Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Deskanje na snegu » Setu up na ProCarvu (ProRacu)

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Setu up na ProCarvu (ProRacu) « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Skalpel
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 07, 2007 7:58 pm    Naslov sporočila: Setu up na ProCarvu (ProRacu) Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Ned Dec 2007 23:53
Prispevkov: 8


Pozdravljeni

Neki me zanima... Vsi tisti, ki imate ProCarve ali pa ProRace, kje imate naštimane vezi? Na sredin? Bolj spredaj, bolj zadaj? Bolj kot berem forume, bolj ugotavljam, da so vsi te bordi tolk samosvoji, da se eni najboš furajo, če majop vezi čist spredi, eni če imajo vezi uzadi, itd...

Torej, kej izkušenj?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Racer
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 07, 2007 8:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pet Dec 2006 19:35
Prispevkov: 71


Vsekakor centralno, ne glede na model deske ! Pomembno pa je tudi koliko narazen so postavljene. Ponavadi je to nekje v širini ramen !!
_________________

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Skalpel
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 07, 2007 8:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Ned Dec 2007 23:53
Prispevkov: 8


Nevem, jst dost spremlam Bomber online in tm dostkrat omenjajo za bl naprej al pa bl nazaj vezi... kaj pa vem, jst jih mam zazdj rahlo bolj nazaj pa dokaj narazn... kr mi je vsec stabilnost... (180 cm dila... torej bolj dolgi zavoji... )

Jao, komi čakam da grem na sneg.. letos še nism biu... Ni blo cajta. Krvavc pa kr kliče...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
everts72
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 07, 2007 8:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Dec 2006 20:53
Prispevkov: 335
Kraj: na robniku

Vsak ima svoj okus...js mam vezi postavljene bolj proti repu. Sem pa šel zmerit na PC-ja in SG-ja
Na ProCarvu 175:69-56,50
Sigiju 185:78-57,50
Prva cifra je merjena od nosa borda do sredine vezi prve vezi,druga cifra pa od repa do sredine zadnje, in tretja razdalja med vezmi.
Torej..osebno mi paše stance bol proti repu, se mi zdi da nekak lažje obvladam bord in lepo plavam iz ovinka v ovinek.
_________________
-Artiče Extreme Carving Team: www.facebook.com/CarvingTeam

www.worldofwindsurf.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Racer
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 07, 2007 9:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pet Dec 2006 19:35
Prispevkov: 71


Pa ko spremljaš na Bomber online, piše mogoče kakšen bord ima oseba s temi nastavitvami? Neakteri boardi imajo namreč npr. 2 radija, PC oz. PR pa ima enega in po mojem mnenju je za dober izkoristek centralna nastavitev edina nastavitev v tem primeru!!

Če pa ti bolj paše lega proti repu, pa delaj na tehniki carvinga ... (težišče nazaj pri tekmovalnem zareznem zavoju)!!
_________________

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
everts72
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 07, 2007 9:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Dec 2006 20:53
Prispevkov: 335
Kraj: na robniku

Racer res je, meni osebno pri carvanju paše da mam vezi postavljene proti repu,
ker ko sem imel vezi naprej/na sredini in sem imel krajši bord me je dostikrat ˝popikavalo˝
na nos, tako da sem zaradi tega spremenil.
Glede dirkanja pa res ne bi vedel, o tem pa verjamem, da ti dosti več veš
_________________
-Artiče Extreme Carving Team: www.facebook.com/CarvingTeam

www.worldofwindsurf.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Skalpel
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 07, 2007 9:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Ned Dec 2007 23:53
Prispevkov: 8


No, sej bomo vidl... Konc koncev je en čar (vsaj zame) tud iskanje pravih nastavitev...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Racer
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 08, 2007 11:02 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pet Dec 2006 19:35
Prispevkov: 71


Ja, res je najboljše da sam ugotoviš nastavitev vezi ki ti ustreza (med drugim tudi morebitni toe, heel lift)


_________________

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Skalpel
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 08, 2007 4:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Ned Dec 2007 23:53
Prispevkov: 8


Kakorkoli, na alpski bord sm presedlal lansko leto po ene 8ih letih izkušenj na mehki dili... Lansko leto sem imel pa bolj malo priložnosti vse skupaj zares sprobat, tko da letos bo prvič, ko bom močneje zagrizel...

Sem se pa zdej igral na tepihu in štimu tudi kote, canting, toe in heel lift... Na koncu sem sestavil tako, da sem (vsaj na tepihu ) zadovoln in mi je drža sproščena... Kako bo pa na snegu bomo pa vidl... Izvijač je itak vedno z mano...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bobi
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 14, 2008 12:41 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Nov 2005 19:57
Prispevkov: 35


jest sem zamenjal dilo, okovje in pancarje in vam povem, da si ne morem nastavt pa da se .... uglavnem zgleda tako kot takrat ko sem prvič stopu na bord, razlika je sam v tem da sem takrat krivil sebe, danes pa nastavitve
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
snežko
PrispevekObjavljeno: Pet Apr 11, 2008 9:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Nov 2007 19:26
Prispevkov: 59


hehe - itak - vedno so krive nastavitve al pa ne dost nabrušene kante, včasih tud slab zratrakiran teren, al pa prekrokana noč...nekej se že najde...
_________________
veselimo se skupaj
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
everts72
PrispevekObjavljeno: Čet Apr 17, 2008 6:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Dec 2006 20:53
Prispevkov: 335
Kraj: na robniku

Bobi kakšen setup (bord,vezi,pancerji) pa maš?
_________________
-Artiče Extreme Carving Team: www.facebook.com/CarvingTeam

www.worldofwindsurf.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Deskanje na snegu » Setu up na ProCarvu (ProRacu)
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB