Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Čvek » Airboard

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Airboard « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Gredinus
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 30, 2007 11:26 am    Naslov sporočila: Airboard Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Okt 2007 11:16
Prispevkov: 3
Kraj: Mekinje nad Sticno

Živjo,
ime mi je Jan in sem hotel vas vprašati, če mi bi lahko pomagali z mini-kampanjo za Airboard (http://www.airboard.com),
ki bi jo probal priredit to zimo. Vožnja z Airboardom je, kot da bi leteli nad snegom in vodlivos je skoraj tako dobra,
kot pri smučami. Ker je Airboard dejansko velika blazina tudi ni preveč nevarna za smučarje in bi se dalo tudi voziti po
slovenskih smučisčih (v nekaterih državah je to ze dovoljeno). Bodyboarding (tako se imenuje ta šport) je pomojem
prihodnos zimskega športa (tako kot je tudi bil navaden bord).Ker si proizvajalci neznajo delati reklamo je ta šport
nažalost neznan na Slovenskem in to bi jaz rad spremenil z to kampanjo. Kar bi pa tudi rad vidil je, da bi me (nas) spustil na Slovenska smučišča.

Linki:
* Artikli v angleščini, ki vam bodo malo bolje opisali ariboard:
http://www.airboarders.com/

* Filemček, ki pokaže vožnjo z airboardom:
http://www.youtube.com/watch?v=dlK5o4rQd_g

* Uradna stran:
http://www.airboard.com

Lep pozdrav,
Jan K.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 05, 2007 12:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Po moje temu ni mesto med smučarji, tako kot tudi ne sankam, motornim sankam itd.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Marvin
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 05, 2007 1:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Okt 2006 12:28
Prispevkov: 360


Meni se zdi, da imaš premalo kontrole nad to blazino.

Ideja pa ni ravno nova. A se nismo včasih furali na zračnicah od tovornjakov?
_________________
...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bobo
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 05, 2007 3:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Apr 2007 12:22
Prispevkov: 235


Se pridružujem mnenjem zgoraj. Verjamem da je zanimivo, adrenalinsko, nekaj drugačnega itd., a to tudi slučajno ne sodi na smučišča. Ni prave kontrole, zaviranje in ustavljanje tudi verjetno ni ravno blesteče, nenadni zavoji niso možni itd. Kaj na blazini narediš, če nekdo zavije pred tebe mi ni kaj preveč jasno, sigurno pa je boleče za oba...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 14, 2007 4:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

Tako kot ste napisali, izgleda dobro in zabavno, vendar ko se je pa treba na hitro ustavit pred kakim prelazom oz najveckrat smreko pa vprasanja kako lahko kaj hitro odreagiras. Pa tudi zavijas naceloma samo z nogami ali kaj?

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
sernk
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 14, 2007 4:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Jan 2007 21:33
Prispevkov: 127
Kraj: Stanežiče

Zelo zanimivo sem ga videl v hervsubi ga meu sam za na smučišče pa tole med obratovalnim časom ni.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Špik
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 14, 2007 5:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec
Snemalec

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 12:14
Prispevkov: 1021


sernk je napisal/a:
Zelo zanimivo sem ga videl v hervsubi ga meu sam za na smučišče pa tole med obratovalnim časom ni.


Prevod:
Zelo zanimivo. Sem ga videl v Hervisu. Bi ga meu /naj ti bo "meu"/. Samo za na smučišče pa tole med obratovalnim časom ni.

_________________
Sezona 2017/18 - 30x : 3x Sölden, Killington, 3x Lake Louise, Sunshine Village, 2x St. Moritz, Španov vrh, 4x Garmisch Partenkirchen, 3x Cortina d'Ampezzo, 2x Crans Montana, 2x Kvitfjell, 2x Åre, 2x KrG, 3x Vogel, Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Leopold
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 14, 2007 5:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 12:28
Prispevkov: 1205
Kraj: Mengeš

Tole je res videti nevarno na polnem smučišču, akj šele na kakšni strmejši progi. Bi bilo pa uporabno kot dodatna ponudba kot spust po posebni ločeni progi (nekaj takega kot bob steza - je tudi na enem posnetku).
_________________
Sezona 21/22: 5x Krvavec, 4x Kranjska gora, 1x Vogel, Stari Vrh, Cerkno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gredinus
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 14, 2007 9:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Okt 2007 11:16
Prispevkov: 3
Kraj: Mekinje nad Sticno

Problem je v tem, da nobeden nemara voziti slalom in pol v filmckih zgleda kakor se da samo naravnost vozit. Dejstvo je pa, da imas skoraj tolk dobro kontrolo kot pri smuceh (razen na ledu).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Špik
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 14, 2007 10:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec
Snemalec

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 12:14
Prispevkov: 1021


Gredinus je napisal/a:
Problem je v tem, da nobeden nemara voziti slalom in pol v filmckih zgleda kakor se da samo naravnost vozit. Dejstvo je pa, da imas skoraj tolk dobro kontrolo kot pri smuceh (razen na ledu).


Buče prodajaš...
_________________
Sezona 2017/18 - 30x : 3x Sölden, Killington, 3x Lake Louise, Sunshine Village, 2x St. Moritz, Španov vrh, 4x Garmisch Partenkirchen, 3x Cortina d'Ampezzo, 2x Crans Montana, 2x Kvitfjell, 2x Åre, 2x KrG, 3x Vogel, Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Roadrunner
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 14, 2007 11:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pon Feb 2007 19:53
Prispevkov: 89
Kraj: povsod me je dost :D (črnuče)

Bom kr na smučkah ostal

Mi ne zgleda ravno fajn... Tko kot ste že rekl - zdi se, da nimaš dobre kontrole...
_________________
beep!!! beep!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
arto
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 16, 2007 10:19 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 23:19
Prispevkov: 32
Kraj: Stara Vrhnika

je zanimivo, sploh za tkole po okoliških hribih mal zajebavat, greš mal na sprehod pa se peleš dol

na smučiščih po položnih bi še nekak šlo, po strmih progah al pa pol k so po celi progi kucli, itd...pa mislim da nebi šlo

me pa zanima kolk hitr se obrabjo hlače pa buci?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Gredinus
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 17, 2007 12:49 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Okt 2007 11:16
Prispevkov: 3
Kraj: Mekinje nad Sticno

Ja za strmine moras ze nekaj izkušenj imet, kucli pa niso problem.

Po hlacah se pa pac probas cim manj vozit.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Čvek » Airboard
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB