Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Rogla » Rogla - aktualne informacije

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 27, 28, 29  Naslednja
 Rogla - aktualne informacije « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Mitek
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 06, 2008 9:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Čet Feb 2006 20:26
Prispevkov: 82
Kraj: Selnica ob Dravi

Jutri gor tudi jaz gor. Bom zrihtav kako sliko
_________________
Lp, Mitja!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Fantastic
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 06, 2008 9:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Čet Nov 2007 18:06
Prispevkov: 812
Kraj: wait city

tudi jaz sem verjetno gor,razpoznavni znak?
_________________
Lp Georg!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Shoopack
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 07, 2008 2:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pet Dec 2008 14:17
Prispevkov: 3


Plush je napisal/a:
Niti se še nisem stuširal, že javljam frišne informacije
Za danes sem kolebal med Krvavcem in Koralpami, pa sem pol moral drugače prirediti dan. Šel sem na Roglo.
Pproge so ble res fino pripravljene, hrustljave! Mal ga je en čas sviralo vreme, al ok, men je blo fino. Še ekstra po sneženju(zapadlo je cca 5 cm). Upam priporočat.


A fun park dela?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mitek
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 07, 2008 6:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Čet Feb 2006 20:26
Prispevkov: 82
Kraj: Selnica ob Dravi

Danes sem biv na Rogli. Fun park ne dela, drugače pa so proge pripravljene zelo dobro, danes je biv tudi ful mraz tako da so delali še na progah ki še niso odprta(Jurgovo...). Snega je tudu zadosti za prijetno smuko, bilo je tudi kr gužva, opazil sem tudi zeloooo dosti hrvških registracij. Na Roglo sem šel po cesti Lovrenc na Pohorju-Pesek-Rogla in ugotovil da ni bila prava odločitev ker je bila cesta zelo slabo prevozno zato sem šel potem dol na Zreče.


















_________________
Lp, Mitja!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
matje
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 08, 2008 10:40 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Jan 2006 23:02
Prispevkov: 27
Kraj: bs

si mogoče opazil kakšne aktivnosti v fun parku? koliko še manjka do odrptja cca.?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mitek
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 08, 2008 2:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Čet Feb 2006 20:26
Prispevkov: 82
Kraj: Selnica ob Dravi

V fun parko zgleda vse zelo mirno, nič ne kaže da bi delali kaj tam niti ni stepatano
_________________
Lp, Mitja!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
rogla
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 08, 2008 8:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Jan 2006 16:54
Prispevkov: 21
Kraj: rogla

Mitek je napisal/a:
V fun parko zgleda vse zelo mirno, nič ne kaže da bi delali kaj tam niti ni stepatano


pozdravljeni

se dela, samo je potrebno še naredit kr nekaj snega, da bo zadeva narejena tako kot je treba

jurgovo naj bi bilo odprto za vikend, vendar je vse odvisno od vremenskih pogojev, nato pa sledi dokončanje fun parka

izkoristite tudi lahko: od sobote, 6.12.2008 veljajo cene smučarskih kart po cenah iz predprodaje.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Shoopack
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 14, 2008 2:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pet Dec 2008 14:17
Prispevkov: 3


In... Fun park že v obratovanju?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Plush
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 14, 2008 11:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 10:09
Prispevkov: 15


Fun park ne dela, koliko je meni bilo jasno..so pa rampe že tam postavljene "na kup" in čakajo da se postavijo..No, vsaj od prejšnega vikenda se ne spomnim, da bi to že bilo tam. najbolj zagreti se že tudi vozijo tam.

Nasploh pa sem danes bil spet zadovoljen z ureditvijo na rogli, proge fino pripravljene, vreme pa na žalost bolj kilavo-precej močna megla..Mislim, da bodo proge tak okej vsaj do kake večje otoplitve. tak, zaj pa veste
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Frenk
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 15, 2008 8:42 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 21:52
Prispevkov: 558
Kraj: Šoštanj

Zdravo!
Bil v sobto in nedeljo gor.
Megleno, v soboto teren še bolj mehak, v nedeljo že bolj trdo.
V soboto je bil v fun parku postavljena velika napihljiva blazina (BigAirBag)-Nisem strokovnjak na tem področju- verjetno za treniranje skokov, da pristaneš na "mehko".
LP Frenk
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nino
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 15, 2008 10:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Okt 2008 23:23
Prispevkov: 45


v petek grem za tri dni na roglo,zanima me pa sledeče kdaj bo delalo jurgovo???ima kdo kako info?


tnx
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Rudi
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 16, 2008 9:42 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Čet Avg 2006 10:19
Prispevkov: 82
Kraj: MB

Zdravo,

zanima me kakšne so cene urnih kart za Roglo...med vikendom?

Hvala.
_________________
In the Edge we trust ...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Frenk
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 16, 2008 10:17 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 21:52
Prispevkov: 558
Kraj: Šoštanj

Zdravo!
Mislim, da so na Rogli dnevne, dopoldanske in popoldanske karte.Včasih so bile tudi pike.Na objavljenem ceniku ni urnih kart.
Mislim tudi, da ta vikend Jurgovo še ne bo obratovalo.
Več bo vsekakor vedel rogla.

LP Frenk
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Shoopack
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 18, 2008 12:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pet Dec 2008 14:17
Prispevkov: 3


rogla je napisal/a:
Mitek je napisal/a:
V fun parko zgleda vse zelo mirno, nič ne kaže da bi delali kaj tam niti ni stepatano


pozdravljeni

se dela, samo je potrebno še naredit kr nekaj snega, da bo zadeva narejena tako kot je treba

jurgovo naj bi bilo odprto za vikend, vendar je vse odvisno od vremenskih pogojev, nato pa sledi dokončanje fun parka

izkoristite tudi lahko: od sobote, 6.12.2008 veljajo cene smučarskih kart po cenah iz predprodaje.

lp


Rogla, mal update pliz, kako stanje glede parka, ne da se mi klicarit in težit (razn tle). Mal planiramo jibbanje, pa je tak težko plac najdet zadnje cajte... Kej novga? kdaj odprete? (Bral sm da je uradna otvoritev 3.1.09, a se bo možn kej prej razbijat?)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Frenk
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 19, 2008 1:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 21:52
Prispevkov: 558
Kraj: Šoštanj

Jurgovo dela.
LP Frenk
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 27, 28, 29  Naslednja Stran 17 od 29

Kazalo po Smucisca.net forumu » Rogla » Rogla - aktualne informacije
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB