Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Kranjska Gora » Kranjska Gora - aktualne informacije

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  Naslednja
 Kranjska Gora - aktualne informacije « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
gorenc2
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 12, 2008 9:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Dec 2007 20:41
Prispevkov: 404
Kraj: Gozd Martuljek

Vitranca pomoje še nebodo zrihtal ker se bojijo plazov! Drgač je pa od dons naprej nočna!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Jani
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 14, 2008 10:13 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Nov 2005 19:28
Prispevkov: 195
Kraj: Kranjska Gora

Evo, ena od včeraj:

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tim
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 14, 2008 12:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Pet Jan 2007 22:49
Prispevkov: 799
Kraj: Birmingham, UK

Sem bil včeraj v Kranjski gori. Snega je ogromno, Vitranc je obratoval, podkoren ne in ni niti zratrakiran (sem se zapeljal do tja). Sicer pa je bilo okoli 2 stopinje celzije, sneg je bil proti koncu že čisto južen. Imam občutek, da teptalci prog ne znajo opraviti svojega dela, saj je bila proge zjutraj tako katastrofalno zratrakirane. Ponekod je bil na progi kar cevc. Katastrofa. Sicer je bilo pa super! Priporočam.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pj
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 14, 2008 4:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 9:43
Prispevkov: 737
Kraj: Malo tu, malo tam

Podkoren je vceraj delal. Sam sem sel laufat v Ratece in ko sem sel nazaj, je Podkoren deloval (okoli 13:00) za gor grede (okoli 10:30) pa ne. Danes pa spet nic. Res pa je vceraj, ko sem se peljal nazaj, smucal na Podkorenu po moje en sam
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tim
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 14, 2008 5:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Pet Jan 2007 22:49
Prispevkov: 799
Kraj: Birmingham, UK

Jaz sem bil tam okoli destih, pa je bil tam še cevc (tako se mi je zdelo).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gorenc2
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 14, 2008 5:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Dec 2007 20:41
Prispevkov: 404
Kraj: Gozd Martuljek

Podkoren ni delal učerej ker se bojijo plazov navrhu!!!!!!!!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Ski_Fanatic
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 14, 2008 6:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Dec 2006 23:40
Prispevkov: 247
Kraj: Doma

Bil od petka gori, smuka bol tako, vreme še slabše, razen včeraj, ko je še kar bilo vreme in proge, drugače pa na ploh so proge bolj mehke, ker je veliko naravnega snega. V Ratečah pa je neverjetno dosti snega .
Podkoren pa ni delal, oziroma vsaj ne za splošne ljudske mase.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Špik
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 14, 2008 6:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec
Snemalec

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 12:14
Prispevkov: 1019


tim je napisal/a:
Imam občutek, da teptalci prog ne znajo opraviti svojega dela, saj je bila proge zjutraj tako katastrofalno zratrakirane. Ponekod je bil na progi kar cevc. Katastrofa. Sicer je bilo pa super! Priporočam.


Pa kako si predstavljaš trdo, urejene proge, če pa je padlo toliko snega in nobenega mraza? Praviš da je bilo katastrofalno, v naslednjem stavku pa da je bilo super. Odloči se.


Drugače sem pa tudi sam danes dopoldan naredil nekaj voženj in mi je bilo čisto OK. Pač mehke proge, samo sem vedel kaj bo in mi je bilo super, da sem se malo razmigal. Snega pa res veliko...
_________________
Sezona 2017/18 - 30x : 3x Sölden, Killington, 3x Lake Louise, Sunshine Village, 2x St. Moritz, Španov vrh, 4x Garmisch Partenkirchen, 3x Cortina d'Ampezzo, 2x Crans Montana, 2x Kvitfjell, 2x Åre, 2x KrG, 3x Vogel, Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tim
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 14, 2008 8:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Pet Jan 2007 22:49
Prispevkov: 799
Kraj: Birmingham, UK

No ja, no. Nekaj prog je bilo v redu zrihtanih, nekaj malo slabše. Predvsem me je razjezil Kekec, kjer je bila katastrofa (na sredini proge je ratrakist pozabil ratrakirati in je bil tam cevc). Malce boljše, pa še vedno slabo je bilo na Dolenčevem Rutu, na Brsini je bilo pa super tako, da sem večino dneva smučal ravno na tej vlečnici.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
žirafa
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 14, 2008 8:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Nov 2008 11:51
Prispevkov: 165
Kraj: mb

mi lahko kdo pove zakaj v kg tako slabo teptajo? vmes so kr neke luknje :S
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Špik
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 14, 2008 8:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec
Snemalec

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 12:14
Prispevkov: 1019


@ žirafa: A to iz lastnih izkušenj govoriš? Jaz nisem danes v nobeno padu!!!
_________________
Sezona 2017/18 - 30x : 3x Sölden, Killington, 3x Lake Louise, Sunshine Village, 2x St. Moritz, Španov vrh, 4x Garmisch Partenkirchen, 3x Cortina d'Ampezzo, 2x Crans Montana, 2x Kvitfjell, 2x Åre, 2x KrG, 3x Vogel, Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gorenc2
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 14, 2008 10:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Dec 2007 20:41
Prispevkov: 404
Kraj: Gozd Martuljek

Jst tud ne je pa dejstvo da je velik novga snega pa bo ene par dni trajal da se mal utrdi!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Mare
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 15, 2008 10:18 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 19:47
Prispevkov: 236
Kraj: Mislinja

Pozdrav...očitno nas je kar nekaj bilo ta vikend v Kranjski. Jaz sem bil v soboto. Glede priprave prog sem istega mnenja. Čeprav je dosti novega snega, bi se lahko bolj potrudili. Tukaj mislim predvsem na ratrakove špure. Kar precej jih je bilo predvsem na Kekcu. Drugače je bila smučarija kar vredu, gužve ni bilo.

Slike so bolj slabe, ker je slikano s telefonom.





Še nekaj slik s Korenskega sedla, kjer smo prespali:








Mejni prehod je zaprt zaradi snega veliko snega na avstrijski strani:





Lp
_________________
Sezona 2008/2009:
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Jani
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 15, 2008 11:28 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Nov 2005 19:28
Prispevkov: 195
Kraj: Kranjska Gora

Saj so se trudili, ampak pri tako mokrem snegu, kot je ta, enostavno ne moreš bolje narediti. Bo pa po prvem mrazu smučarija precej boljša.

Pa še vsako noč ga malo pade in že kar nekaj časa teptajo zjutraj, kar je spet velik minus za kvaliteto smučarije oz. pripravljenost prog.
Je pa tudi v redu, da na vsakih nekaj let malo probamo, kako smo smučali včasih. Še ta črne (al pa rdeče) RC 08 iz špajze potegnt in juupiiiiii...

lp, pa naj že enkrat neha padati!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
teychi
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 18, 2008 6:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Apr 2008 7:45
Prispevkov: 14
Kraj: na koncu sveta:)

Že spet fajn pada sneg..tko, da ko bo lepo vreme, bo to idealno za smučat!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  Naslednja Stran 35 od 39

Kazalo po Smucisca.net forumu » Kranjska Gora » Kranjska Gora - aktualne informacije
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB