Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Elan Race SLX ali Speedwave 14?

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.
 Elan Race SLX ali Speedwave 14? « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Elan_Fan
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 24, 2007 7:55 pm    Naslov sporočila: Elan Race SLX ali Speedwave 14? Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Feb 2007 19:39
Prispevkov: 4
Kraj: Lendava

Pozdravljeni,

torej sem nov na forumu in moram najprej izrazit svoje zadovoljstvo, da sem končno našel forum, kjer se razpravlja o smučanju in upam, da bom tukaj našel nekaj odkovorov, ki me težijo...

Prišel je čas, ko je potrebno zamenjat smučarsko opremo in se s tem namenom obračam na ta forum. Kot že vidno iz naslova me zanima, katero smučko priporočate? SLX ali Speedwave? Danes sem ravno prispel iz smučanja iz Avstrije, kjer sem imel priložnost testirat SLX model, ki se mi je zdel fenomenalen ne vem pa, kako je z Speedwave 14?Vprašljiva je tudi višina...Na Elanovi strani, kjer je možnost izbire modela glede na lastne karakteristike in mi izpiše, da je zame (180cm višine) najbolj primerna SLX model 170cm in Speedwave 14 176cm, kar se mi osebno morda zdi celo malce predolgo?Rad smučam hitro in v kombinaciji kratki-dolgi zavoji in želi dokaj trdo smučko, glede na to, da sem že na forumu prebral, da je Speedwave mehkejša...
Torej, vsi nasveti in napotki so ZELO dobrodošli!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 24, 2007 8:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

Pozdravljen,

skoraj identicna tema ze obstoja, svetujem da uporabis iskanje, ne zelim da izpademo na tem forumu strogi, le reda se moramo drzati,.

Lp


PS: ena izmed tem ki se ujemajo s tvojim iskanjem

http://www.smucisca.net/forum/viewtopic.php?t=811&postdays=0&postorder=asc&start=15
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Elan Race SLX ali Speedwave 14?
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB