Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Deskanje na snegu » Dilema

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Dilema « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
juventino
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 21, 2006 10:31 pm    Naslov sporočila: Dilema Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pon Nov 2006 23:00
Prispevkov: 97


brat je v dilemi, ne ve al naj začne smučati ali bordati. sem mu rekel da s smučanjem ne bo imel nobene osnove za bordanje, tako da je brezveze da najprej začne smučat.

torej, če je tukaj kakšen ki smuča in borda, naj prosim pove kaj mu je bolš, bordat ali smučat? se je težko naučiti bordat?

hvala
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jeenyus
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 22, 2006 1:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Dec 2006 11:44
Prispevkov: 30


Jaz mu, normalno, svetujem bordanje. Ka se je lažje naučit? Odvisno od človeka, kolk ma filinga za kakšno stvar, pa volje. Jaz sm se bordanja sam nauču. Mal sm meu osnov od skejta, tak da mi je kar šlo. Seveda je blo na začetku dost padcev na rit pa na kolena.
Tvoj brat pa za kar kol se bo navdušu, naj si najame učitelja za par ur, da mu pokaže vsaj osnove tehnike. Bo lažje pol nadaljeval.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Marvin
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 22, 2006 1:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Okt 2006 12:28
Prispevkov: 353


Nekaj ne štekam: tvoj brat hoče bordat, sam prej bi se naučil smučat? No, kr bordanje.

Bordat se ni težko naučit. Odvisno je pa od volje, časa in, mogoče, fizične kondicije. Smučal sem 12 let in ne morem reči da sem bil zares dober smučar (nehal sem pred prihodom carve smuči). Bordam že nekaj let (okrog 9) in na začetku sem napredoval kar hitro. Za učenje so najbolj primerne rdeče proge (po mojem skromnem mnenju), po možnosti malo daljše...

Strinjam se z jeenyus-om, na začetku je fajn da ti nekdo, ki obvlada malo razloži kako prenašaš težo, kako padaš oz. kako se zavaruješ pri padcu... Torej da ti razloži osnovne finte.

Drugače je obstajala (žal) ena stran [url]http://www.easyriders.si[/url], kjer so na forumu imeli na tone nasvetov. Žal trentno stran, zaradi tehničnih razlogov, ne deluje . Mogoče pa bo...
_________________
...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
juventino
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 22, 2006 2:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pon Nov 2006 23:00
Prispevkov: 97


ma sej sem mu reku da z smučanjem ne bo mel najmanjše osnove za bordanje

je treba biti bolj gibljiv pri bordanju in imet več ravnotežja?

jaz vem da sm enkrat stopu na bord in sem se razbl kt pi*ka, ni to zame, že to non stop odpenjanje mi mori. ne vem, vsak k je smuču in bordu, prav da je bordanje bol, anpak mene nč ne vleče k temu športu - mogoče zato ker sem tud rolko mel pa nism glih briljiru
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Marvin
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 22, 2006 4:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Okt 2006 12:28
Prispevkov: 353


Verjetno je potrebno več ravnotežja, kot pri smučanju, ne spomnim se več .

Meni še vedno uspeva da se razbijem kot p... ampak verjetno zato ker si tut več upam... Drgače pa js tut nisem nek talent, sam ful sem se trudil in rezlutat se je pokazal.

Treba je furat!!!
_________________
...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
juventino
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 22, 2006 8:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pon Nov 2006 23:00
Prispevkov: 97


se je kr za smučanje odloču, hehe,je že nabavu opremu
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
svere
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 28, 2007 2:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Feb 2007 14:44
Prispevkov: 22


Do prejšnega leta sem smučal, potem pa sem hotel sprobati kako je če bordaš. In mi je bolj všeč in zato tudi bordam. Naučil sem se sam, v 3 dneh, saj sm (ko sem bil mlajši) veliko skejtal, tako sem imel tudi filing.

Lp svere
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Racer
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 28, 2007 5:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pet Dec 2006 19:35
Prispevkov: 71


Naučit se ni problem, kako pa se naučiš pa je ....
_________________

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
everts72
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 28, 2007 6:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Dec 2006 20:53
Prispevkov: 335
Kraj: na robniku

Racer je napisal/a:
Naučit se ni problem, kako pa se naučiš pa je ....


hehe...sem ze js o tem studiro ja
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Deskanje na snegu » Dilema
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB