Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Atomic SL 9 ali Fisher RC 4 SC

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Atomic SL 9 ali Fisher RC 4 SC « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
SaMmY
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 08, 2005 4:55 pm    Naslov sporočila: Atomic SL 9 ali Fisher RC 4 SC Odgovori s citatom

Kolesar
Kolesar

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 20:53
Prispevkov: 178
Kraj: Maribor

torej...odločam se med tema dvema modeloma. bolj se nagibam k Fisherkam ker so 20 jurjev cenejše pa me vseeno zanima kaj bi vi izbrali in pa nasplošno mnenje glede teh dveh smučk.

lp, Sami
_________________
It never get`s easier... you just go faster!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Atomic
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 08, 2005 5:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Obvlada dile
Obvlada dile

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 17:58
Prispevkov: 649


Kakšno je tvoje smučarsko znanje?
_________________
Live your life

21xsmuču v letošnji sezoni vse Avstrija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SaMmY
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 08, 2005 7:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kolesar
Kolesar

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 20:53
Prispevkov: 178
Kraj: Maribor

mislim da dovolj dobro. smučam kr agresivno in so mi te smučke, kaj jih imam zdaj (atomic C14) res premehke. sem pa probal tud nek blizzardov racing model za slalom in ni blo problema. glede trdote mislim da ne bom falil
_________________
It never get`s easier... you just go faster!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 08, 2005 9:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


Če bi bil na tvojem mestu, bi se vseeno raje odločil za Atomic .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Atomic
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 08, 2005 9:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Obvlada dile
Obvlada dile

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 17:58
Prispevkov: 649


Ja priporočam ti supercross 10 al pa 11 sevede od Atomica.
_________________
Live your life

21xsmuču v letošnji sezoni vse Avstrija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 08, 2005 9:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


Atomic je napisal/a:
Ja priporočam ti supercross 10 al pa 11 sevede od Atomica.


Ma če išče slalomsko smučko .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SaMmY
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 08, 2005 9:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kolesar
Kolesar

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 20:53
Prispevkov: 178
Kraj: Maribor

hehe...ja sem probal od MaLega sx10 in so res super ampak imajo za mene še vedno malo preveč radija. kar je več kot 11m ne bi imel
_________________
It never get`s easier... you just go faster!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 08, 2005 9:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


Ma to so že vse tako mali radiji, da niti ni neka fora glede radija, bolj so pomembne druge specifikacije (ampak, če boš znal ta zelo majhen radij izkoristit, toliko bolje). Drugače pa sem danes kupil še ene palice SX9, ki pašejo k smučkam .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SaMmY
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 08, 2005 10:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kolesar
Kolesar

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 20:53
Prispevkov: 178
Kraj: Maribor

ja malo vaje bo verjetno že treba. sem se pa že kr odločil, če ju3 dobim fisherce za tako malo ceno bom jih kar vzel. ni dnara za atomic
_________________
It never get`s easier... you just go faster!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
dalojee kooš
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 08, 2005 10:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Sep 2005 13:09
Prispevkov: 457


A elan Sl al pa celo slx te pa ne zanima?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SaMmY
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 09, 2005 5:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kolesar
Kolesar

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 20:53
Prispevkov: 178
Kraj: Maribor

sl sem gledal ampak nekak nisem najbolj za elan. SLX mi je predraga, tako, da sem pravkar kupil RC 4 race SC. sem jih dobil res za dobro ceno, tako da zdaj še čakam samo na sneg
_________________
It never get`s easier... you just go faster!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
gk
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 09, 2005 7:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Avg 2005 21:00
Prispevkov: 158
Kraj: Prlek!

SaMmY je napisal/a:
...zdaj še čakam samo na sneg


nisi edini
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
dalojee kooš
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 09, 2005 9:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Sep 2005 13:09
Prispevkov: 457


elton je napisal/a:
SaMmY je napisal/a:
...zdaj še čakam samo na sneg


nisi edini


Ns je kr velik.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Bojč
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 27, 2005 9:42 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 20:12
Prispevkov: 59
Kraj: Mirna

SaMmY je napisal/a:
sl sem gledal ampak nekak nisem najbolj za elan. SLX mi je predraga, tako, da sem pravkar kupil RC 4 race SC. sem jih dobil res za dobro ceno, tako da zdaj še čakam samo na sneg

Dobro si kupil,vendar ne pozabi na taki smučki je treba delat in to bre zabušavanja,kajti ko enkrat prime po svoje zna biti hudo.Kondicija je tudi zelo važna,kajti pri agresivnem carvanju noge res trpijo.
_________________
AC/DC
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SaMmY
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 27, 2005 12:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kolesar
Kolesar

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 20:53
Prispevkov: 178
Kraj: Maribor

heh...sem jo včeraj prvič sprobal, sicer na (pre)mehkem snegu in sem zelo zadovoljen. Je res super dila pa tud pretrda mi ni. sem smučal cel dan pa ni blo problema. S kondicijo pa nekak nimam težav, glede na to, da imam vsak dan treninge
_________________
It never get`s easier... you just go faster!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Atomic SL 9 ali Fisher RC 4 SC
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB