Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Švica » Verbier

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Verbier « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
angur
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 16, 2006 10:18 am    Naslov sporočila: Verbier Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Sep 2005 8:54
Prispevkov: 44
Kraj: gorica

Zanima me a je že kdo smučal u Verbieru,pa kako se mu je zdelo?In u kateri od 4 dolin je najboljše se nastanit (najbolše izhodišče)?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 16, 2006 5:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Ja, eni moji znanci so šli že večkrat, jaz sem bi že lani na tem da grem tja, pa sem si premislil. Se mi zdi, da je še najbolje biti v Thyonu, ker si praktično na samem smučišču visoko v hribih, cene so tam nižje od Verbiera, pa še smučarsko karto lahko kupuiš le za Thyon, kar je spet občutno ceneje, potem pa samo doplačaš za kakšen dan za ostale doline.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
angur
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 25, 2006 11:15 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Sep 2005 8:54
Prispevkov: 44
Kraj: gorica

Aha, a pol misliš da je možno priti u enmu dnevu iz Thyona na drugi konec sistema pa nazaj?Ker Thyon je na skrajni levi strani!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 25, 2006 2:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

angur je napisal/a:
Aha, a pol misliš da je možno priti u enmu dnevu iz Thyona na drugi konec sistema pa nazaj?Ker Thyon je na skrajni levi strani!

Če se prav spomnim, so mi rekli, da povezave niso najboljše, ampak se da priti komot tja in nazaj. Mogoče je pa bolj smiselno, da se en dan zapelješ z avtom na drugo stran (ugibam, ker ne poznam poti)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
angur
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 27, 2006 10:06 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Sep 2005 8:54
Prispevkov: 44
Kraj: gorica

ja sej lih to je kr se mi zdi da je ena moja kolegica praula,da so se 1x izgubili al nevem zakaj ,uglaunem so nekje obtičali in so naprave ustavili,pa so se potem baje z vlakom al autobusom 2 uri nazaj vozili do apartmajev.No sej jo morm prasat bl natančno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Čet Avg 10, 2006 11:10 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

A res noben nič ne ve o Verbieru - Thyonu - Veysonazu - Latzoumazu?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Uni Geezer
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 13, 2007 10:59 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Čet Dec 2007 10:54
Prispevkov: 2


Živjo!

Z družino grem letos že drugič tja in je ful noro. Mi hodmo v dolino latzoumaz. Da se pa povsod pridt iz tm. Če ne drgač majo pa brezplačn prevoz po mestu. Cena hišce je pa enkrat manša k v Verbieru. Lp Marko
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
joc
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 03, 2008 12:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 11:16
Prispevkov: 43
Kraj: Zbilje

Videl sem eno ponubo od Globtoura za nastanitev ( ne vem sicer točno kje) ampak je občutno ceneje od recimo Ischgla, tako da tudi sam malo računam, da bi šel tja v Aprilu s familijo. Uni Geezer, kdaj greš tja ti?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
alioth
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 07, 2008 6:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Maj 2006 17:02
Prispevkov: 131


Odlično in prostrano smučišče.
Za nastanitev bi izbral Siviez, ki je nekje "na sredi" in imaš hiter direkten dostop proti Veysonnazu in Thyonu levo oz. desno proti Mt. Fort in Verbieru. Simpatičen in poceni je Nendaz, kjer pa je lahko problem s povezavo do Sivieza, če ni dovolj snega. Ostane pa seveda skibus, ki redno vozi.
Za nastanitev priporočam Interhome.com.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Uni Geezer
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 10, 2008 6:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Čet Dec 2007 10:54
Prispevkov: 2


Jst grem ke 19.1 do 26.1
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Matija
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 23, 2008 7:15 pm    Naslov sporočila: Verbier Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Feb 2008 19:14
Prispevkov: 2


Eno boljših smučišč, se posebej, če se ti ljubi raziskovati zunaj urejenih smučišč.
LP, Matija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Švica » Verbier
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB