Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Nassfeld v soboto, 6. 12. 2008

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Nassfeld v soboto, 6. 12. 2008 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Hobofob
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 08, 2008 9:37 am    Naslov sporočila: Nassfeld v soboto, 6. 12. 2008 Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sob Nov 2006 20:53
Prispevkov: 107


Mi smo bili v Nassfeldu v soboto, ker sem bil v nedeljo dežuren Glede na količino snega pred Trbižem sem predvideval situacijo na Nassfeldpassu in šel po A2 ter nato do Tropolacha.

Prvi vtis ob prihodu: "recesija" je udarila tudi po smučariji, kljub nekakšnih akcijskim cenam je bilo ljudi relativno malo, tudi na Trogl Skiplatz se je dalo še opoldne dobiti parkirišče. No, kot slišim, je bilo v nedeljo drugače, verjetno so se ljudje ustrašili slabe vremenske napovedi v soboto.

V soboto je bilo zjutraj super, potem vmes malo megle/visoke oblačnosti, okoli 11-12 se je spet razjasnilo, po 2 uri pa povsem zaprlo. Srednji del Carnie je res dober, odlične (v soboto predvsem zaradi vidljivosti) so bile tudi proge ob Mössern-Bahn ("Warm up").






Zimska idila - pogled iz Milleniuma zjutraj.







Okoli zgornje postaje Mössern-Bahn.



Pogled na zgornji del Scheibelbodenabfahrt.



Pogled na spodnji del Scheibelbodenabfahrt.





Pogled s 6-sedežnice Mössern-Bahn.



Nova pridobitev - Kofelcenter z restavracijo, trgovinico in ekspress servisom (5 EUR za osnovni servis ob veljavni dnevni karti)







Za konec pa še nekaj fotk s 4-sedežnice Trogl.

Še nasvet - ne gledat današnjih web-kamer iz Nassfelda, sploh, če ste v službi

P.S. Moderatorje prosim, če lahko temo premaknejo, ker sem malo zaje*** Hvala in sorry.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Nassfeld v soboto, 6. 12. 2008
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB