Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Krvavec » dopoldanska karta - do kdaj moraš na "jajčka"?

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 dopoldanska karta - do kdaj moraš na "jajčka"? « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
tanja22
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 26, 2008 7:59 pm    Naslov sporočila: dopoldanska karta - do kdaj moraš na "jajčka"? Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pet Dec 2008 19:56
Prispevkov: 1


Dopoldanska karta velja do 13h, zanima pa me, če je omejeno tudi to, do kdaj se moraš vrniti v dolino...

hvala,lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
BoziceK
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 26, 2008 8:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sob Sep 2007 12:39
Prispevkov: 627


ja a tut za dol rabiš karto?????
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
_nyc_
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 26, 2008 9:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Nov 2007 0:48
Prispevkov: 351
Kraj: kranj

ja rabiš jo
_________________
sezona 07/08: Krvavec 69x
sezona 08/09: Krvavec 70x. Stari Vrh 2x
sezona 09/10: Krvavec 56x. Stari Vrh 1x
sezona 10/11: Molltal 2x. Krvavec 64x. Kranjska gora 4x
sezona 11/12: kaprun 2x, Krvavec 79x
12/13: Krvavec 110x, Rogla 1x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Rotty
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 26, 2008 9:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Nov 2005 17:08
Prispevkov: 186
Kraj: Črnuče

Kako se jaz spomnim ni omejitve...drugače ljubljanski martinčki ne bi hodili na sončenje gor vsako pomlad. Narediš dve furi in se nato vsedeš ter zijaš v sonce do 16h. Nato pa kot rdeči rak v dolino...

Raje pa še enkrat vprašaj...samo res ni logike, saj si plačal pot gor in dol in popolnoma vseeno kdaj zaključiš...sicer pa tudi gostinci tega ne bi (do)pustili.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
BoziceK
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 26, 2008 10:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sob Sep 2007 12:39
Prispevkov: 627


drgač če pa ne prime karta pa greš spodaj al pa skočiš čez pa je narjeno.... al pa tak kot smo se mi na Cerknem šlepali ko je sošolec karto zgubu.... jst sm pa meu uno sezonsko na magnet... pa se je un ke postavu jst sm pa sm prletu not pa je piiip nardlil pa sva šla skoz....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
cresh
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 30, 2008 7:26 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Nov 2008 11:59
Prispevkov: 172


ni omejitve,vem iz izkušenj.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dejvi
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 30, 2008 8:30 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec smučišč
Snemalec smučišč

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 7:45
Prispevkov: 571


Rotty je napisal/a:
Kako se jaz spomnim ni omejitve...drugače ljubljanski martinčki ne bi hodili na sončenje gor vsako pomlad. Narediš dve furi in se nato vsedeš ter zijaš v sonce do 16h. Nato pa kot rdeči rak v dolino...


Se popolnoma strinjam. Bolje ne bi mogel opisati, he, he. Krvavec je nekakšna meka za ljubljanske gospodo, da se pridejo malo kazat in za to tudi lepo plačajo. Bljak!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 30, 2008 5:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Kakor pa jaz vem in vidim, so na Krvavcu v povprečju najboljši smučarji, kar sem jih videl na katerem koli smučišču pri nas ali v svetu. Ne vem pa kaj je narobe s tem, še posebno če nisi več najmlajši ali nimaš bleščeče kondicije, da se malo zlekneš na plažo in v miru poješ svojo pleskavico. Ko sem imel jaz 15 let, sem tudi pojedel svoj senvič na sedežnici, ker je bilo škoa časa. Zdaj, ko ni več takih vrst in so sedežnice bistveno hitrejše (pa moja kondicija slabša) pa tudi mene na začetku sezone po 6 urah malo zmanjka. Zdaj se pa zgražajte.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
helly
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 30, 2008 5:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 11:51
Prispevkov: 9


No pretiravat pa ni treba
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luky
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 30, 2008 6:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Ned Okt 2006 22:31
Prispevkov: 566


Sam res, na Krvavc pa res lahko use vidš hrvate s sulicami, en kup enih začetnikov, dost je pa takih ki po dolgih leti začnejo smučat in takoj na krvavec
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomek
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 30, 2008 10:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Mar 2008 22:56
Prispevkov: 181
Kraj: Maribor

jaz sem bil do zdaj dvakrat gor pa sem bil vedno presenečen nad velikim odstotkom zelo dobrih smučarjev, je pa tut res da sem bil med tednom gor, tak da mogoče je razlika med tedenskimi pa vikend smučarji.
_________________
15/16: 3x Obertauern
14/15: 13x 13/14: 11x 12/13: 23x 11/12: 12x 10/11: 63x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
small guy
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 31, 2008 12:31 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Nov 2007 17:33
Prispevkov: 45


ja sam to so uni 1 2 3 smučarji k grejo enkat na en tečaj in se naučijo vozt tko d uredu zgleda kao karving pa ful hitr pa to uresnic se pa še ustaut ne znajo. Sploh pa je na krvavcu ceu kup enih modelou k se spustijo z vrha zvoha smuk, al pa ful douge karving zavoje d dubijo blazno hitrost pol pa sam molj d nau koga umes, ker majo reflekse 500 let starga konja.
zato je pa glih na krvavcu tok nesreč, ker je tok motoričnih debilov
_________________
ni bolšga k svež powder.....pa strma flanka
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
dejvi
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 31, 2008 8:42 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec smučišč
Snemalec smučišč

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 7:45
Prispevkov: 571


Res je, na Krvavcu vidiš tudi veliko dobrih smučarjev, mogoče res več kot kjerkoli drugje. Sicer sem se pa zaradi enega divjaka enkrat komaj izognil "tragediji", ampak to je pa spet druga zgodba.

@ marko: pridi pogledat na koroški konec. Namreč obstaja še eno smučišče, ki procentualno (se pravi glede na št. smučarjev na progi) glede smučarskega znanja pošteno odstopa od vseh ostalih, to pa je Črna na Kor. Kdor je tam kdaj smučal, že ve. Se pozna dolga tradicija vrhunskega smučanja v tem kraju. Tam boš videl recimo kup 10-letnikov ali mlajših, ki so že pravi smučarski eksperti in stavim glavo, da "potolčejo" marsikaterega 30-letnika.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Krvavec » dopoldanska karta - do kdaj moraš na "jajčka"?
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB