Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Italija » Priporočila in vaše izkušnje.

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 Priporočila in vaše izkušnje. « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
BiZi
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 30, 2006 3:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Čet Nov 2006 15:37
Prispevkov: 6
Kraj: Šiška

Hehe...glede izbire jaz Italjanskega prporočam Kronplatz. Hodim tja že 10 let. Probal tudi Sella Rondo, pa mi ni bla tok dobra, sicer je pa letos prvič povezava Kronplatz-Alta Badia, kar bo super;). Drugače pa na Kronplatzu res maksimalno vse porihtano kot je treba, vseskozi sem bil zelo zadovoljen s stanjem (naprave, sneg, urejenost prog) Prog je dovolj (80km plus), vse različne, še posebej dobre so "tadolge" Olang, Herneg. Apartmaji so vredu,informacije iz več koncev;) imaš par različnih krajev, kjer lahko bivaš v okolici hriba, še najbolje ja pa ob smučišču, nad vasjo Olang ali podobno. Pač pohvalim, ker vem da je super in se splača it tja

lp
_________________
kronplatz...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 01, 2006 2:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Ravno tako dobro (če ne boljše izhodišče za Kronplatz) je San Vigilio di Marrebe. V Olangu zna zjutraj biti kar velika gužva (okrog 10.00, prej ni problema), isto velja za izhodišče v Brunecku...Glede Sella Ronde, pa sta dobri izhodišči tudi Corvara in Colfosco. Sam sem bil zadnja leta nastanjen v San Cassianu (nad La Villo), pa se nisem preveč sekiral. Zgodaj zjutraj 4 fure po Gran Risi (ko ni gužve in kupov na polno ), nato pa še spust v Corvaro, potem pa bodisi zelena ali oranžna varianta..... Skratka v Dolomitih ne moreš falit
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 01, 2006 4:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Tudi jaz sem bil v Kronplatzu že večkrat, prvič pred kakih 25 let in nazadnje predlani. Fino smučišče, lahko se zelo dobro nasmučaš, zelo dobre proge predvsem za povprečne smučarje. Smučišče je vedno izvrstno urejeno, naprave najmodernejše, pa še najbližje je.

Ampak smučanje v osrednjih Dolomitih - Sella je čisto nekaj drugega. Čudovita narava in visokogorje (naproti enemu hribu), potovanja iz doline v dolino in odkrivanje odmaknjenih smučišč.

V glavnem - oboje je treba probati. Priporočam najprej Kronplatz, saj bi se ti morda po Val Gardeni zdel kot vaško smučišče.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Tomaž
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 01, 2006 4:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Okt 2005 9:54
Prispevkov: 221
Kraj: moste

Tako nekako sem tud jaz razmišljal.Začeti na manjšem,potem pa na večjega(Val Gardena).
_________________
,Sezona 2010/11, 6 dni na snegu!!Dolomiti so res zakon!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
BiZi
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 04, 2006 5:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Čet Nov 2006 15:37
Prispevkov: 6
Kraj: Šiška

to je pa res..v selli odkrivaš nove lokacije...nikoli ne prebereš te knjige bi lahko rekli... je pa kronplatz vredi tudi za kar dobre smučarje... tudi okolica ni slba je pa res, da je v dolomitih lepše..no saj letos bo povezava z alto badio...črna proga here i come- gran risa (al kak se napiše)
_________________
kronplatz...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
coki
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 12, 2007 7:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pet Jan 2007 18:41
Prispevkov: 6
Kraj: Koper

Lep pozdrav vsem,


še sam bi se priključil temi, mislim, da je povsod na krogu mislim na sella rondi odlična lokacija. Sam smučam že veliko let (vel kot 15) v Italiji in mi je nekako Alta Badia najbolj pri srcu. Mislim pa da krjer koli na rondi da se znajdeš je mega. Če te vleče kaj drsanje zvečer imaš možnost v Corvari.

to leto grem po 20 v San Cassiano
l.p.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2 Stran 2 od 2

Kazalo po Smucisca.net forumu » Italija » Priporočila in vaše izkušnje.
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB