Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Pravila, vprašanja, komentarji » 10000. sporočilo na forumu

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 10000. sporočilo na forumu « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Stefan II.
PrispevekObjavljeno: Tor Sep 05, 2006 11:53 pm    Naslov sporočila: 10000. sporočilo na forumu Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Jan 2005 22:46
Prispevkov: 42


Zdravo,

zanima me, kakšen "privilegij" predlagate tistemu, ki "posta" 10000. sporočilo na forumu?

Gre za to, da sem zelo vesel, ko po precej časa (več kot pol leta zagotovo) pogledam sem in vidim, da je tukaj nastala prava spletna skupnost o smučiščih in smučanju, za 10000. sporočilo pa se mi zdi, da je lahko (na tako urejenem in dobro moderiranem forumu, kot je ta) ta številka v ponos vsem, ki tukaj kaj napišemo.

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Sre Sep 06, 2006 12:07 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

Res je.. Zastavili smo si odlicne cilje in nekako celemu mod crewu in vam predragi uporabniki prekleto dobro uspeva, vsakic se razveselim ko zagledam kak novi "post" v kaki izbi in sem preprican da sodi ta forum, ceprav je se relativno "majhen" v sam vrh, preprican sem da nam bo tudi ratalo letos do konca sezone prebiti mejo 500ih userjev in meja desetih tisoc sporocil bo pa tudi vsak cas presezena.. Lahko bi srecnez dobil recimo novo titulo ali kaj slicnega.. Ceprav mislim da grejo zasluge predvsem nam, vsem skupaj in smo lahko ponosni da nam je kaj takega uspelo. Namrec razvil se je prijeten portal, dobrega vzdusja kjer poizkusamo zbrati cim vecje stevilo koristnih informacij!

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
lenko
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 17, 2007 7:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3117


čestitke za 20000 sporočil
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Stefan II.
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 20, 2007 2:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Jan 2005 22:46
Prispevkov: 42


... in število uporabnikov se počasi, a vztrajno bliža 1000. Pa smo Slovenci res smučarska nacija!

Forum in spletna stran pa zares postajata tako polna informacij, da človek prav z veseljem preleti vsebino, pa čeprav ima za to redko čas.

Le tako naprej - uporabniki in ekipa!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Pravila, vprašanja, komentarji » 10000. sporočilo na forumu
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB