Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Rogla » Rogla - aktualne informacije

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 27, 28, 29  Naslednja
 Rogla - aktualne informacije « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Frenk
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 29, 2008 8:11 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 21:52
Prispevkov: 558
Kraj: Šoštanj

Zdravo!
Danes naj bi odprli še progo ob vlečnici na Jurgovem in še drug spodnji del Jurgovega.
Res so ledene plošče na tej progi, vendar pa ob odprtju teh dveh prog bo "lažje " prismučati v dolino.
ps. če znaš smučati se v večjem delu proge lahko izogneš ledenih ploščam
(na rob, med kupe naritega snega in podobno) Pa prilagoditi hitrost smučanja je tudi potrebno.

LP Frenk

6 x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rokxy
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 29, 2008 1:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Dec 2007 19:42
Prispevkov: 382
Kraj: Zreče

carlo je napisal/a:
rokxy je napisal/a:
Rogla - katastrofa. Tolko snega in ugodne temperature, pa ne morejo porihtat prog. Ponekod mehko, ponekod živ led. Ljudje ognite se rogle, pejte kamorkoli drgam če je možnost.


se sicer kar strinjam s tabo, rogla je za to kar nudi absolutno predraga.
ne vem pa kaj si ti že letos sedemkrat delal gor, druge pa "odganjaš" stran


Kaj naj. Sm iz Zreč, mam ugodno sezonsko, tko da mi kej drugega ne preostane. Ampak malo bolj bi se lahko potrudli. Tud danes je bla žalost glede na razmere ki trenutno so. A je tko težko zvečer malo z ratraki tiste kupe razpotisnit in s frezo razbit. Pa potem lepo poravnat. Temperature okoli -10 zagotavljajo, da čez noč vse zamrzne, ampak tile se pač ne potrudijo.
_________________
22/23: 6x Kronplatz, 1x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Stane10
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 30, 2008 10:24 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Dec 2008 11:04
Prispevkov: 31


Rokxy, ti si pa kar malo preveč kritičen. Jaz sem bil sedaj 5 dni na Rogli, pa mi je bilo čisto dobro. Smučal sem ves dan, zadnji dan sem naredil na Jurgovem 24 voženj. Res, da se razmere do popoldan spremenijo, a so tudi ledene plošče (kaj pa naj pri -10 naredijo z njimi?) del izziva v smučanju. Škoda, da ne dela celo Jurgovo, saj je sedaj popoldan čisto spodaj res malo nerodno.

Moeltal 2x, Rogla 5x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Fantastic
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 30, 2008 10:42 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Čet Nov 2007 18:06
Prispevkov: 812
Kraj: wait city

Tudi jaz sem bil včeraj gor,ni slabo,čeprav bi se lahko bolje potrudili saj imajo na voljo veliko snega.
_________________
Lp Georg!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rokxy
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 30, 2008 1:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Dec 2007 19:42
Prispevkov: 382
Kraj: Zreče

Stane10 je napisal/a:
Rokxy, ti si pa kar malo preveč kritičen. Jaz sem bil sedaj 5 dni na Rogli, pa mi je bilo čisto dobro. Smučal sem ves dan, zadnji dan sem naredil na Jurgovem 24 voženj. Res, da se razmere do popoldan spremenijo, a so tudi ledene plošče (kaj pa naj pri -10 naredijo z njimi?) del izziva v smučanju. Škoda, da ne dela celo Jurgovo, saj je sedaj popoldan čisto spodaj res malo nerodno.

Moeltal 2x, Rogla 5x


Niti ne Vem kako je bilo pred leti, ko je blo še manj snega pa so bolje porihtal. To je pa zato, ker se je šef smučišč dejansko vozil po progah in preverjal stanje. Zdej tega ni. sploh pa se s toliko snega in takimi temperaturami da veliko narest. Lani v italiji sem bil konc marca, srečo so mel, če je ponoči padlo na -1, pa so ble proge speglane in utrjene. Da ne rečem, da je blo snega kakih 40 cm samo. Tako da, če se hoče se da!

Da pa nem sam kritičen, dans je blo dokaj dobro. So poravnal proge in prvo uro in pol je blo odlično. Pol pač gužva, ampak proge niso čisto popustile. Jutr bo pomoje še bolje.
_________________
22/23: 6x Kronplatz, 1x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rogla
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 30, 2008 3:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Jan 2006 16:54
Prispevkov: 21
Kraj: rogla

roxy in kaj bi ti naredil pri - 10, prvo mora bit malo od juge pol pa bo

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rokxy
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 03, 2009 2:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Dec 2007 19:42
Prispevkov: 382
Kraj: Zreče

Po, bo pa kriza, kr kaže, da še vsaj ta teden in naslednji ne bo mraz nč popustil. Ampak jst sm se nasmučal, 25.12-4.1. = 10 smučarskih dni
_________________
22/23: 6x Kronplatz, 1x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rogla
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 03, 2009 7:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Jan 2006 16:54
Prispevkov: 21
Kraj: rogla

bravo, pohvalno

lepo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matje
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 04, 2009 11:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Jan 2006 23:02
Prispevkov: 27
Kraj: bs

kako je s parkom?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rokxy
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 05, 2009 9:59 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Dec 2007 19:42
Prispevkov: 382
Kraj: Zreče

Uradna otvoritev je bla v soboto, tako da bi moral vse laufat. Nisem pa bil v nedeljo gor, tako da ne morem rečt za ziher.
_________________
22/23: 6x Kronplatz, 1x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
palcek
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 05, 2009 10:13 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Feb 2006 20:48
Prispevkov: 268


včeri bil gor,dela vse, razen parka
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Jpxfgx42G2w

http://www.youtube.com/watch?v=_aLJwRccJJY

2009/2010: 80
2011/2012: 13x Turacher Hohe, 5x Črna, 12x Weinebene, 1x Rogla, 2x Krvavec
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gk
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 05, 2009 7:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Avg 2005 21:00
Prispevkov: 158
Kraj: Prlek!

rokxy je napisal/a:
Uradna otvoritev je bla v soboto, tako da bi moral vse laufat..


a so kje kakšne slike..?
_________________
Rumbiddieboo..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
rokxy
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 06, 2009 10:36 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Dec 2007 19:42
Prispevkov: 382
Kraj: Zreče

Jst nism nč slikal, če je kje na netu nimam pojma. Piše pa na uradni strani kaj je odprto, pa tud neka blazina je za doplačilo na voljo. na koncu pa ostane tudi telefon, se pokliče in se vpraša.
_________________
22/23: 6x Kronplatz, 1x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rogla
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 07, 2009 9:41 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Jan 2006 16:54
Prispevkov: 21
Kraj: rogla

pozdravljen

na spletni strani imate pod temo funpark vse napisano!

www.rogla.si

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gk
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 07, 2009 8:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Avg 2005 21:00
Prispevkov: 158
Kraj: Prlek!

mislil sem slike z otvoritve.. ker je baje bil nek sešn.. park itak vem kako zgleda..

nazaj na aktualne informacije ker smo rahlo zašli..

Lp g
_________________
Rumbiddieboo..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 27, 28, 29  Naslednja Stran 19 od 29

Kazalo po Smucisca.net forumu » Rogla » Rogla - aktualne informacije
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB