Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Katere smuči naj kupim?

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 Katere smuči naj kupim? « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Andy
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 09, 2005 7:21 pm    Naslov sporočila: Katere smuči naj kupim? Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 19:19
Prispevkov: 41


Kupil bi rad slalomsko smučko za solidno ceno.

Visok sem 185 in imam 85 kg.

sem dober rekreativni smučar.

Odgovore bi rad čim prej.

Hvala že v naprej
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Munger
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 09, 2005 8:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:24
Prispevkov: 298


Nekaj debate je že blo o Atomic SL9 in Fischer RC4 SC ( http://www.smucisca.net/forum/viewtopic.php?t=196 in http://www.smucisca.net/forum/viewtopic.php?t=156), pa tukaj bi bla marsikatera uporabna informacija; http://www.smucisca.net/forum/viewtopic.php?t=7 ...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
dalojee kooš
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 09, 2005 9:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Sep 2005 13:09
Prispevkov: 457


Odvisn je tut kk si kej agresiven oz. močan. Pa tut kok znaš tehniko karving. Pomojm se ti najbolj splača najprej razmislt, a bi rd fan karvu al pa bi rt na dili res delu, to pomen da je vse skp bl agresivn. Jest ti priporočam tekmovalne modele, zdej če bi rt agresivno dilo, kjer boš tu hitr zmatran pol kup ta trši model, če ne pa ta mehkejši: Elan: sl mehk, slx trda; Atomik: sl9 mehka sl11 itd. Glede firme je pa dokaj vse en, če boš kupvou tekmovalne, k so vse ful kvalitetne in razlike prktičn ni, so sam simpatije. Sam da dobiš čim cenej.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dalojee kooš
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 09, 2005 9:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Sep 2005 13:09
Prispevkov: 457


aja, pa jest bi ti priporoču cca. 165cm.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
baltic
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 09, 2005 10:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 13:00
Prispevkov: 641
Kraj: Kranj

Mam rossignol s8.dobre dile,dost trde,ampak ne preveč.Obstaja tut 9.
Sicer pa ti priporočam,da greš na Moelltall al kam drugam ko je gratis test,pa mal stestiraš in se sam odločeš.

19-20 nov. je intersport opening na Molltallu.Pojdi in stestiraj. http://www.gletscher-ski.at-na desni strani ,nad živo sliko,so najbližji eventi,pa klikn najvišjega.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Andy
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 10, 2005 11:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 19:19
Prispevkov: 41


danes sem kupil smuči Fischer RC4 SC race (lanski model),

kot sem bral po forumu je to dobra dila za tak denar.

Za dilo z okovjem sem dal 70 tisoč.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
snoop
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 14, 2005 4:38 pm    Naslov sporočila: elan s10 ali s12 Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 18:53
Prispevkov: 5
Kraj: Tolmin

jst se pa zanimam za elan s10 ali s12.če kdo prodaja al pa da veste za koga,da jih prodaja naj mi sporoči na primoz_toplikar@hotmail.com
lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mark
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 17, 2005 5:40 pm    Naslov sporočila: Re: Katere smuči naj kupim? Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sob Okt 2005 11:28
Prispevkov: 68


Andy je napisal/a:
Kupil bi rad slalomsko smučko za solidno ceno.

Visok sem 185 in imam 85 kg.

sem dober rekreativni smučar.

Odgovore bi rad čim prej.

Hvala že v naprej


Če greš v hervis, maš tm enga svetovalca, ki se spozna na smuči, vsaj lansk let je bil. Mislim da je bil samo za firmo atomick, vendar ti tud za dru8ge firme lahk dost pove
_________________
Teško je danas biti glup, prevelika konkurencija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Divjak
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 19, 2005 8:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Nov 2005 20:04
Prispevkov: 3
Kraj: Radeče

No bi še jst prosu, če ve kdo za kak vredu smučarski set za cca 70k.
Sm rekreativni smučar vlek cca 175 cm!
Aja pa se splača kupit posebi dile pa posebej vezi al v kompletu?
Pa lep pozdrav
Divjak
_________________
hop zavoj..... k šanku
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Munger
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 19, 2005 8:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:24
Prispevkov: 298


Hm pomoje je boljše v kompletu. Sicer pa tak večinoma danes se seti prodajajo. V tem cenovnem rangu pomoje boljše v setu no.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
dalojee kooš
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 19, 2005 11:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Sep 2005 13:09
Prispevkov: 457


Če smučaš sam po progah bio ti jest predlagu s12 al pa s10 sam mislm da so dražje, sam je pa torzja vredu. Če pa smučaš povsot pol pa megfire 10, sam najbrš je tut dražja, sam pomojm se splača, ker je pol za dlje cajta.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 21, 2005 10:29 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Fantje, a se vam ne zdi, da bi morali najprej Elanke predlagati. Imamo domačo tovarno odličnih smuči, ki pokrivajo skoraj vse potrebe. Pa še nekoliko cenejše so kot primerljive smuči tujih proizvajalcev. Meni se zdi nedojemljivo, da imamo v Ljubljani lahko veliko športno trgovino, ki prodaja praktično vse, nimajo pa Elanovih smuči.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Andy
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 21, 2005 1:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 19:19
Prispevkov: 41


marko

jaz sem kupil Fischerce zato, ker so bile cenejše od Elana in nekateri pravijo, da tudi bolj kvalitetne.

Nimam pa nič proti znamki Elan saj sem do sedaj vedno vozil na Elankah in tudi okvir kolesa imam od Elana.

Pač v tem primeru sem gledal tudi na ceno.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dalojee kooš
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 21, 2005 3:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Sep 2005 13:09
Prispevkov: 457


Fischer zihr ni bolš od elan, sam so pa itk vse firme pr tekmovalih dilah praktičn enak dobre. Itk je pa pol najbl pametn kupt tiste k so najcenejše.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
blaz87
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 24, 2005 11:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Nov 2005 22:50
Prispevkov: 12
Kraj: Videm

oj!

Jest mam tud eno vprašanje...sedaj mam elan integro 6, vendar jih bom moral drugo leto menat ker so problem robniki, pa tudi to, da so mi te že preslabe. Želim imeti dile ki majo majhen radij (slalomske), kar se pa trdote tiče bi pa malenkost bolj trde kot so te. Težak pa sem 70 kg. Moje smučarsko znanje pa je dober rekreativni smučar, mogoče malo več (težko se je objektivno ocenit)
Malo se nagiban k Atomic-u, lahko pa tud Elan.

Hvala za pomoč!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2  Naslednja Stran 1 od 2

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Katere smuči naj kupim?
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB