Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Fischer RX5 v Intersportu?

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Fischer RX5 v Intersportu? « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
FoGo
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 01, 2006 2:11 am    Naslov sporočila: Fischer RX5 v Intersportu? Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pet Dec 2006 1:58
Prispevkov: 3


Fischer smuči v Intersportu RX5 fs 10.1 r2 Cena 59.990.00 sit, naj bi bile air carbon titanium, na njihovi uradni spletni strani ne duha ne sluha o tem modelu in še air carbon titanium se začne pri modelu rx8. ('')
('')

Zanima me ali nam Intersport res ponuja več za manj denarja ali le manj za več denarja???.('') ('')

Kaj lahko človek stori v tem primeru? Ali sploh danes še veš kaj kupiš, ali misliš da si kupil nekaj, kar se izkaže da to sloh ni oziroma si kupil mačka v žaklju. Kaj torej po original če je to fake in kako lahko to sploh delajo.


Nazadnje urejal/a FoGo Pet Dec 01, 2006 1:16 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dejvi
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 01, 2006 8:04 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec smučišč
Snemalec smučišč

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 7:45
Prispevkov: 571


Jaz se ne bi preveč sekiral. Poglej še malo po internetu, pa boš videl če je to res, kar oglašujejo. Če te to tako moti, pa ljih ahko nenazadnje prijaviš tržnemu inšpektoratu...

Sicer pa, meni je edino malček žav, da sem lani dal celo premoženje za nove smuči, če bi vedel, da pride na trg nova"revolucionarna" smučka elan speedvawe, sploh ne bi razmišljal o nakupu česa druega. Tako, da še enkrat dobro premisli.
_________________
Video arhiv
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
FoGo
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 01, 2006 3:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pet Dec 2006 1:58
Prispevkov: 3


Pogledaš pa spet Elan Speedwave ponujajo pa model spedwave9, ki ga Elna uradno nima, pa sem klical v elan pa pravijo da je model delan posebej za naročnika, da kaj so pa oni napisali, da ta model ponuja pa ne vedo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 01, 2006 4:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

Mja, podobna finta kot z elanovimi predlanskimi in lanskimi modeli, uradno so bile serije 6 in 8, hervis je imel pa 6.2 ter 8.2, ki naj bi bile delane samo za hervis..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Rudi
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 02, 2006 11:22 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Čet Avg 2006 10:19
Prispevkov: 82
Kraj: MB

Videl oglas intersporta... Malo mi je čudno, da se od nekod pojavi model rx5?!? Ampak na sami smučki je napis aircarbon titanium, zato mislim, da bo to kr držalo. Kajti mislim, da si tako ugledna firma, kot je fischer, takšnega zavajanja potrošnikov ne bi šla privoščit. No, to je samo moje mnenje, resnica je lahko drugačna. Res pa da ni vse samo v ojačitvi. Zagotovo je omenjena smučka "slabša" od rx8ke...
_________________
In the Edge we trust ...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Gaj
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 02, 2006 3:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

Vprasanje, ce imam prav v spominu predlanskoletni modeli elank, se je za imenom 64 skrivala ce se ne motim osmica..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
dverbnik
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 03, 2006 9:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Serviser
Serviser

Pridružen/-a: Sre Avg 2005 18:40
Prispevkov: 335


Enkat sem že povedal pa bom še enkrt -zelo simpl iz vidika trgovine
Če hoče hervis met recimo ala 8.0 bo naročil tolk 1000kos -seveda za svojo količinsko naročilo hočjo imet tudi svojo nabavno ceno. To pa se reši tako de elan vzame iz smučke poglavitne in drage stvari in da končni izdelek hervisu pod drugačno oznako , saj bi drugače pluuval na svojo strukturo smučke 8.0 katera je kvalitetna. (elan je zaščiten glede napačnega oglaševanja) Tako pa to smučko iz hervisa noben nemore povezat z original 8.0- čeprv oni tako oglašajo.
_________________
041/311769 Dare
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
FoGo
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 04, 2006 7:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pet Dec 2006 1:58
Prispevkov: 3


Potemtakem pa sploh ni varno oziroma je riskantno kupovati tako označene modele. Torej spedwave 9 v intersportu ( v oglasu piše ojačitve z litiumom idt...) to sploh ni to. Se potem bolj splača iti v Elan ali pa kupit model z original oznako. G. DVERBNIK vi imate veze v Elanu pa bi lahko zvedel mogoče kaj več v zvezi z modelom spedwave 9,, ki ga ponujajo v Intersporu
tudi v vednost vseh drugih, da bomo sploh vedeli kaj kupujemo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dverbnik
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 04, 2006 8:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Serviser
Serviser

Pridružen/-a: Sre Avg 2005 18:40
Prispevkov: 335


Letos pač o tej dili iz hervisa nevem. (vsa leta je isto)
Vem pa da se tko dela - ekonomija -komerciala.
Dela se točn tko kot sem opisal. Saj sem to počel 4-5 sezon in videl proizvodnjo ene in druge dile Zakaj bi delal isto dilo cenej pa še orodje za tisk je treba posebi narest.Mal čudn ane. Ti se kar drž original oznake pa ne boš nasanku.
Kokr vem nobena druga trgovina ne počne tega
_________________
041/311769 Dare
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
leoncasar
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 17, 2006 10:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Dec 2006 22:03
Prispevkov: 22


ja to so takoimenovani smjuji...
gre za razne potegavščine pri določenih večjih trgovinah kot so intersport hervis... delajo pa naslednje, dila je naprimer elan flow4.1, gor je pa nalepka elan flow6,4, in gre za ponarek, se pravi ta smuča ne obstaja pri elanovi orginalni proizvodnji, se pravi ko kupuješ take smučke moreš biti zelo previden da te ne nategnejo, moreš poznati vse podrobnosti da ugotoviš za katero smučo gre v resnici, sam poznam veliko tako imenovanih smjujev, saj delam v tej stroki, ponavadi najlažje ugotoviš stvar po vezeh ki pripadajo smuči,....
npr:
smuča elan spedwave 13 ne obstaja v elanovi ponudbi, ampak bi jaz naročil pri elanu dilo spedwave 8 in jo dal polimati z isto barvo kot je naprimer speedwave 14, na njo bi pa napisal spedwavw 13 da bi vas malo zmedel... na zunaj bi smuča zgledala ok, ampak na njej bi bile vezi on 8 in ne pa od 14 in se da to tako ugotoviti, s tem da je to najlažje kar se da, so pa še večje potegavčine pri smučeh kjer majo dile iste vezi... tam pa rabite ze strokovno pomoč katera vam bo zaupala da je ta smuča smju... nazalost...

upam da ste me razumeli, oziroma da ste ujeli bistvo tega kar sem hotel napisati...
lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Fischer RX5 v Intersportu?
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB