Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » KUPIM: Vezi Fischer RC4 Z13/17 FlowFlex

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 KUPIM: Vezi Fischer RC4 Z13/17 FlowFlex « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Hobofob
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 04, 2006 9:03 pm    Naslov sporočila: KUPIM: Vezi Fischer RC4 Z13/17 FlowFlex Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sob Nov 2006 20:53
Prispevkov: 107


Pozdravljeni,

Ze aprila letos sem "dobil" 2006/07 Fischerjev model smuči RC4 Worldcup SC s tehnologijo FlowFlex, zal brez vezi

Opravil sem nekaj telefonskih razgovorov z uvoznikom, najprej mi niso verjeli, da imam te smuči (in da jih nisem dobil preko njih), potem najprej niso hoteli prodati vezi (halo?), na koncu pa so povedali dosti zasoljene cene, tako da bi prisel model Z17 okoli 50k SIT.

Lahko kdo te vezi dobi s kaksnim popustom?



Hvala.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 05, 2006 12:35 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

Drugace cirka taka cena je cisto prava, tako da bi te kar koli "nategnili" to ne, drugace lahko brez problema kupis tudi stirinajstico, so se vedno vrhunske vezi, ce pa nisi ravno med tezjimi, pa mislim da tudi s enajstico nebi zgresil ce bi rad malce prisparal..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
marko
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 05, 2006 7:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Jaz sem ravnokar kupil take smuči v Avstriji. So me prepričali predvsem z nizko ceno (veeelik popust), ampak po moje so me nategnili z vezmi. Dali so mi namreč vezi FS10, ki meni delujejo bolj igračkasto. Imam prav?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Rudi
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 05, 2006 8:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Čet Avg 2006 10:19
Prispevkov: 82
Kraj: MB

Cene vezi (maloprodajne):

rc4 z17 flowflex = 50k
rc4 z13 flowflex = 42k
rc4 z11 flowflex = 27k

(prepisano iz fischer kataloga za 06/07)
_________________
In the Edge we trust ...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Hobofob
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 06, 2006 11:53 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sob Nov 2006 20:53
Prispevkov: 107


Ce si kupil smuci serije flowflex, potem te vezi niso optimalne. V kompletu so namrec vezi, ki podpirajo tehnologijo flowflex, torej RC4 Z13 ali RC4 Z17.

Jah, se strinjam, da me niso nategnili, se vedno pa je cena dosti visoka

Da ne govorim o tem, da je isti komplet (smuci + vezi) cez mejo cca 200 EUR cenejsi kot pri nas.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Rudi
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 11, 2006 11:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Čet Avg 2006 10:19
Prispevkov: 82
Kraj: MB

Da se dobit tud 12ko Flowflex... Jst si lastim letošnji model rc4 wc sc s temi vezmi...
_________________
In the Edge we trust ...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Hobofob
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 14, 2006 2:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sob Nov 2006 20:53
Prispevkov: 107


Ja, obstajajo tudi RX Z 13 flowflex in FX 12 flowflex Komplicirano
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Hobofob
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 04, 2006 7:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sob Nov 2006 20:53
Prispevkov: 107


Hello, se en podatek na to temo.

Po danasnjem telefonskem pogovoru uvoznik za Fischer ponovno noce prodati vezi FlowFlex Z13, ker pac nisem kupil pri njih smuci, in da se pac smuci in vezi prodajajo v kompletu. Tak odnos do strank je verjetno mogoc samo v Sloveniji

Zdej pa res lepo prosim, a lahko kdo zrihta vezi RC4 Z13 flowflex oziroma RX Z13 flowflex?

Na tej tocki mi za ceno ze pocas dol visi

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dalojee kooš
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 05, 2006 11:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Sep 2005 13:09
Prispevkov: 457


Ja res obupn odnos, no jest morm tuki res lepo pohvalt LOMAS, ki si mi se zrihtal kakor sm jest hotu za dile head, pa tut dile so zlo dobre.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 06, 2006 9:56 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Človek bi jim najraje rekel, naj se nekam zaletijo in prišravfal kake stare Tyrolia avtomate, ki niso bili nič slabši.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » KUPIM: Vezi Fischer RC4 Z13/17 FlowFlex
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB