Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Moelltal 08/09

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja
 Moelltal 08/09 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Age
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 16, 2008 10:46 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2007 11:51
Prispevkov: 695
Kraj: Ljubljana

FAAC, malo sva zašla iz teme, zato samo tole, potem pa nehajva na tej temi. Glede smuči ti bom sporočil na ZS ta teden enkrat, samo tale cena je bolj za povračilo moje škode. Pri servisu pa, kaj naj ti rečem, sam jih servisiraj kot jaz, hehe. Pri hudih poškodbah grem pa običajno do Strela.

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
proteus-jhorvat
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 16, 2008 11:19 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Jan 2005 18:04
Prispevkov: 20


Kradejo smuči ja, zato sem si jaz kupil ključavnico preden mi jih maznejo. Zadnjič ko sem bil na molltalerju sem si lepo smuči zaklenil in brezkrbno odšel na malico. Čeprav sem videl 100 parov smuči brez ene ključavnice in si mislil če sm malo čez les, ker sem edini ampak po temle komentarju... it's ok

kupil sem jo pa v lidlu za 15e in je v obliki kroga s premerom 8 cm iz katerega se odvije zajla. Mislim da če pogledaš koliko damo za smuči in da ne bi dal 3% vrednosti dil za eno ključavnico....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
dedi
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 16, 2008 12:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Okt 2005 20:42
Prispevkov: 204
Kraj: Ljubljana

Navkljub finančni krizi, beri: recesija, je bilo v soboto polno smučišče. Že na parkirišču polno dobrih avtomobilov, beri: male patrije - črni 4 kolesni pogon. Tako tudi na smučišču vse več dobre in drage smučarske opreme, beri: novi bordi in smuči. Zato ni čudno da se pojavljajo tudi kraje, ki pa se jih elegantno preprečiš tudi s ključavnico, tako borda/smuči kakor ruzakov (glej sike). Prekrasno vreme, sneg in vse ostalo.





Odprta proga proti vlakcu - zjutraj še brez kamenja


slikano v soboto na Meliju.






V ruzaku se skrivajo dobrote iz domače kuhinje in borovničke... kar škoda bi bilo, če bi nam jih kdo ukradel.Varovanje s ključavnico

2x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cresh
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 16, 2008 12:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Nov 2008 11:59
Prispevkov: 172


matr a da še kr kradejo. Sam kako pa nej smuče prklenim z ključavnico, ker bord je dosti lažji. Edin če si fisherce kupm z luknjo,hehehe.

Drgač pa men bla smuka fajn, sploh za začetek moje sezone, res da je bil sneg mehek sam smo se več al manj zadrževali na tisti strani kjer so imeli treninge in tam mi je bil dobr sneg. Smo šli pa tudi na spodnjo progo in odsvetujem saj smo si glih na novo zrihtane dile lepo uničili.









Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
niko
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 16, 2008 5:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pet Dec 2006 16:47
Prispevkov: 107


Ja ena varijanta je da z kolegi zamenjate po eno smučko pa vsak na drugi konec postavite smuči!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Leopold
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 16, 2008 6:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 12:28
Prispevkov: 1205
Kraj: Mengeš

Danes otvoril sezono , prvič na Meliju, ampak supr smučarija, mogoče malo preveč ljudi, 6seda bi se tudi lahko malo manj ustavljala, sneg mehak, pred jajčki kamenje že zjutraj ampak mojih kamnožerk ni motil .
_________________
Sezona 21/22: 5x Krvavec, 4x Kranjska gora, 1x Vogel, Stari Vrh, Cerkno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 16, 2008 9:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3437
Kraj: Maribor

Nimam več kaj dosti za povedati, saj je bilo za vikend očitno pol foruma na Moelltalu: vreme kičasto, sneg OK, folka dosti preveč. Proga v dolino pa do 3/4 odlična, sploh ta črna mimo planinske koče je bila fenomenalna, na zadnjem bregu pa kamnolom. Samo z maksimalno previdnostjo in nekaj sreče se je dalo dol prit s celimi dilami.

Glede gneče: hudo je bilo, ampak če smučaš malo 'proti toku' je za preživet: med 11. in 13. je bilo najbolje smučat na gondolo, večina se je očitno ustrašila kamenja in je tam smučala le enkrat. 5 minut čakanja za 2 km dolgo napravo se mi ne zdi prehudo, dilce pa sem tudi imel ta stare, tako da se nisem preveč sekiral. Ko folk navali v restavracijo, se gneča na žičnicah na splošno umiri. Ko okoli 14. ure iz restavracije spet navaljio na proge, greva midva jest, potem pa zadnjo uro spet na sneg. Med 15. in 16. uro najraje zavijeva na Panoramabahn, končno ni več gneče na žičnici, proge pa se tam čez dan najmanj uničijo zaradi skromne zmogljivosti naprave.

Tako čudovito prazna je bila ta strma proga na Panoramabahn čez opoldan:


Pa še ena panoramska:

_________________
Sezona 2023/2024: 39 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, 2 x Osojščica, Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Luxter
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 19, 2008 1:30 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Nov 2006 17:24
Prispevkov: 41


cresh je napisal/a:
matr a da še kr kradejo. Sam kako pa nej smuče prklenim z ključavnico, ker bord je dosti lažji. Edin če si fisherce kupm z luknjo,hehehe.


Ni potrebe po fišercah z luknjo. Nabaviš si nekaj takega al pa takega Razlika je v dolžini zajle, deluje pa kot navadna ključavnica za kolo, le da si tukaj pač potegneš ven kolko zajle rabiš (se pravi pri smučeh ene 15-20cm) in zakleneš. ko je zaklenjeno tudi ne moreš zajle dalje ven vlečt!

No pa da nebo čisto off topic, ravno sem gledal napoved na snow-forecast.com in je od petka dalje kr neki sneg napovedan. upam da bo v torek lepo sončno ker grem prvič letos na sneg
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cresh
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 19, 2008 2:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Nov 2008 11:59
Prispevkov: 172


ja sam to je za bord,kjer brez problema lahko priklenes. Na smucke pa glih ne vem kako bi lahko dal. Morm mal pogledat ce mam kaksno luknjo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Luxter
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 19, 2008 9:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Nov 2006 17:24
Prispevkov: 41


se jsmuči tudi lahko prikleneš z tem. zložiš jih skupaj potem pa med avtomati napelješ zajlo pa okoli nekega droga in je zaklenjeno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomi
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 21, 2008 9:44 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pet Mar 2006 22:18
Prispevkov: 1310
Kraj: Jesenice

Spodnji del proge v dolino je zdaj dobro zasnežen, topove so že pospravili, kakšen kamenček se pa še najde. Nekaj pa se jih je pojavilo tudi na zgornjem prehodu do modre proge.
Sicer pa je bil včeraj sneg fantastičen.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Age
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 23, 2008 2:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2007 11:51
Prispevkov: 695
Kraj: Ljubljana

Zjutraj in dopoldne je bilo na Moelltalu na kamerah vse belo, zdajle pa takole.

Popoldanska gneča na smučišču, zgoraj je 150 cm snega.


LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tadejD
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 25, 2008 12:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Jan 2008 20:39
Prispevkov: 6


Najbrž ni nobenega smučarja na progi zato, ker je bilo -25
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
palcek
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 27, 2008 7:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Feb 2006 20:48
Prispevkov: 268


No danes sem pa tudi jaz otvoril sezono ine je bilo super:)mogoče malo preveč megle:)bom jutri prilepil par slik
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Jpxfgx42G2w

http://www.youtube.com/watch?v=_aLJwRccJJY

2009/2010: 80
2011/2012: 13x Turacher Hohe, 5x Črna, 12x Weinebene, 1x Rogla, 2x Krvavec
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomi
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 02, 2008 4:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pet Mar 2006 22:18
Prispevkov: 1310
Kraj: Jesenice

Pazi to

http://www.skifidelity.at/moelltaler-gletscher/index.php?o_id=47
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja Stran 6 od 9

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Moelltal 08/09
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB