Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Sezonska karta

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Sezonska karta « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Hobofob
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 06, 2006 12:34 pm    Naslov sporočila: Sezonska karta Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sob Nov 2006 20:53
Prispevkov: 107


Namerava kdo kupit oziroma je že kupil sezonsko karto za koroška smučišča? Ful ugodna je tudi sezonska karta za Nassfeld, 310 EUR v predprodaji ...

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
FAAC
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 08, 2006 11:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Nov 2006 23:21
Prispevkov: 128
Kraj: Ljubljana

Jest sem kar za SalzburgerSSC. Malo dražje, precej dalj in velikoooo več.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Palmer
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 20, 2006 6:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Avg 2006 21:53
Prispevkov: 16
Kraj: Maribor

Jaz sem si tud nabavil Salzburg super ski card cena je 485 evrov za odraslo osebo
sezona se je zacela in bo vsak teden vec smučišč odprtih odprtih....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Goma
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 16, 2007 1:47 am    Naslov sporočila: NASSFELD Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Feb 2007 20:24
Prispevkov: 65
Kraj: Idrija ali Ljubljana

Kje lahko kupim to sezonsko karto? Letos sicer res najbrz nima smisla, a kljub temu.

Je bil kdo v Nassfeldu..recimo v zadnjem tednu? Kaksne so snezne razmere? In, a se se da kupit karte tudi pri nas - kje? Vcasih je bila opcija.

Thx
_________________
Sezona 07/08: 2x Heiligenblut, 1x Cerkno, 2x Nassfeld, 2x Molltaler, 1x Kanin
----------------------------------------------------
Sezona 06/07: 9 smucarskih dni
5x Trevalli, 1x Fiemme-Obereggen, 1x Nassfeld, 2x Molltaler
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Leopold
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 16, 2007 9:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 12:28
Prispevkov: 1205
Kraj: Mengeš

Karte dobiš v Skipass travel na Petrolovi pumpi v Hrušici in so tudi malce cenejše kot na samem smučišču. O trenutnem stanju pa v ustrezni temi .
_________________
Sezona 21/22: 5x Krvavec, 4x Kranjska gora, 1x Vogel, Stari Vrh, Cerkno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 02, 2007 11:32 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2836
Kraj: Ljubljana

Mene zanima tale Salzburška karta, če mi lahko kdo od vaju (ali pa kdo drug) da kaj več informacij:
1. Tu mi je neka zmeda med karto za Salzburško, sezonsko Ski Amade, pa Salzburg Super Ski. Schladming sicer ne leži na Salzburškem, pa je v Amade, je tudi v SSS? Kako je s Katschbergom in z ledeniki?
2. Za letos so mi poslali ceno za Ski Amade- 430?. Kar drago. Nič mi niso napisali, da bi obstajale kakšne družinske (kot na Koroškem). Ali kdo kaj ve?
3. Kako je kaj s sezono, ali karte res veljajo le do 1.5.? Saj so tam vendar neki ledeniki (Kaprun, Weißsee)

Tole me res zanima, ker če bi bilo za karte kaj podobnega kot na Koroškem, bi bilo prav v redu. Ene počitnice in parkrat na Katschberg, pa je karta pokrita.

No na 1. vprašenje lahko že sam odgovorim.Salzburger super ski zajema 23 regij, ena od njih je Amade, tudi z delom, ki ne leži na Salzburškem (Schladming). Zunaj Salzburške dežele, vendar zajeto v karto je še regija Moltall-Ankogel, Malnitz, pa Kitzbuhl in zelo zanimiv Lungau (Katschberg). Cena te karte je v predprodaji 482?. Več na http://www.salzburgsuperskicard.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Palmer
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 02, 2007 3:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Avg 2006 21:53
Prispevkov: 16
Kraj: Maribor

1. na prvo vpršanje ste tako že sami odgovorili
2. to je link za ski amade http://www.skiamade.com/skiamade/fee/saison.htm

tudi jaz nisem nasel kaksne druzinske karte

3.slabost Teh dveh kart je ravno veljavnost samo do 1.5... za kaprun vem da ob nakupu poletne karte dobis popust kot lastnik zimske,verjetno tudi na ostalih ledenikih...
obstaja pa
Karta Ski hit, ki velja za molttaler gletcher in okoliska smucisca in velja celo leto od 1.9 do 31.8...
_________________
Dachstein gletcher(aut), Raiteralm(aut), Pohorje, Moelltaler gletcher(aut),Rogla, Kaprun(aut), Hauser Kaibling(aut), Fageralm(aut), Planai(aut),Kope, Kopaonik(srb), Aleko(bul), La Molina(spa)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
FAAC
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 02, 2007 7:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Nov 2006 23:21
Prispevkov: 128
Kraj: Ljubljana

No letos po novem velja do 04.05., kar pomeni - ujeti prvomajski prazniki.
Velja pa od 10.11.
Poleg salzburške kot navedeno velja tudi v Kutzbuhlu in Zilertall areni, ki sta na Tirolskem in Schladming na Štajeskem, pa Lungo in Moltall na Koroškem.

Popustov razen tistega pred 04.12. NI. Imaš pa nekaj dni smuke na razpolago tudi v Zahodnih dolomitih (daleč u 3 pi... sestriere&co)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 03, 2007 7:24 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

FAAC je napisal/a:
No letos po novem velja do 04.05., kar pomeni - ujeti prvomajski prazniki.
Velja pa od 10.11.
Poleg salzburške kot navedeno velja tudi v Kutzbuhlu in Zilertall areni, ki sta na Tirolskem in Schladming na Štajeskem, pa Lungo in Moltall na Koroškem.

Popustov razen tistega pred 04.12. NI. Imaš pa nekaj dni smuke na razpolago tudi v Zahodnih dolomitih (daleč u 3 pi... sestriere&co)


E temu jaz pravim globalizacija, ne pa to sranje od sezonskih pri nas.....Nam še ogromno manjka, da bomo razumeli, da je v povezovanju smučišč prihodnost. Ne, mi pa vsak svoj vrtiček in bog nedaj pogledat čez sosedovo ograjo, kaj šele se z njim pametno pogovorit.....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Sezonska karta
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB