Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Ima kdo doma uporabljeno dnevno karto iz letošnje sezone?

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.
 Ima kdo doma uporabljeno dnevno karto iz letošnje sezone? « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
giztok
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 29, 2008 9:36 pm    Naslov sporočila: Ima kdo doma uporabljeno dnevno karto iz letošnje sezone? Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Jan 2007 20:24
Prispevkov: 20


Prosil bi za uslugo, namreč potrebujem eno že uporabljeno karto od mariborskega pohorja. Če jo ima kdo doma, bi ga prosil da se mi javi na zasebna sporočila.

Hvala!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luky
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 29, 2008 10:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Ned Okt 2006 22:31
Prispevkov: 566


da se boš pol švercov, al pa sprogramirov
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
giztok
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 30, 2008 8:57 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Jan 2007 20:24
Prispevkov: 20


Rabim ker mi pri športni na faksu manjka 1 obisk smučnaja, na smučanju sem bil 4x in rabim še 1 uporabljeno karto, da mi prizna obisk športne.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 30, 2008 11:46 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


Kaj pa če imaš sezonsko, kako ti potem priznajo?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
giztok
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 30, 2008 12:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Jan 2007 20:24
Prispevkov: 20


Hm, ne bi vedel, najbrž mu jo neseš pokazat, če je ime gor napisano ne bi smelo bit problema... Drgač men je dal prfoks tak dogovor, ker nimam več statusa in nisem v mb, da se mi ni potrebno med tednom, ko je na urniku smučanje vozit dol v mb, ampak takrat, ko imam čas (med vikendi) in mu potem pokažem 5 vozovnic, da sem res bil. No, bil sem 4x, sedaj pa zaradi slabših snežnih razmer, se mi zdi brezveze se vozit toliko km samo na smučanje, pa karta je draga za študentski žep, saj je ne morem kupit po študentski ceni, ker nimam več statusa, tako pa prosim, da če ima kdo kje doma karto ali jo je pred kratkim, ko je bil na smučariji izkoristil, da je ne vrže stran. Bi bil zelo hvaležen
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andro_
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 30, 2008 3:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Feb 2006 20:39
Prispevkov: 537


@giztok
Na kerem faksu pa si??
In kako to da nimaš več statusa ??
_________________
Sezona 2016/17
Serre Chevalier 6x
Cerkno 2x
Stari vrh 1x
Rudno 1x
Bad Kleinkirchheim1x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Fantastic
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 30, 2008 5:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Čet Nov 2007 18:06
Prispevkov: 812
Kraj: wait city

jaz mečem karte vstran....kako pa hočeš?odraslo?otroško?ali bi ti rabu kako posebno?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Lux
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 30, 2008 5:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Pet Dec 2004 0:06
Prispevkov: 516
Kraj: Mozirje

Glede na to, da je študent (brez statusa), kaj drugega, kot odrasla po mojem ne pride v upoštev.

giztok, če ne boš prej našel kakšne, ti jo lahko v nedeljo, ko bom pod Pohorjem, skoraj gotovo dobim.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
giztok
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 30, 2008 6:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Jan 2007 20:24
Prispevkov: 20


Absolvent je pretekel, mi je pa manjkala 1 športna vzgoja, ker eno leto ni bilo pogoj za napredovanje, ampak do zaključka študija. Sem pa na zdajšni fakulteti za naravoslovje in matematiko.

Gregorinko ali Lux, če bosta dobila, mi prosim sporočita na zasebna, pa se bomo zmenili za detajle.

Najlepša hvala!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
giztok
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 07, 2008 9:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Jan 2007 20:24
Prispevkov: 20


Že dobil, najlepša hvala uporabniku streif-u
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Ima kdo doma uporabljeno dnevno karto iz letošnje sezone?
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB