Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » smučarski kombinezon ali hlače in jakna po meri

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 smučarski kombinezon ali hlače in jakna po meri « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Tm_1
PrispevekObjavljeno: Pet Avg 25, 2006 8:04 pm    Naslov sporočila: smučarski kombinezon ali hlače in jakna po meri Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pet Avg 2006 19:54
Prispevkov: 2


Imam težavo, ker v trgovinah ne najdem ustrezne velikosti smučarske obleke. Visok sem 196 cm in ne najdem primerno dolgih hlač in rokavov.
Če kdo prodaja rabljeno ali pozna trgovino, kjer bi lahko to kupil naj mi prosim, pove.
Dobrodošli tudi predlogi, kje bi lahko naročil izdelavo po meri.

Rad bi kupil smučarski kombinezon ali hlače in jakno, ki bi mi bile prav! In to po možnosti že pred začetkom smučarske sezone
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Matic
PrispevekObjavljeno: Pet Avg 25, 2006 11:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Admin
Admin

Pridružen/-a: Pet Mar 2005 22:15
Prispevkov: 551


And& šiva za ZUTS po meri. Je pa draga zadeva...

http://www.andraz.si/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Tm_1
PrispevekObjavljeno: Čet Sep 07, 2006 8:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pet Avg 2006 19:54
Prispevkov: 2


Zgleda ok, sam 150k sit je pa mal hudo za rekreativno smučanje...ma kdo kako boljšo (beri cenejšo) varianto?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Verona
PrispevekObjavljeno: Čet Sep 07, 2006 9:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Mar 2006 23:18
Prispevkov: 199
Kraj: železniki

Ja sam so pa ful kvalitetni... ne vem kolk smucas, sam mene je ze naucl, d je bols dat mau vec kesa pa si vsaj suh. Ne pa d se vsedes na moker sedez od sedeznice pol mas pa ceu dan mokro tazadnjo.
Probej prasat u kesnmu lokalnmu smucarsku klubu, k bojo narocal bunde za mulce, takrat dajo baje popust. (no, tako se govori...
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=CfjGaynWrxw
Sezona 08/ 09: 2 x Mölltal, 46 x Cerkno, 1 x Kranjska Gora, 2 x Krvavec
Sezona 09/ 10: 4 x Mölltal, 3? x Cerkno, 1 x KG
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Frenk
PrispevekObjavljeno: Pet Sep 08, 2006 7:12 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 21:52
Prispevkov: 558
Kraj: Šoštanj

Vsekakor svetujem Andraž.Pred 2 leti sem tudi sam naročil za sina komplet (višina 195 cm in 65 kg....) Cena za ZUTS ni tako huda cca 90 k (pred 2 leti)
Tudi popravijo kar želiš.Vsekakor naročaj preko kluba.
LP Frenk
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » smučarski kombinezon ali hlače in jakna po meri
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB