Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Rokavice

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 Rokavice « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
luky
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 05, 2009 10:37 pm    Naslov sporočila: Rokavice Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Ned Okt 2006 22:31
Prispevkov: 566


Sedaj ko so razprodaje imam namen kupiti malo boljše rokavice, ker me vedno ko grem smučati zebe v roke, pa mi nobene rokavicene pomagajo.
Kakšne naj si kupim? Tiste z grelcem odpadejo. Moram kupiti usnjene da bodo vredu?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Exorcist
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 05, 2009 10:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Dec 2008 19:35
Prispevkov: 22


Kupi take, ki imajo notranjo plast iz gore texa, tako boš vsaj ziher da ne premočijo in tudi tople bojo. Priporočam kakšen reusch, salomon...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ferrarist
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 05, 2009 11:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Avg 2008 21:16
Prispevkov: 77
Kraj: Dolenska

Tudi sam malo gledam za novimi rokavicami, pa sem danes skočil v Hervis, vendar rokavice praktično niso nič znižane (mogoče en model za pa %), pa še to neke vrhunske. Mogoče kdo ve kje bi se dalo dobit kaj po ugodni ceni (gledal sem recimo Reusch za okoli 70, 60? vendar v hervisu niso nič znižane)?
_________________
10-11: 1x Krvavec
08-09:12x ; 09-10:14x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rupa
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 06, 2009 12:29 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Mar 2008 19:14
Prispevkov: 59


To je itak že klasika, da ponavadi rokavic, očal pa tud čelad ne znižajo ali pa za par procentov
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
elan
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 06, 2009 8:06 am    Naslov sporočila: Re: rokavice Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Dec 2006 9:56
Prispevkov: 496


luky je napisal/a:
Sedaj ko so razprodaje imam namen kupiti malo boljše rokavice, ker me vedno ko grem smučati zebe v roke, pa mi nobene rokavicene pomagajo.
Kakšne naj si kupim? Tiste z grelcem odpadejo. Moram kupiti usnjene da bodo vredu?


usnjene ja. s kakšni dobrimi reusch ne boš razočaran. res pa je da stanje okol 100?.
ne vem. ampak decembra vem da je bila akcija -20% pri nakupu nad 100?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Thazz
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 06, 2009 10:57 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Jan 2005 21:19
Prispevkov: 65


Rokavice so znižane šele po koncu sezone. Bolj ugodni so edino kakšni starejši modeli. Npr: http://www.extremevital.com/skiis/product_info.php/cPath/116_124_135/products_id/815
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rupa
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 06, 2009 12:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Mar 2008 19:14
Prispevkov: 59


Da se tud na Ebayu kej ugodno dobit, sam sem lani kupu Reusch pa sem dal s poštnini vred pol manj kot so bile pr nas
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JeZn
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 06, 2009 1:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Dec 2008 18:24
Prispevkov: 76


Pusti Reusch, raj zberi Hestra! Vrhunske usnjene rokavice, mehko usnje, topla rokavica.... Sam so pa kar drage.

Lahko tudi Poc, te so bolj široke in ima roka malo več prostora da si lahko ustvari topel prostor.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mlavta1
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 06, 2009 9:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smučarski vaditelj
Smučarski vaditelj

Pridružen/-a: Tor Okt 2005 21:30
Prispevkov: 369


V kateri trgovini pa bi se dalo takšne kakovostne rokavice pogledati ter preizkusiti?
_________________
Prevajanje | Tečaj angleščine | Optimizacija | Verzi za rojstni dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
andro_
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 06, 2009 9:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Feb 2006 20:39
Prispevkov: 537


rupa je napisal/a:
To je itak že klasika, da ponavadi rokavic, očal pa tud čelad ne znižajo ali pa za par procentov


Jaz pa sem imel namen kupit novo čelado, ker je tarenutna res že predpotopna. Nič ne bo kot pravite
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
JeZn
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 06, 2009 10:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Dec 2008 18:24
Prispevkov: 76


Citiram:
V kateri trgovini pa bi se dalo takšne kakovostne rokavice pogledati ter preizkusiti?


Hestra: 3S Sport v Kamniku, Suvel v Novi gorici, jih je pa ziher kej več sam jst poznam samo te dve. Lahko pa pokličeš v 3S, ker mislim da jih celo oni "uvažajo" in ti bodo znali povedat kje se jih vse dobi.

Poc: uvoznik je Bora iz Izole. Pokliči dol in prosi za Nino pa to bo povedala za kako bližnjo trgovino. Na goriškem je to Suvel
_________________
Nordica Dobermann Spitfire EDT XBI CT | Lange RS | Leki | Boeri | Swans | Hestra | Dainese
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Roadrunner
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 06, 2009 10:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pon Feb 2007 19:53
Prispevkov: 89
Kraj: povsod me je dost :D (črnuče)

Lani sem kupil Reusch-eve rokavice... Prvič sem za rokavice odštel malo več ??... Res, da niso bile poceni (nekaj čez 100?) ampak jih itak ne bom imel samo za eno ali dve sezone. Rokavice so tople, in na moje presenečenje se ne počutim popolnoma brez oprijema... Ni mi žal...
_________________
beep!!! beep!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Johan
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 07, 2009 12:18 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Dec 2005 18:35
Prispevkov: 49
Kraj: Ljubljana

Pred več leti sem imel Martinjakove (http://www.martinjak.si/martins_arts/ma_rokavice.htm), pol so mi jih pa ukradli v Avstriji in kupil Reusch. Tudi dobre.

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mdolzan
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 07, 2009 12:39 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Ned Sep 2008 23:13
Prispevkov: 95


Živijo,
a tukaj si kaj pogledal http://www.tesmasport.si/si_shop/
Priporočam, da greš osebno k Grašiču v Senično iskat ter sprobat.

LP Martin
_________________
s kante na kanto...:-)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
omaS
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 07, 2009 6:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Jan 2009 17:30
Prispevkov: 21
Kraj: Kranj

Si ze probov kaksne od LEKI? Tudi js ti priporocam da gres v Senično k Tesmasport in sprobas. Meni jih je prijazna prodajalka odprla ene 5 parov da sem lahko probov vse k sem hotu Edino kar je imajo problem z zalogo stevilk, baje je tako povprasevajne
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2  Naslednja Stran 1 od 2

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Rokavice
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB