Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Stari vrh » cenik

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 cenik « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
premozed
PrispevekObjavljeno: Sre Sep 27, 2006 4:06 pm    Naslov sporočila: cenik Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Sep 2006 16:04
Prispevkov: 31


zanima me če je že kdo videl cenik za novo sezono zanima me predvsem letna karta v predprodaji
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
premozed
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 11, 2006 5:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Sep 2006 16:04
Prispevkov: 31


a so sploh že objavili cenik
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mlavta1
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 11, 2006 6:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smučarski vaditelj
Smučarski vaditelj

Pridružen/-a: Tor Okt 2005 21:30
Prispevkov: 369


Zdi se mi da še ne. Imajo preveč dela s postavitvijo šestsede =)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Leopold
PrispevekObjavljeno: Čet Okt 19, 2006 1:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 12:28
Prispevkov: 1205
Kraj: Mengeš

Cenik je objavlen.
Predprodaja traja od 1. 11. do 03. 12. 2006.
Edino cene so smešne (v tolarjih), ker je vse zaokroženo na ?.
_________________
Sezona 21/22: 5x Krvavec, 4x Kranjska gora, 1x Vogel, Stari Vrh, Cerkno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andro_
PrispevekObjavljeno: Čet Okt 19, 2006 2:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Feb 2006 20:39
Prispevkov: 537


cenik je viden tule : http://www.stc-starivrh.si/
_________________
Sezona 2016/17
Serre Chevalier 6x
Cerkno 2x
Stari vrh 1x
Rudno 1x
Bad Kleinkirchheim1x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
miki2
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 25, 2008 6:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Nov 2007 19:45
Prispevkov: 96


Jst bi pa sam še neki čez cene povedu. A še kdo misle d so cene za STC predrage?

_________________
Stari vrh je zakon!!!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mlavta1
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 25, 2008 7:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smučarski vaditelj
Smučarski vaditelj

Pridružen/-a: Tor Okt 2005 21:30
Prispevkov: 369


Defenitivno ja.
_________________
Prevajanje | Tečaj angleščine | Optimizacija | Verzi za rojstni dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
pj
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 25, 2008 10:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 9:43
Prispevkov: 737
Kraj: Malo tu, malo tam

Kar se mene osebno tice definitivno. Po pravici povedano so mi cene na vecini nasih vecjih smucisc krepko predrage za tisto kar dobis v primerjavi s (blizjo) tujino. In ce primerjas recimo Stari Vrh za 26eur in Nassfeld za 34eur, potem nekaj vsaj zame ne gre skupaj. S tem da imas po Avstriji za press karte po 18eur, pri nas pa samo normalne cene. Tako nekako ni dvoma, kam hodim smucat sam.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Špik
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 25, 2008 11:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec
Snemalec

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 12:14
Prispevkov: 1016


Je pa blizi Lj, Kranj... V Mokrine greš težko za 2h... Vse bo obisk povedal...
_________________
Sezona 2017/18 - 30x : 3x Sölden, Killington, 3x Lake Louise, Sunshine Village, 2x St. Moritz, Španov vrh, 4x Garmisch Partenkirchen, 3x Cortina d'Ampezzo, 2x Crans Montana, 2x Kvitfjell, 2x Åre, 2x KrG, 3x Vogel, Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mazyk
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 26, 2008 12:37 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Jan 2007 17:28
Prispevkov: 168


to je že res špik sam recimo js pa nikol ne grem za 2 ure smučat ker sm iz brežic in tut če grem na roglo si morm vzet cel dan, tak da mi je vseeno če se pelem na krvavc al pa v nassfeld (sicer mi ni všeč smučišče ampak za primerjavo) in verjami da bom v nassfeldu dobil več za zelo podoben denar kot na krvavcu, sploh če ne bo gužve se bom navozil bolj.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Špik
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 26, 2008 1:02 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec
Snemalec

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 12:14
Prispevkov: 1016


@Mazyk

Saj sploh nisem primerjal smučišč in kaj dobiš kje za kak denar. Moja poanta je bila, da ima Stari vrh zaledje v Ljubljani, Kranju in okolici kjer se bo (ali pa tudi ne) našlo zadosti ljudi, ki bodo pripravljeni plačati to ceno. Meni osebno pač več pomeni (štartam iz Lj) 1x dopoldanska St Vrh + 1x Krvavec kot pa en dan v Mokrinah. In kar se mene tiče, sem hudičevo len za enodnevno smučarske izlete kadar je doma sneg.
_________________
Sezona 2017/18 - 30x : 3x Sölden, Killington, 3x Lake Louise, Sunshine Village, 2x St. Moritz, Španov vrh, 4x Garmisch Partenkirchen, 3x Cortina d'Ampezzo, 2x Crans Montana, 2x Kvitfjell, 2x Åre, 2x KrG, 3x Vogel, Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mazyk
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 26, 2008 9:59 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Jan 2007 17:28
Prispevkov: 168


ok pol se pa nisma najbolj razumela. vidim pa da imama drugačen pogled na vse skupaj.
js ko si rezerviram dan za skijanje pač celotnga izkoristim v maksimum ti pa pač kaka dopoldanska in to je to. ljudje smo si različni kaj češ
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
everts72
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 26, 2008 11:31 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Dec 2006 20:53
Prispevkov: 335
Kraj: na robniku

Verjetno mi izkoristimo cel dan zato, ker imamo do najbližjega smučiščca 110-120km.
_________________
-Artiče Extreme Carving Team: www.facebook.com/CarvingTeam

www.worldofwindsurf.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pj
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 26, 2008 12:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 9:43
Prispevkov: 737
Kraj: Malo tu, malo tam

Spik to se strinjam. Ce gres smucat za 2h potem pac placas to ceno in to je to. Za dve uri se res ne bi vozil 2 uri v eno smer in se 2 uri v drugo Ampak sam ponavadi ne hodim smucat za 2h, pa ceprav imam iz Kranja do Starega vrha manj kot pol ure. Je pa res, da smo ljudje razlicni, tako da verjamem, da bodo nasa smucisca se vedno polna ne glede na cene.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Stari vrh » cenik
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB