Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Novice » Koledar 2008

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4
 Koledar 2008 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
dedi
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 27, 2007 12:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Okt 2005 20:42
Prispevkov: 204
Kraj: Ljubljana

Koledarji grejo danes na pošto. Od nekaterih še nimam naslova, naj mi ga sporočijo čim prej na ZS. Naslova nimam od: Jure, Windy, Smučar, Dopelmayer, Marko, Domy, Tomaž, Štefan II., Krosche, Goma, Blajo. Če sem koga izpustil in bi rad imel koledar, naj mi tudi sporoči naslov in količino. Cena za en koledar = 1,50? + poštnina cca. 0,40?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
doppelmayr
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 29, 2007 1:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Apr 2007 13:36
Prispevkov: 561
Kraj: Maribor

Dobo koledar zelo je lep
_________________
Sezona 2009/10: 12xMB Pohorje 3xKope

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
baltic
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 01, 2008 7:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 13:00
Prispevkov: 641
Kraj: Kranj

Kako pa zdej s plačilom, nism nobenga papirja s podatki računa zram dobu, edin če je not pri kakšnem koledarju, ker sem samo enga odprl.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Pr0ph3t
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 02, 2008 9:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Nov 2006 18:37
Prispevkov: 65


potem nisem edini, ki papirja z navodili nisem dobil zraven.

Drugače pa lepi koledarji, čeprav sem pričakoval na vseh fotografije zasneženih smučišč. Nekako je še boljš tako
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dedi
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 06, 2008 5:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Okt 2005 20:42
Prispevkov: 204
Kraj: Ljubljana

Koledarjev rasposlanih nekaj čez sto,jutri še nekaj zamudnikov prejme te naše koledarje. Upam,da so vam všeč in bodo služili svojemu namenu,predvsem mali žepni,pri načrtovanju smučarskih terminov.
Hvala vsem za lepe želje,tudi jaz vam želim vsem mirno,zdravo in veliko užitkov na belih strminah v letu 2008.
7x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4 Stran 4 od 4

Kazalo po Smucisca.net forumu » Novice » Koledar 2008
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB