 18:01
Prispevkov: 3


Sem nov na forumu, sem bil včeraj na cerknem, blo je dobro, proge dobre.
Slike:














Nazadnje urejal/a MacGyver Čet Maj 06, 2010 1:10 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mitjaz
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 15, 2009 10:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Dec 2008 8:18
Prispevkov: 216


Danes od jutra do večera .
Seveda je bila gneča, a situacija boljša kot sem pričakoval. Predpogoj za fajn dan je bil robnik. Dober robnik.
Ledene plošče so kmalu dopoldne pokazale svoj obraz. Gneča je popustila okoli 13h. Če se odpraviš v dolino ob 16:15 že ne more biti slabo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Leopold
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 15, 2009 10:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 12:28
Prispevkov: 1205
Kraj: Mengeš

Tudi jaz sem bil včeraj gor, ljudi pod pričakovanji, proge na nekaterih mestih poledenele ampak tudi lepo zrihtane, snega dovolj, edino ne vem kje so dobili tistih 150 cm .
_________________
Sezona 21/22: 5x Krvavec, 4x Kranjska gora, 1x Vogel, Stari Vrh, Cerkno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
BoziceK
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 15, 2009 10:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sob Sep 2007 12:39
Prispevkov: 627


kk to misleš kje so dobli 150 cm snega...??
poglej na Počivalu kolk ga je
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Leopold
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 15, 2009 10:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 12:28
Prispevkov: 1205
Kraj: Mengeš

Verjetno so merili na bregu nad spodnjo postajo
_________________
Sezona 21/22: 5x Krvavec, 4x Kranjska gora, 1x Vogel, Stari Vrh, Cerkno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mitjaz
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 15, 2009 11:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Dec 2008 8:18
Prispevkov: 216


Na nekaj mestih izven proge ga (na oko) ne izgleda več kot 30cm...Pa tudi okoliški kraji na isti nadmorski so vse prej kot beli...
Ne, da bi se kregali - le opažanje...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
H2o
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 16, 2009 12:06 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2006 22:18
Prispevkov: 398


Huh! Če na Lomu pogledaš, ko prideš prvič v gozd, se vidi takoj, da ga je tam najmanj 1m. Verjetno ga je marsikje čez to mejo. Še posebno mi je v spomin padlo na začatku sezone, ko so naredili na levi strani pod prelomnico na Lomu kar umeten grič iz snega. Še vedno je viden. Po moje ga do junija ne "stovčejo".

Aja drugače se mi zdi pa zanimivo dojemanje gužve oz. povečanega števila smučarjev. Meni se je že v petek zdela kar precejšna gužva - za soboto pa pišete, da se vam sploh ni zdela. Po pričevanju kolegov se je kar čakalo, kar pomeni, da je bilo na progi precej ljudi - verjetno precej več kot v petek.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mitjaz
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 16, 2009 8:01 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Dec 2008 8:18
Prispevkov: 216


Ne me narobe razumeti: gužva je bila, ampak tolikšno sem ujel na Krvavcu tudi čez teden letos.
V špici se je čakalo nekajkrat po 10min, drugače pa direkt do avtomata in na sedež. Še temu bi se lahko v veliki meri izognili, če ne bi gručice vztrajale, da se skupaj peljejo . Potem pa pustijo 3 sedeže fraj pred sabo. In naslednja klapa isto.
Glede tega moram pograjati delavce/žičničarje: nihče ne opozarja na tovrstne neumnosti.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Sorty
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 16, 2009 12:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Dec 2008 16:37
Prispevkov: 310


No tu bi te opozoril, da je bil prehitevalni pas vedno prost in če te pač malo daljše čakanje moti si se lahko odpeljal na prehitevalni pas...
_________________
2012/2013: 1x Molltal, 5x Kronplatz
2011/2012: 20x
2010/2011: 20x
2009/2010: 20x
www.vikom.si

z GLAVO na glavo!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mihaj
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 18, 2009 2:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Dec 2008 17:16
Prispevkov: 17


A je biu od ponedeljka kdo mogoče kej gor? Kakšne so razmere? Je gužva? Ali proga drži ceu dan?

Samo za študente pa nimajo nobenga popusta ?? --->> vidm, da je mladinska 25,50 EUR (drago)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 32, 33, 34  Naslednja Stran 24 od 34

Kazalo po Smucisca.net forumu » Cerkno » Cerkno - aktualne informacije
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB