Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Gače » SC Bela 2005/2006

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 SC Bela 2005/2006 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Valjhun
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 17, 2006 8:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 14:47
Prispevkov: 164


Ta teden sem bil trikrat gor in je blo zmerom vrhunsko. Ponekod so sicer ledene plošče-na vrhu strmine npr, a ni blema se da naužit sneženih poljan.

Na smučišče pride le peščica ljudi, tako da se lahko nasmučaš do onemoglosti, pa še karta je 2 tisočaka, za tri ure pa 1.200,00.
Sicer se zna zgodit, da bo jutri malo več ljudi, ker je pač vikend a po mojih izkušnjah se v tem času kaj malo ljudi odpravi na smuko.

Smuči v avto in na Belo, verjemi mi ne bo ti žal

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
belokranjec
PrispevekObjavljeno: Ned Sep 17, 2006 1:16 pm    Naslov sporočila: letos se bo tudi vsega dogajalo na gačah Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Sep 2006 13:13
Prispevkov: 18
Kraj: Semič

dejte pridte na gače če koga kaj zanima glede smučišča se nj samo oglasi
_________________
HEAD + VOLKL =100% NAJBOLJŠE
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Stran 7 od 7

Kazalo po Smucisca.net forumu » Gače » SC Bela 2005/2006
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB