Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Mokrine

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 22, 23, 24
 Mokrine « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Pon Apr 07, 2008 10:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3437
Kraj: Maribor

@dedi: krasne, ampak tudi žalostne fotke - vedno me boli, ko smučišča zapirajo ob tako perfektnih snežnih razmerah (saj vem da ni ljudi in da nadaljnje obratovanje ne bi bilo rentabilno, ampak hudo pa mi je vseeno ).

Še vprašanje: je proga v dolino bila še prevozna? Če je bila, vsa čast upravljalcem in 'topničarjem'!

@RokR:
Citiram:
Presenetljivo je odprta tudi povezava v dolino, ki pa je od srednje postaje Millenium expressa bolj primerna za kamnožerke
Tukaj pa bi si drznil malo oporekati - na Mokrinah sem bil v soboto, 29. marca, torej dan pred teboj, pa razen nekaj zaplat trave na progi v dolino nisem opazil kaj posebej hudega ... no, morda kak kamen na zadnji strmini, ampak nič takega, kar bi upavičilo uporabo kamnožerk :






_________________
Sezona 2023/2024: 39 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, 2 x Osojščica, Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dedi
PrispevekObjavljeno: Tor Apr 08, 2008 12:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Okt 2005 20:42
Prispevkov: 204
Kraj: Ljubljana

Proga v dolino(sobota 5.4.)je bila seveda odprta in lepo prevozna,vendar jo nisem peljal,je bilo preveč dobro na progi Rastl-Troghohe in Mossern-Rudnigsattel.Tudi meni je hudo za konec sezone na Mokrinah,pa tako dobri pogoji.
Preostane nam le še" Meli "in "Turah",seveda pa si želim,da bi se že enkrat spoznali in jo eno skupaj odsmučali,tako lepo počasi in z odprtimi očmi.
28x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mirkuma
PrispevekObjavljeno: Tor Apr 08, 2008 8:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Ned Dec 2006 19:43
Prispevkov: 93


Meli, Turah?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Julius Kugy
PrispevekObjavljeno: Sre Apr 09, 2008 9:01 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Feb 2008 11:54
Prispevkov: 17
Kraj: Đesenice

mirkuma je napisal/a:
Meli, Turah?


Najbrž Mölltalergletscher in Turracher Höhe

Pa še Obertauern
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mirkuma
PrispevekObjavljeno: Čet Apr 10, 2008 6:44 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Ned Dec 2006 19:43
Prispevkov: 93


Hvala.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
niko
PrispevekObjavljeno: Sob Jun 14, 2008 12:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pet Dec 2006 16:47
Prispevkov: 107


Kakšno je kaj stanje z izdelavo jajčk ali gondole do Pontebe ki
so jo obljubljali za začetek naslednje sezone?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Ned Jun 15, 2008 7:42 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3437
Kraj: Maribor

Stanje glede gondole iz Potebbe bi lahko opisal z eno samo besedo: žalostno . Letos zagotovo spet ne bo nič. Menda se je edini potencialni italijanski investitor umaknil, zdaj se spet govori da naj bi vstopili Avstrijci. Never ending story ...
_________________
Sezona 2023/2024: 39 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, 2 x Osojščica, Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Virenque
PrispevekObjavljeno: Sob Okt 25, 2008 11:48 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Sep 2006 23:17
Prispevkov: 54
Kraj: Ljubljana

juventino je napisal/a:
hehe, sm okol 2x mlajši. Jaz sem tud ponavad do treh, pol štirih, vendar me je v soboto dobesedno zmlelo. Ne vem, mogoče je tud to da sem samo spal 3 ure. Sicer pa, jaz vedno smučam na polno do enih pol dveh brez pavze, (na smučišču sem med prvimi, vsaj pol ure predn se odpre žičnca), potem itak proga rata "nikakva", pa grem raj v kafano za dve urce na Sam se mi je tko spal v soboto da sem jo kr dam popihu. Ob štirih, ko se zapira nasfeld, sem glih v stanovanje stopu


Sicer pa, se spomenm par let nazaj, ko smo šli oktobra na moelltal, in bli uzun prejšnjo noč, špilal odbojo na mivki. Praktično brez spanja šli na moelltal. Na sedežnici pa smo dobesedno spal, en je pa dežuru kdaj bo treba dol it, LOL
Malo manj po forumih nakladaj pa raje malo pomigaj, da boš imel letos boljšo kondicijo!

Upam, da bodo letos v drugi polovici decembra na Mokrinah že dobre razmere!
_________________
Sezona 07/08:
3x Krvavec, 5x Ischgl/Samnaun, 1x Galtür
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
5er.peter
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 18, 2008 10:53 pm    Naslov sporočila: Smučanje Nassfeld Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Čet Dec 2008 21:41
Prispevkov: 2


Pozdravljeni ljubitelji snežnih strmin.

V soboto, 20.12.2008 organiziramo smučanje v Nassfeld, nekaj mest je še prostih. Cena 38?q (prevoz + karta).
Ostale informacije na telefon 031 566 291 (Peter) ali mail sd.breg.tenetise@gmail.com
Odhod iz Ljubljane.
Prijave najkasneje do petka do 18.00 ure.

LP Peter
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
snela
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 22, 2008 4:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Dec 2007 18:32
Prispevkov: 39
Kraj: Ljubljana

A je kej umetnega snega v Nassfeldu? Mislim, če se opazi kot se to opazi na Krvavcu.
_________________
LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 Stran 24 od 24

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Mokrine
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB