Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » POMOČ: Kje do pancerja št. MONDO 31 - 31,5?

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 POMOČ: Kje do pancerja št. MONDO 31 - 31,5? « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
_Tom_
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 16, 2006 1:24 pm    Naslov sporočila: POMOČ: Kje do pancerja št. MONDO 31 - 31,5? Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Dec 2006 13:16
Prispevkov: 9


Zdravo,

ali kdo ve za kak model pancerja v zgoraj navedeni številki. Tehtam 95 kg, v lanski sezoni imel rossignol pancerje, ki so bili tako mehki in široki, da nisem mogel smučati naravnost (je preveč noga plesala ). Sedaj še teh nimam, saj so mi jih pred tednom dni ukradli...

Želel bi ozek, trši model, flex vsaj 100, cena ni pomembna,...

IDEJE?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
beterneli
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 16, 2006 2:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Feb 2006 20:56
Prispevkov: 22
Kraj: ljubljana

Jaz imam pancerje NORDICA Speed machine, flex 130-120, zares vrhunski pancar, ki se oprime noge. Pred tem sem imel tudi sam rossignol in vem da so kar tezavni Cena je pa bil 420 evrov, ne prevec pocen vendar se splaca Drgace imam tudi jaz okoli 90kg tako da me ta pancar kar lepo drzi
lp
_________________
Sezona 2006/2007: 1*Kaprun, 1*Rogla, 1*Osojcica, 6*Flachau
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
_Tom_
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 16, 2006 3:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Dec 2006 13:16
Prispevkov: 9


Težave je le v dolžini, saj gre za dolžino MP 31 (številka 48,5)..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Matic
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 16, 2006 6:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Admin
Admin

Pridružen/-a: Pet Mar 2005 22:15
Prispevkov: 551


Opisani model (sklepam da Speedmachine 14) sicer obstaja v velikostih do MP 31, druga stvar pa je kje jih imajo na zalogi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
beterneli
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 16, 2006 6:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Feb 2006 20:56
Prispevkov: 22
Kraj: ljubljana

Ja sem pozabu navedet 14 mam ja! Ja jst sm jih kupil v Grazu, tako da v Avstriji jih zagotovo dubis, v Sloveniji pa sem opazil samo 8 in 12 Tako da se je treba zapelat mal v Avstrijo
_________________
Sezona 2006/2007: 1*Kaprun, 1*Rogla, 1*Osojcica, 6*Flachau
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
dverbnik
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 16, 2006 8:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Serviser
Serviser

Pridružen/-a: Sre Avg 2005 18:40
Prispevkov: 335


tecnica so tud ozki pa probaj še dolomite v trgovini impulz na rudniku ,če nimajo pa naj naročijo iz elanovega skladišča
_________________
041/311769 Dare
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
_Tom_
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 17, 2006 1:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Dec 2006 13:16
Prispevkov: 9


Ker se precej mudi (božična smuka v AUT), sem se včeraj zapeljal do LJ in bo celodnevnem iskanju našel Salomon X-wave HK (flex 80), ki so mi prav celo št. 305. V tej številki sem našel tudi Atomic b90, ki so bili zeeeelo preširoki in Tecnica Diablo: sicer ozki, vendar le v sprednjem delu, kjer so me skoraj tiščali, v gležnju pa niso prijeli dovolj.

Mnenja glede čevlja (na strani Salomona jih ni, kar verjetno pomeni, da so spet kakšen poseben model za Hervis?) ? Ali naj raje pancerje vrnem in računam na to, da bom boljše (Salomon Falcon 9 oz. 10, Nordica Speedmachine 14, katera naj bi po testih odgovarjala moji obliki noge - ozek gleženj) našel na poti na smučanje?

Hvala za pomoč.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
beterneli
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 17, 2006 1:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Feb 2006 20:56
Prispevkov: 22
Kraj: ljubljana

Tezko bi reku ce se notr dobr pocutis potem je vredu in ostani pri taki odlocitvi pomoje ce si zdj ze te kupu je bols da pri teh ostanes, ker na koncu se bo pa zgodilo da nobenih drugih ne bos nasel tako da se sam odloci
_________________
Sezona 2006/2007: 1*Kaprun, 1*Rogla, 1*Osojcica, 6*Flachau
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » POMOČ: Kje do pancerja št. MONDO 31 - 31,5?
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB