Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Dalbello pancerji

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Dalbello pancerji « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
n3o
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 11, 2008 11:51 am    Naslov sporočila: Dalbello pancerji Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Okt 2007 0:04
Prispevkov: 60


Zanima me ali ima mogoče kdo kakšne izkušnje z Dalbello pancerji....kakšni so kaj po izdelavi....po trdoti...kr na primer za Salomon pancarje velja, da so na splošno bolj mehki....sam se sicer zanimam za Dalbello axion 5...aja prej sem pa imel Salomon evolution 5...mogoče kdo ve kolko flex je imel ta Salomonov pancer

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Matic
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 13, 2008 6:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Admin
Admin

Pridružen/-a: Pet Mar 2005 22:15
Prispevkov: 551


Zdravo,

jaz imam letos ene, sicer malenkost trši model (Proton 12). In imam občutek, da so glede na trdoto in to še kar udobni, tudi razmeroma široki. Vsekakor udobnejši kot sem pričakoval preden sem jih prvič imel na smučanju. Zaenkrat (res pa da sem jih imel letos še komaj nekaj dni na nogah, pa še to vsakič po nekaj ur, ne cel dan) sem torej kar zadovoljen.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Don Rossi Carleone
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 13, 2008 8:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2006 17:11
Prispevkov: 226
Kraj: Wič

Med proizvajalci in flex merami so precejšne razlike. Tako da se ne ozirajte na te indekse in upoštevajte naslednje.
Otroci do 3
Začetniki, osnovnošolci,najstniki, do 5
Rekreativci 6-10
Boljši rekreativci, učitelji, tekmovalci 9-15 ali več
Seveda obstajajo odstopanja, predvsem pa je pomembno da za otroke in starejše začetnike najdemo čim bol udoben čevelj. Seveda to velja tudi za boljše, vendar je to žal nemogoče saj trd čevelj še ni bil udoben.
Probajte tudi čim več proizvajalcev, modelov in nikoli ne kupujte v petih minuah, vzemite si čas.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
n3o
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 14, 2008 1:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Okt 2007 0:04
Prispevkov: 60


@rossi

hvala...bom si vzel en popoldan čas in šel mal prebvat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mcsebi
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 16, 2008 10:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Čet Feb 2008 21:46
Prispevkov: 73


Probaj kakšen model od HEAD-a! Sam sem prej imel Nordico Speed Machine 14, (njihov) flex 130, sedaj pa sem jih zamenjal z Headom! Neverjetno udoben pancar kjub temu, da je "ožji" model - Head Raptor LTD. Sem probal kar nekaj pancarjev od Salomona, Dallbela. Res je, za pancar si moraš vzeti čas!!! Jaz sem probaval v trgovini 2 različna modela in sem bil v njih skoraj 1 uro (2x po pol ure)!!! Naj ti ne bo žal časa!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
n3o
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 18, 2008 3:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Okt 2007 0:04
Prispevkov: 60


sm uzel Salomon Mission X5...bi skor šou še z njimi spat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Don Rossi Carleone
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 18, 2008 11:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2006 17:11
Prispevkov: 226
Kraj: Wič

Tut to se zna zgudit
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Dalbello pancerji
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB