Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Atomic GS9M

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Atomic GS9M « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Snegoslav
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 22, 2006 6:25 pm    Naslov sporočila: Atomic GS9M Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 18:03
Prispevkov: 27
Kraj: Ptuj

Je kdo vozil te dile? Se jih splača kupit. Namenjene naj bi bile za veleslalom, radij pri 170 cm je 15 m. Dila je precej mehka. Je primerna za rekreativno smučanje?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 22, 2006 7:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Ne samo za rekreativno smučanje, tudi tekmo se da z njimi prav fajn odpeljat.....Sicer je pa vse odvisno od tvojega znanja smučanja.......
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Verona
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 22, 2006 8:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Mar 2006 23:18
Prispevkov: 199
Kraj: železniki

Alo!
Jst mam Atomicove GSC... nikol sicer nism najdla kesne direktne primerjave med GSC in GS9, sam se mi zdi, d gre za dokaj podobno dilo.
In sm z njimi zadovolna. Mam pa 170 cm dolge (visoka sm pa 176 cm). Pa mi kar nekak pasejo.
Ma pa tud moj fotr take dile... isto 170 dolge. Sam se je nategnu, k so mu prekratke. Oz. nekak mu ne sedejo.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=CfjGaynWrxw
Sezona 08/ 09: 2 x Mölltal, 46 x Cerkno, 1 x Kranjska Gora, 2 x Krvavec
Sezona 09/ 10: 4 x Mölltal, 3? x Cerkno, 1 x KG
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Snegoslav
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 22, 2006 9:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 18:03
Prispevkov: 27
Kraj: Ptuj

Verona je napisal/a:
Alo!
Jst mam Atomicove GSC... nikol sicer nism najdla kesne direktne primerjave med GSC in GS9, sam se mi zdi, d gre za dokaj podobno dilo.
In sm z njimi zadovolna. Mam pa 170 cm dolge (visoka sm pa 176 cm). Pa mi kar nekak pasejo.
Ma pa tud moj fotr take dile... isto 170 dolge. Sam se je nategnu, k so mu prekratke. Oz. nekak mu ne sedejo.


Sem jih kupil. Visok sem 186 cm, dile pa samo 170. Bo treba še par dni počakat, da bom lahko vido ali sem se nategno ali ne. Sam sebe netegno!?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Verona
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 22, 2006 11:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Mar 2006 23:18
Prispevkov: 199
Kraj: železniki


no marbit se res nism tanejbl primern izrazla, sam vazn je d se je dal razbrat bistvo

Mau se bos verjetn mogu navadet, kar se je pa itak zmerej treba, ce je dila druga. Zdj mora sam hmau sneg padet, d bomo sli lohk
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=CfjGaynWrxw
Sezona 08/ 09: 2 x Mölltal, 46 x Cerkno, 1 x Kranjska Gora, 2 x Krvavec
Sezona 09/ 10: 4 x Mölltal, 3? x Cerkno, 1 x KG
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 23, 2006 8:21 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Vozim GS 11, imel pa priložnost vozit enih 5 dni tudi SL9 (170 cm, res ni GS9M), nisem imel nobenih težav (čeprav je slalomska dila) z izpeljavo dolgih zavojev, tako da ne vidim razloga, zakaj se ne bi dalo malo podirkat tudi z GS 9M......Vozil z njimi tudi tekmo.......in to dokaj uspešno.......Velik sem pa 178 cm.....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Atomic GS9M
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB