Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Projekti in ostala smučišča » Zatrnik

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja
 Zatrnik « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
kiki69
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 16, 2007 6:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Feb 2007 21:25
Prispevkov: 45
Kraj: LJUBLJANA

Mislim,da na Bledu sploh niso zainteresirani za zimski turizem.Gumarska SAVA je poceni prišla do hotelov,mastno žanjejo poleti tujce,pozimi pa imajo raje polovico hotelov zaprtih.Občina Bled se bo delila na dve občini(Bled,Gorje) in sploh ne razmišljajo kaj bi počeli z Zatrnikom.Domačini pa imajo gor raje mir,kot da bi jim kaj padlo v prazen žep.Svojo zemljico,ki kaj malo da pa cenijo neznansko visoko.Tudi iz lokalne turistične organizacije nimajo za zimski turizem nobenih usmeritev in tudi njena glavna predstavnica se kaj dosti ne vznemirja.BLED pa je pozimi med tednom prazen in pust.
_________________
POMA JE ZAKON!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
whistler
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 16, 2007 8:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Sep 2006 10:09
Prispevkov: 612


Če bi bil interes, potem bi se že zdavnaj kaj spremenilo. Mogoče se bo sedaj, ko je Zatrnik pod občino Gorje,... Če se pa ne bo premaknilo, se ne bo nikoli!!!
_________________
Forum namenjen izključno žičnicam: www.zicnice.mojforum.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
whistler
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 23, 2007 9:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Sep 2006 10:09
Prispevkov: 612


No, včeraj sem šel na Pokljuko in skozi okno avta poslikal žalost zatrniško...
Vlečnica:


Vlečnica Hotunjski vrh:


Dvosedežnica Berjanca:


Čemu jim bo ratrak?


Medtem pa so na Pokljuki pri Šport hotelu in Jelki veselo smučali:




Žalostno. Želim si, da tega ne bi gledal vsakič, ko se peljem na Pokljuko. Raje bi videl ljudi smučati, naprave obratovati,...
_________________
Forum namenjen izključno žičnicam: www.zicnice.mojforum.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lechaqal
PrispevekObjavljeno: Pet Avg 17, 2007 8:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Dec 2006 18:37
Prispevkov: 18
Kraj: Trst

Vciraj sem sel na Pokljuko, in logicno z avtom cez Zatrnik...ful je vse staro, in zgleda da nic se ne premika....
Starsi so mi rekli da ko sem bil majhen smo sli enkrat tam smucat, ampak se ne spomnim kako je to zgledalo... a ima nekdo kaksne stare fotke, za videti kako je bilo v Zatrniku v "zlati dobi"???
Slikce od Whistlerja pokazejo kako to zgleda sedaj po zimi, ampak mislim da smucisce brez enega smucarja je zlo zalostno, tako da bi rad vidil kaksno slikco ko je bila tam gor "guzva" na progah...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Virenque
PrispevekObjavljeno: Ned Avg 26, 2007 1:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Sep 2006 23:17
Prispevkov: 54
Kraj: Ljubljana

Tudi mene zanima, kako je bilo na Zatrniku v zlatih časih. Če ima kdo fotke pri roki, bi ga tudi jaz prosil, da jih skenira. Verjetno jih imamo celo mi še doma, saj sem se na tem smučišču naučil smučati, toda iskati se mi jih res ne da.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
andro_
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 29, 2008 8:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Feb 2006 20:39
Prispevkov: 537


Predvčerejšnjim sem šeč mimo...
Žalost
Imajo (skoraj) vse pogoje za odličen smučarski center!
_________________
Sezona 2016/17
Serre Chevalier 6x
Cerkno 2x
Stari vrh 1x
Rudno 1x
Bad Kleinkirchheim1x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
P3R0
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 10, 2009 10:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Nov 2008 20:20
Prispevkov: 65
Kraj: Iz0la

A ima kdo kakšen natančen zemljevid Zatrnika? Rabim.
_________________

Sezona 08\09- 1¤Piancavallo, 2¤Alta Badia, 7¤Groednerjoch
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Dardo
PrispevekObjavljeno: Sre Apr 15, 2009 4:37 pm    Naslov sporočila: d Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pet Feb 2009 23:15
Prispevkov: 152


moj načrt smučišča na kterem so tut vlečnce
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Dardo
PrispevekObjavljeno: Sre Apr 15, 2009 4:38 pm    Naslov sporočila: g Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pet Feb 2009 23:15
Prispevkov: 152


oprostite za dvojno sliko


Dardo, malo ustavi konje s 3+ sporočili zapored. Na hitro preleti pravila foruma, odpri si temo v sklopu ČVEK z naslovom 'Spoznavanje foruma', tam nabijaj poste in se uči, kako forum deluje. Pa bo hitro bolje, verjemi. Tudi uporaba 'line tool-a' v slikarju zna biti koristna... Aja, tokrat ti je oproščeno za 'dvojno sliko', smo uredili tako, da je samo še 'enojna'. Lp, Lux
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Milko
PrispevekObjavljeno: Čet Avg 20, 2009 8:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Feb 2008 22:26
Prispevkov: 229
Kraj: Radovljica

Zatrnik lahko na žalost samo pokopljemo.Pred tremi tedni sem obhodil celo Barjanco in se skoraj zjokal. Družinska (desna od spodaj navzgor gledano) je zaraščena, razmejena z plotvi vikendašev?? in umsko maloposestnikv.
Leva imenovna ta strma je zaradi nevzdrževanj in neurejenega odtekanja dežja razsekana z jarki , nekateriso globoki tudi 2metra.
Zbogom Berjanca 15 minut tresočih užitkov, v osnovni šoli je bilo romanc, cmokov...
_________________
Vsakdo ima svojo mantro...jaz pa Volkl Mantro.....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Čet Avg 20, 2009 10:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Vsakič, ko je kakšen nov prispevek pod topicom Zatrnik, se mi zbudi upanje, da se bo končno nekaj premaknilo. Jasno, spet nič. Bolj kot računam, z nekaj evropskega in občinskega denarja postaviti novo sedežnico in obnoviti par vlečnic in imeti na ta račun pozimi polnih par hotelov. Če kje, se stvar ti izide. Ampak unemu Bohoriču ne gre u glavo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
and3r3
PrispevekObjavljeno: Pon Apr 19, 2010 5:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Mar 2010 23:30
Prispevkov: 24
Kraj: Ljubljana

ress škoda sem prepričan, če bi smučišče delalo, da bi bilo eno najbolj obiskanih v SLO (pa še Bled je v bližini)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gapi202
PrispevekObjavljeno: Tor Maj 04, 2010 10:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Sre Mar 2010 22:08
Prispevkov: 2328


imam eno od parcel čez katero je potekala proga hotunjski vrh pa vam lahko povem da me v zadnjih 6 letih ni nihče vprašal za dovoljenje za smučanje.
_________________
10/11=12x
11/12=16x
12/13=17x
13/14=17x
14/15=23x
15/16=23x
16/17=62x
17/18=31x
18/19=34x
19/20=6xLesOrres,1x Katsci,2xKanin,5xkrgora,1xRudno, 3xStražaBled,4xMojstrana,2xStariVrh,1x Schladming,1xCerkno,
20/21=5xVogel2xMojstrana,3xSoriška,8xKr.gora, 3xKrvavec+15xturno
21/22=15xVogel,21x Kranjska Gora,1xstari vrh,1xkrvavec,3xKanin
22/23=21xVogel,17xKranjska Gora,1xKanin
23/24=1xVogel,2xKranjska Gora,1xKozji hrbet,1xMojstrana, 2xStari vrh
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
__Ziga__
PrispevekObjavljeno: Pon Avg 16, 2010 10:37 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Avg 2010 10:18
Prispevkov: 216


Včeraj sem bil na kosilu v Gostišču Zatrnik (btw:odlična hrana) in po tem sem se malo sprehajal do bližnjih vlečnic (katastrofa.....vse bi bilo potrebno na novo postaviti, trase zaraščene, rja jih je dodobra načela,....) ter do sedežnice, kjer se je od daleč name drl en kmet-verjetno lastnik zemljišča ob sedežnici......nikjer nobene ograje ali tablez napisom "prepovedano" ali "privat"....samo malo obujaš stare spomine pa te takole "napadejo".....in po mojm mnenju je Zatrnik za vse večne čase odpisan.......... ŽAL.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Dardo
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 21, 2010 8:02 pm    Naslov sporočila: j Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pet Feb 2009 23:15
Prispevkov: 152


zlati časi zatrnika

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja Stran 3 od 9

Kazalo po Smucisca.net forumu » Projekti in ostala smučišča » Zatrnik
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB