Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Projekti in ostala smučišča » Trije kralji

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja
 Trije kralji « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
GOLTEZAN
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 09, 2007 10:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Nov 2006 15:18
Prispevkov: 377
Kraj: Velenje

A je že kej snega na Treh kraljih, ker naj bi šla moja sestra jutri v šolo v naravi.
_________________
Sezona 08/09
Dolomiti 4x
Golte 34x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SMUČAR (KOPE)
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 14, 2007 7:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Jun 2006 11:28
Prispevkov: 385


Naprave obratujejo od 09:00 do 16:00. Ne obratuje: vlečnica VELIKI VRH.

na spletni strani pa so včeraj napisali, da bosta obratovali obe vlečnici

http://www.jakec-sp.si/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
streif
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 30, 2007 10:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2007 13:40
Prispevkov: 419


Prvič na tem smučišču; glede na kategorijo kar prijetno presenečen , razen opasne gužve (nedelja, počitnice, prazniki...) na vlečnici Veliki Vrh.
_________________
*23/24* : 34x
*22/23* : 40x
*19/20* : Reiteralm, Schladming, Kleinlobming, 9x Turnau, Semmering/Stuhleck, KL Hebalm, Brunnalm-Hohe Veitsch, St. Kathrein am Hauenstein, Präbichl, 11x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SiKT
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 19, 2008 9:56 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Nov 2006 20:55
Prispevkov: 264
Kraj: Lokovica

je kdo biu kj gor, kakšno je stanje. zanima me ker ma sestra drug tedn šolo v naravi gor
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bole
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 17, 2008 10:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

Torej, en tedn zamude, ampak useeno tolko da veste da smučišče še obstaja. Prejšni tedn smo imeli pilotski veleslalom na Trije Kralji, snega je malo, poledenel, kamnov ni. Topov sm naštel 6 in eno žirafo, vlečnici sta dve - sidra in tisti hitri krožniki. Dve slikci za vas

Vlečnica se je pokvarla, in so jo skor dve uri popravljali (en krožnik so mogli dol odžagat)


To je blo že po štiri, ljudi nič več. Sej, proga pač široka


Aja, jaški od zasneževanja so po celem smučišču.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Nataša
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 20, 2008 10:33 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Sep 2006 17:31
Prispevkov: 35


Ojla, kako je kaj na treh kraljih? Mi bomo šli v januarju malo pogledat z otroci...enega moram naučit smučat, drugi pa se bo še zaenkrat le sankal:)

Lp, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
pisten bully 300W
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 17, 2011 9:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Dec 2010 17:46
Prispevkov: 48


Kaj je bil mogoče kdo na treh kraljih mogoče v zadnjem tednu?? Zanima me kakšno je kaj stanje prog in če se sploh splača iti gor zdaj pred kakšno ohladitvijo. Zanima me pe še če vam je bolj všeč Ribniška koča ali RTC Jakec? Hvala za odgovor.
_________________
Naj sneži na full!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo AIM - AOL Instant - naslov
dejvi
PrispevekObjavljeno: Ned Mar 06, 2011 10:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec smučišč
Snemalec smučišč

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 7:45
Prispevkov: 571


Za ta pustni vikend smo se s familijo mudili na Treh kraljih. V soboto 5.3. smo imeli kraljevsko vreme in super podlago. Sneg precej zimski do kakšnih 12-ih, ampak tudi naprej je bila podlaga popolnoma ok. Temperature zjutraj zimske, vendar neke posebne toplote tudi popoldne ni bilo.

Nasmučali smo se, kolikor se pač tukaj lahko da.

Odprti bodo še najmanj en teden, naprej pa odvisno od vremena. Snega je še dovolj, vendar kljub vikendu, ni bilo dosti obiska. Se je pa dogajala tekma, ki je privabila večino obiskovalcev.

Tukaj je tudi video; http://exposureroom.com/members/HDmediaadventures/fb6fcc5490e0436eabc7dc6934b39693/

Uporabil sem Canon EOS 7D in širokokotni objektiv 16-35 mm.

Pa še nekaj fotk zimske idile (nisem dosti fotkal, tako da jih je nekaj vzetih kar iz videa!);













1280.jpg[/img]















LP
_________________
Video arhiv
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Sre Jul 13, 2011 8:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3437
Kraj: Maribor

Na Treh Kraljih spet brnijo stroji, tokrat sicer ne na smučišču, bodo pa nova prenočišča. Najprej prizidek k penzionu 'Jakec', tudi evropska sredstva so uspeli pridobiti:


Malo nad cerkvijo, na mestu kjer je že pred 2. vojno stala planinska koča (ki je bila seveda med vojno požgana), pa gradi planinsko društvo Slovenska Bistrica nov planinski dom na zelo lepi lokaciji, saj je za razliko od Jakca povsem na progi, perfektna lega npr. za smučarsko restavracijo:


Kratek komentar ob robu: res, meni še vedno vse gre dosti prepočasi , ampak tako na splošno pa se na Pohorju (mislim na geografski pojem, neodvisno od lastništva smučarskih centrov) celo v tem kriznem obdobju investira največ v Sloveniji: sedežnica na Kopah, apartmaji v Ribnici, jezero, tekaški center in hotel na Rogli, apartmaji pod Snežnim Stadionom, dva objekta na 3 Kraljih. Samo tako (in še malo hitreje) naprej, pa bo !
_________________
Sezona 2023/2024: 39 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, 2 x Osojščica, Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zelenec
PrispevekObjavljeno: Čet Jul 28, 2011 2:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 14:17
Prispevkov: 192


zanimivo, par mesecev nisem pogledal tega foruma in moram tudi jaz priznat, da sem pozitivno presenečen nad številom investicij, kljub krizi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bilica
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 01, 2013 7:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Jan 2013 15:36
Prispevkov: 13


Smučišče obratuje?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gapi202
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 01, 2013 7:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Sre Mar 2010 22:08
Prispevkov: 2328


Obratujeta vlečnica Črno jezero in vlečnica Veliki vrh.

Na smučišču je do 50cm naravnega in umetnega snega.

Vlečnice obratujejo od 9.00 do 16.00h.



vir http://www.jakec.si/Ponudba/Zima20122013.aspx
_________________
10/11=12x
11/12=16x
12/13=17x
13/14=17x
14/15=23x
15/16=23x
16/17=62x
17/18=31x
18/19=34x
19/20=6xLesOrres,1x Katsci,2xKanin,5xkrgora,1xRudno, 3xStražaBled,4xMojstrana,2xStariVrh,1x Schladming,1xCerkno,
20/21=5xVogel2xMojstrana,3xSoriška,8xKr.gora, 3xKrvavec+15xturno
21/22=15xVogel,21x Kranjska Gora,1xstari vrh,1xkrvavec,3xKanin
22/23=21xVogel,17xKranjska Gora,1xKanin
23/24=1xVogel,2xKranjska Gora,1xKozji hrbet,1xMojstrana, 2xStari vrh
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bilica
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 01, 2013 8:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Jan 2013 15:36
Prispevkov: 13


kakšni sta pa ti dve progi? lahko še mi poveste cene kart?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
svfilip
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 01, 2013 9:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pet Okt 2012 14:25
Prispevkov: 193
Kraj: Maribor

bilica je napisal/a:
kakšni sta pa ti dve progi? lahko še mi poveste cene kart?

Mogoce bi lahko klikno na vir od gapija
_________________
sezona 2015/2016=8dni:3xKaprun, 1xObertauern, 3x Mb. Pohorje, 1x Mb. Pohorje nočna
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 01, 2019 1:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3117


Skoraj ne morem verjeti da ni že 7 let od zadnjega prispevka na tem smučišču. No smučišče normalno obratuje, z obiskom na tem smučišču se prične ena manjša serija pregleda novosti/pripravljenosti Pohorskih smučišč na prihajajočo sezono, kot je to moj standard ob prvem snegu na Pohorju.

Smučišče totalno sicer ni zaspalo, nekaj malega vlagajo, letos očitno malce bolj kot prejšnja leta saj,


se očitno Supersnow širi na Tri kralje. Lani sem tam videl obratovati eno 900, letos se pridružijo še štirje avtomatski modeli 700 in en 600 ročni, ki pa so sicer novi, vendar letnik izdelave 2018, torej še ne najnovejši model, ki so ga predstavili letos na Interalpinu. Ob tem pa zbode en top, ki ni bil nameščen na trokrakem klasičnem podnožju, vendar na podobnem stojalu kot ima Technoalpin za svoje fiksne topove. Pa sem se odločil poiskati temelj oz. steber topa, kar sem tudi našel:



Postavili bodo top na roki oz. konzoli, sicer meni na čisto nelogičnem delu, to je strmejši progi Veliki vrh, blizu vrha vlečnice. Tako imajo zdaj enega fiksnega winter technika na desni progi te vlečnice in enega po novem fiksnega na levi progi. Nastreljani topovi kot s šibrovko torej, pa že tako jih ni dovolj, da bi zasneževali obe vlečnici v celoti. Pa sem mislil da se bodo nesmisli v zasneževanju končali na vzhodni strani Pohorja...
Ampak no prav, tako so se odločili, želim jim le da jim pride prav nova pridobitev.

Zraven so še pa pripeljali zver od ratraka, Pistenbully 600, ampak rabljenega, letnik izdelave 2006, kar upam da jim ne bo povzročalo preveč preglavic, glede vzdrževanja... Itak pa če imajo zdaj takšno zver, ne razumem zakaj ne bi namesto fiksnega topova postavili tam enega mobilnega, ki ga lahko nato čez zimo premikajo po smučišču kolikor se jim zahoče...



Infrastrukturno pa itak že leta na istem, tudi iz tiste predvidene sedežnice ne kaže kaj da bi bilo v bližnji prihodnosti.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja Stran 2 od 8

Kazalo po Smucisca.net forumu » Projekti in ostala smučišča » Trije kralji
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB