Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Francija » Val Thorens 17. 2. 2007 -24. 2. 2007

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Val Thorens 17. 2. 2007 -24. 2. 2007 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
AZ
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 26, 2007 1:13 am    Naslov sporočila: Val Thorens 17. 2. 2007 -24. 2. 2007 Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Jan 2007 4:37
Prispevkov: 27


Še moje poročilo iz smučarije v Val Thorensu:

čas vožnje tja: 12 ur
višina snega: malo nad 100cm
vreme: prvi dan oblačno, nato pa sonce 100 na uro
proge: odlične, predvsem zjutraj, popoldne so se ponekod na prisojnih legah precej zmehčale
gužva: ob določenih urah na določenih napravah čakanje od 5 do 10 minut, predvsem na lahkih progah veliko začetnikov, bilo je polno "eksotov" - nizozemci, belgijci, angleži, irci, rusi... veliko je bilo še "suličarjev", zadovoljivo se je znalo smučati okrog 5% ljudi, tako da je bilo potrebno biti zelo previden
cena vozovnice: 215? za vse tri doline (se splača, ker se Val Thorensa kar hitro naveličaš)
cene: v supermarketih še nekak gre, v restavracijah pa katastrofa, predvsem v Courchevelu
najljubše proge: snowpark v Meribelu in proga ob njem ter Stade de slalom v Val Thorensu (kadar ni biu zaprt zaradi tekme)
naprave:večina hitre, udobne, izogibal pa sem se raznih jajčk, funitelov in kabink, ker so počasi požirale in ni se mi dalo vsako furo sezuvat smučk

Komentar:žrtvoval bi en prst leve noge, da bi lahko tam živel To je bila najboljša smučarija v mojem življenju, smučal sem vsak dan od 9ih do 5ih, noge so me še komaj držale ampak v takih razmerah pač ne moreš zaključiti prej Edina slaba stvar: zadnji dan se nisem smučal, ker sem si dan prej razbiu glavo - pač sem prepameten , da bi imel čelado Kasirali so mi 110? za prevoz do bolnice (500 metrov!) in 125? za šivanje...ampak jebi ga, se zgodi...glavn da mam lepe spomine... Drugo leto grem spet.

Slike v http://www.moj-album.com/album/6886915/


Nazadnje urejal/a AZ Sob Sep 15, 2007 10:37 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
javaman
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 27, 2007 9:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Jan 2007 11:21
Prispevkov: 16


Vazno, da imas spomine vsite v glavi
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Francija » Val Thorens 17. 2. 2007 -24. 2. 2007
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB